Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 45 1 2 3 4 44 45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by betowiec

Sprawa jest prosta. Tu ktoś pisał, że dla ,,starych wyjadaczy" przewidziany jest zlot. Trwały kilkuminutowe debaty, gdzie i co? Nie padła konkretna lokalizacja ze względu na liczne rozbieżności, ani żadne obietnice kiedy.
W związku z tym czemu nie zmienić lokalizacji i poza Polską tego zloty nie zrobić? Jak do tej Ameryki wcale nie mamy tak daleko! Baaa i to prawie jak u nas, bo i polonia przywita należycie i liczne sojusze mamy z Amerykańcami!

Tu się już prawie tuzin wysprzęglił za 99 PLN a Ty chcesz zlotu gdzie sam bilet to w najlepszym razie jakieś 1300 PLN.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
za 1300 to chyba w luku bagażowym ze zwierzętami smile
Dobry Dzień toast

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323
Likes: 3
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by betowiec

Sprawa jest prosta. Tu ktoś pisał, że dla ,,starych wyjadaczy" przewidziany jest zlot. Trwały kilkuminutowe debaty, gdzie i co? Nie padła konkretna lokalizacja ze względu na liczne rozbieżności, ani żadne obietnice kiedy.
W związku z tym czemu nie zmienić lokalizacji i poza Polską tego zloty nie zrobić? Jak do tej Ameryki wcale nie mamy tak daleko! Baaa i to prawie jak u nas, bo i polonia przywita należycie i liczne sojusze mamy z Amerykańcami!

z tego co pamiętam to Polacy muszą mieć wizy wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A właśnie plus wiza +400. A trzeba dojechać do Stolicy to jakieś +500.

To tylko Ci z letkim plusem pojado.

Ale tak btw był kiedyś zlot w Czechach. W Libercu. Ja nie byłem frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
weekendowe MK
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NjI5NTI1OTgwMDo46bdZ%2BY%2BDALR0378%3D&preview=hide_code&live=0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
co to 2 z 6 ?


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
2z6
3z6
4z6
5z6
6z6

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
w meczu Malaysia U23 2-0 South Korea U23 z kursu 5 na korea w czasie przerwy spadlo do 3,3, chyba doszlo do kupna i sprzedazy, 2 polowa zapowiada sie fascynujaco

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by aker
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by betowiec

Sprawa jest prosta. Tu ktoś pisał, że dla ,,starych wyjadaczy" przewidziany jest zlot. Trwały kilkuminutowe debaty, gdzie i co? Nie padła konkretna lokalizacja ze względu na liczne rozbieżności, ani żadne obietnice kiedy.
W związku z tym czemu nie zmienić lokalizacji i poza Polską tego zloty nie zrobić? Jak do tej Ameryki wcale nie mamy tak daleko! Baaa i to prawie jak u nas, bo i polonia przywita należycie i liczne sojusze mamy z Amerykańcami!

z tego co pamiętam to Polacy muszą mieć wizy wink

Myślę, że betowiec to ,,swój chłop" i załatwi wszystko łącznie z wizami oraz zniżkami w tym luku bagażowym (czy jak to tam się zwie).

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,576
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,576
Originally Posted by Warren
za 1300 to chyba w luku bagażowym ze zwierzętami smile
Dobry Dzień toast
laugh laugh

car-gooooooooooooooo erja

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
zamiast zlota igrzysk bedzie szorowanie kibli Sonie, 1,07 na Korea nie wejdzie, to bedzie rekordowy kurs ktory nie wejdzie

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by gwestefan
zamiast zlota igrzysk bedzie szorowanie kibli Sonie, 1,07 na Korea nie wejdzie, to bedzie rekordowy kurs ktory nie wejdzie

Wczoraj chyba na tajlandię było mniej...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
za 1300 to chyba w luku bagażowym ze zwierzętami smile
Dobry Dzień toast
laugh laugh

car-gooooooooooooooo erja

Da się za tyle. Przez Wyspy Owcze, Islandię czy tam Grenlandię. Ale widziałem.

Nawet LOT rzuca za 1499 zdaje się.

Ale zapomniałem jeszcze o śniadaniu na Chopina za 80 PLN. To prawie tylko co wysprzęglający JD.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by gwestefan
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka

On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić.

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
w moim rankingu, 1.07 to bedzie rekord, ciezko bedzie juz o pobicie, ale zaraz wyszukam 1.01 i bedzie mozna konczyc kariere typerska

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
za zloto nie pojdzie do wojska, a za dzisiejszy wystep to mu zycze szorowanie kibli przez miesiac

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by quincy
Originally Posted by gwestefan
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka

On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić.

o to to to ...podczas meczu z Niemcami komentator mówił, że son na Igrzyska azjatyckie musi, bo do woja, a tam nie ma tak jak u nas, że kto chce. Tam panują normalne zasady, zdrowy kraj - zdrowi ludzie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chory kraj
I biedni ludzie

Strona 2 z 45 1 2 3 4 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1