|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Sprawa jest prosta. Tu ktoś pisał, że dla ,,starych wyjadaczy" przewidziany jest zlot. Trwały kilkuminutowe debaty, gdzie i co? Nie padła konkretna lokalizacja ze względu na liczne rozbieżności, ani żadne obietnice kiedy. W związku z tym czemu nie zmienić lokalizacji i poza Polską tego zloty nie zrobić? Jak do tej Ameryki wcale nie mamy tak daleko! Baaa i to prawie jak u nas, bo i polonia przywita należycie i liczne sojusze mamy z Amerykańcami! Tu się już prawie tuzin wysprzęglił za 99 PLN a Ty chcesz zlotu gdzie sam bilet to w najlepszym razie jakieś 1300 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
za 1300 to chyba w luku bagażowym ze zwierzętami  Dobry Dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Sprawa jest prosta. Tu ktoś pisał, że dla ,,starych wyjadaczy" przewidziany jest zlot. Trwały kilkuminutowe debaty, gdzie i co? Nie padła konkretna lokalizacja ze względu na liczne rozbieżności, ani żadne obietnice kiedy. W związku z tym czemu nie zmienić lokalizacji i poza Polską tego zloty nie zrobić? Jak do tej Ameryki wcale nie mamy tak daleko! Baaa i to prawie jak u nas, bo i polonia przywita należycie i liczne sojusze mamy z Amerykańcami! z tego co pamiętam to Polacy muszą mieć wizy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A właśnie plus wiza +400. A trzeba dojechać do Stolicy to jakieś +500. To tylko Ci z letkim plusem pojado. Ale tak btw był kiedyś zlot w Czechach. W Libercu. Ja nie byłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
weekendowe MK https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NjI5NTI1OTgwMDo46bdZ%2BY%2BDALR0378%3D&preview=hide_code&live=0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
w meczu Malaysia U23 2-0 South Korea U23 z kursu 5 na korea w czasie przerwy spadlo do 3,3, chyba doszlo do kupna i sprzedazy, 2 polowa zapowiada sie fascynujaco
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Sprawa jest prosta. Tu ktoś pisał, że dla ,,starych wyjadaczy" przewidziany jest zlot. Trwały kilkuminutowe debaty, gdzie i co? Nie padła konkretna lokalizacja ze względu na liczne rozbieżności, ani żadne obietnice kiedy. W związku z tym czemu nie zmienić lokalizacji i poza Polską tego zloty nie zrobić? Jak do tej Ameryki wcale nie mamy tak daleko! Baaa i to prawie jak u nas, bo i polonia przywita należycie i liczne sojusze mamy z Amerykańcami! z tego co pamiętam to Polacy muszą mieć wizy  Myślę, że betowiec to ,,swój chłop" i załatwi wszystko łącznie z wizami oraz zniżkami w tym luku bagażowym (czy jak to tam się zwie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
za 1300 to chyba w luku bagażowym ze zwierzętami  Dobry Dzień   car-gooooooooooooooo erja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
zamiast zlota igrzysk bedzie szorowanie kibli Sonie, 1,07 na Korea nie wejdzie, to bedzie rekordowy kurs ktory nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
zamiast zlota igrzysk bedzie szorowanie kibli Sonie, 1,07 na Korea nie wejdzie, to bedzie rekordowy kurs ktory nie wejdzie Wczoraj chyba na tajlandię było mniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
za 1300 to chyba w luku bagażowym ze zwierzętami  Dobry Dzień   car-gooooooooooooooo erja Da się za tyle. Przez Wyspy Owcze, Islandię czy tam Grenlandię. Ale widziałem. Nawet LOT rzuca za 1499 zdaje się. Ale zapomniałem jeszcze o śniadaniu na Chopina za 80 PLN. To prawie tylko co wysprzęglający JD.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
w moim rankingu, 1.07 to bedzie rekord, ciezko bedzie juz o pobicie, ale zaraz wyszukam 1.01 i bedzie mozna konczyc kariere typerska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
za zloto nie pojdzie do wojska, a za dzisiejszy wystep to mu zycze szorowanie kibli przez miesiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić. o to to to ...podczas meczu z Niemcami komentator mówił, że son na Igrzyska azjatyckie musi, bo do woja, a tam nie ma tak jak u nas, że kto chce. Tam panują normalne zasady, zdrowy kraj - zdrowi ludzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chory kraj I biedni ludzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|