Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 66 1 2 48 49 50 51 52 65 66
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Niby strzeliły, ale jakoś Bułgarom za łatwo to przychodzi, widzę, że Dunole stawiają cały czas na ofensywę, bo tam dużo miejsca jest w obrębie 16 dla Bulgarów.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by Master.com back
Wiem, że LE oglądają tylko rodziny piłkarzy szwagier ale zostałą nam tylko LM, więc nieważne komu się kibicuje na codzień, dzisiaj taki dzień, że trzeba życzyć dobrze wszystkim trzem polskim drużynom (oczywiście somsiadowi nadal trzeba życzyć źle)



zwlaszcza jak remontuje 4 miesiac kuchnie
mam ochote zrobic mu tam wjazd
ale bardzo zle by sie to skonczylo mad

Sorry, ale trochę przesadzasz, od razu wjazd robić. Moim zdaniem to już za wiele. W takich sytuacjach można zalać sąsiadowi zamek od drzwi klejem super glue, a nawet trzeba. Można też wysypać trochę śmieci pod jego drzwiami, a jak wiesz, który to jego samochód to można np. urwać lusterko, tylko nie zabierać, żeby nie było podejrzeń. Z wjazdem na chatę, to przesada, na codzien trzeba żyć zgodnie


masterek tez zartuje .
inni sasiedzi juz wykonali za mnie robote hahahha
tak jak piszesz pistolet na goraco 3:30 i pyk cala paleczka
laugh

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
toast toast

4 propozycje konkursów, zabawy na forum

LETKI PLUS
- piłka nożna
- wpisowe 25 zł na rundę
- startujemy z budżetem 2500
- kupony z oferty Fortuny
- 6 rund po 1,5 miesiąca oraz runda finałowa kończąca się na finale LM (żeby zagrać w finale trzeba zagrać w min 4 rundach)
- nagrody - pula za każdą rundę w tym momencie 237,50 , pula finałowa 1487,50 i wzrośnie
- można się zgłaszać do drugiej rundy

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=postlist&Board=138&page=1


LETKI PLUS 2

- ruszamy od początku kwalifikacji US OPEN
- tenis, kosz, hokej, US SPORTS, UFC
- wpisowe 25 zł na rundę
- startujemy z budżetem 2500
- kupony z oferty Fortuny
- 6 rund po 1,5 miesiąca oraz runda finałowa kończąca się na finale Wimbledonu (żeby zagrać w finale trzeba zagrać w min 4 rundach)
- nagrody - pula za każdą rundę w tym momencie 200 (gwarantowane przez mnie) , pula finałowa 1250 i wzrośnie
- zapisy do 31.08
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=7207986#Post7207986

TYPER PREMIER LEAGUE

Gramy 19 kolejek - pół sezonu

Nagroda 500 do podziału plus uzbierana pula.
Wpisowe 20 zł jednorazowe
Nagrody za każdy miesiąc - 100 zł dla najlepiej typującego w miesiącu.
W tym momencie pula 1380

Punktacja 1 pkt za 1x2 , 3 pkt z dokładnym wynikiem.
Dodatkowo można podwoić swoją zdobycz.
W każdej kolejce będzie jedno spotkanie wybrane przeze mnie liczone podwójnie oraz jedno wskazane przez typującego. Czyli dwie szanse na zdobycie podwójnej liczby pkt.

Minęła 1 kolejka, jeśli ktoś jeszcze ma ochotę dołączyć nie ma problemu.

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=7205230#Post7205230

TYPER EUROPA

Gramy - pół sezonu do końca 2018 roku.

Zestaw 12 spotkań z ważniejszych lig europejskich LM, LE oraz ekstraklasy

Nagroda 500 do podziału plus uzbierana pula.
Wpisowe 20 zł.
Nagrody za każdy miesiąc - 100 zł dla najlepiej typującego w miesiącu.
W tym momencie pula 1140

Punktacja 1 pkt za 1x2 , 3 pkt z dokładnym wynikiem.
Dodatkowo można podwoić swoją zdobycz.
W każdej kolejce będzie jedno spotkanie wybrane przeze mnie liczone podwójnie oraz jedno wskazane przez typującego. Czyli dwie szanse na zdobycie podwójnej liczby pkt.

Zapisy
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=7207993#Post7207993

Będzie jeszcze jeden konkurs dotyczący NBA i NHL w październiku, będzie go prowadził Haczyk.

Materiały promocyjne :

Kwiat włoskiego dziennikarstwa

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by fechu
Kretol, masz ostatnią szansę. Pokaż się tu lepiej. Mam Twoje dane adresowe jak robiłeś przelew. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych RODO podpisałes więc jesteś w czarnej dupie.

ile ta pała przegrała?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
boisko jednak dramat

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Legia broni zaliczki.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Jazda z kurwami. Dramat.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Zenit po 3 bramki boks boks boks

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Swojskie, jazda z kurwami na trybunach.

Aro, nie wiem. Z TEO na pewno Jacka.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Hmm... ponoć mieli grać na tym samym stadionie co Niedercorn-Ufa?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jest też mistrzuniu z Krakowa, pan Craax, który też przejebal z Biszopem i zapomniał się zalogować jak liga się skończyła.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Kretolowi cos musiało się stać

wątpie żeby za 50 euro się zbłaznił

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
L zle wygląda bardzo zle

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Szybko

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Hahahhahahhaha.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
BUHAHAHAHAHA

Jazda Luksy! laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
1-0 hahhahhahah

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
dudej -dudej laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
co za przekazanie krycia laugh

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Nadal Legia musi 2 strzelić, żeby o czymś myśleć

Strona 50 z 66 1 2 48 49 50 51 52 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1