|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
2-1 w 88 minucie, swietnie swietnie, jakies 6 minut na 2 gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić. o to to to ...podczas meczu z Niemcami komentator mówił, że son na Igrzyska azjatyckie musi, bo do woja, a tam nie ma tak jak u nas, że kto chce. Tam panują normalne zasady, zdrowy kraj - zdrowi ludzie. U nas też powinno być tak jak w Korei i Izraelu. Mamy podobnie chujowe miejsce na globie. Jak ktoś się interesuje geostrategią to rozumie. Ale co zrobisz jak u nas się szerzy lewactwo mieniące się europejczykami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Z Sonem jest taka akcja, że jak nie wygrają to właśnie ma do woja trafić  Vitolo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić. o to to to ...podczas meczu z Niemcami komentator mówił, że son na Igrzyska azjatyckie musi, bo do woja, a tam nie ma tak jak u nas, że kto chce. Tam panują normalne zasady, zdrowy kraj - zdrowi ludzie. U nas też powinno być tak jak w Korei i Izraelu. Mamy podobnie chujowe miejsce na globie. Jak ktoś się interesuje geostrategią to rozumie. Ale co zrobisz jak u nas się szerzy lewactwo mieniące się europejczykami. Chyba nie ma nic bardziej patologicznego niż obowiązkowa służba jaki system rekompensat za stracony czas, stracone biznesy za uczestnictwo w tym cyrku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
o czym my mowimy? obowiąkowa służba w armii, w której co najelpeij wychodzi to fala?
a do tego teraz jeszcze dzadki srfustrowani że byle chlopaczyna z WOT moze wiecej niz on?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tazen ja nie mam na myśli zamiatania liści, bielenia wapnem krawężników i jedno strzelanie z kbks w ciągu dwuletniej służby. To musiałoby być załatwione systemowo. Do tego konkretny żołd. Ja mówię jak powinno być ale jesteśmy za biedni, żeby tak było. Nam Ameryka za free nie daje Apachów, F-16 i Patriotów bo nie mamy np. kanału Sueskiego kluczowego dla światowego handlu. A miejsce na mapie mamy chujowe. Jak Rosja uderzy do tylko Jaga ze swoim Berylem może nas uratować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dzisiejsza lista
Krystel Pawłowicz "panie Bońku"
Quincy
Mioduski z Vukovicem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja wiem Pacyf, że na Woodstocku wszyscy się kochają ale na świecie tak nie ma nigdy nie było i nigdy nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ja uważam zupełnie inaczej, wystarczyłoby jeszcze silniej powiązać gospodarki z krajami UE czy Rosji i konflikt zbrojny byłby ostatnim co mogłoby się zdarzyć u nas. Zresztą brak inwestycji wojskowych w wielu krajach pokazuje, że konfliktu nie obawia się właściwie nikt, bo dziś jak nigdy wcześniej liczy się pieniądz. Geopolityka wykorzystywana jest tylko do dobicia interesów, a i tak już przestaje być argumentem.
I mocno kontrowersyjnie, ale napisze co myśle. Jakakolwiek nasza zdolność bojowa by nie była to i tak zakończylibyśmy konflikt porażką, bo Polacy-dowódcy mają zerowe myślenie strategiczne, lekkomyślność, zero pragmatyzmu i silne emocje nacjonalistyczne rzutujące na decyzje. Cała historia to pokazuje, że jesteśmy heroiczni ale nic poza tym, wszystko odbywa się nielogicznie i życie ludzkie u nas nie ma żadnej wartości (vide PW'44)
No ale specjalistą nie jestem, w razie W to ja W-ypierdalam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Co z armii tureckiej, jeśli w tym momencie USA ma ich w klinczu i kopie po ryju bez jednego wystrzału? Oni ich samą spekulacją bardziej rozjadą niż czołgami. A po USA nasra na nich zachód, bo UE dostanie do dojechania tego robaka w spadku, a zrobi to pewnie z przyjemnością za kryzys migracyjny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja uważam zupełnie inaczej, wystarczyłoby jeszcze silniej powiązać gospodarki z krajami UE czy Rosji i konflikt zbrojny byłby ostatnim co mogłoby się zdarzyć u nas. Zresztą brak inwestycji wojskowych w wielu krajach pokazuje, że konfliktu nie obawia się właściwie nikt, bo dziś jak nigdy wcześniej liczy się pieniądz. Geopolityka wykorzystywana jest tylko do dobicia interesów, a i tak już przestaje być argumentem.
I mocno kontrowersyjnie, ale napisze co myśle. Jakakolwiek nasza zdolność bojowa by nie była to i tak zakończylibyśmy konflikt porażką, bo Polacy-dowódcy mają zerowe myślenie strategiczne, lekkomyślność, zero pragmatyzmu i silne emocje nacjonalistyczne rzutujące na decyzje. Cała historia to pokazuje, że jesteśmy heroiczni ale nic poza tym, wszystko odbywa się nielogicznie i życie ludzkie u nas nie ma żadnej wartości (vide PW'44)
No ale specjalistą nie jestem, w razie W to ja W-ypierdalam. I na tym zakończmy temat. Polecam posłuchać (już zresztą kiedyś pisałem) Jacka Bartosiaka a dowiesz się, że geopolityka jest kluczem do wszystkiego co dzieje się na świecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
W razie wojny Tazen jako pierwszy zamelduje sie na granicy... razem ze wszystkimi politykami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Słuchałem wielokrotnie Bartosiaka, ale jak dla mnie potwierdza tylko i wyłącznie to, że geopolityka służy do interesów między państwami a tło zbrojne to daleko idąca nadinterpretacja - ale tak jak mówię, jestem laikiem i januszem w tym temacie, może i jest tak jak sugerujesz.
Co do w-ypierdalam to przeszedłem dość ciekawą ścieżkę, bo jeszcze z 10 lat temu latałem pod falangą, a w 2018 byłbym w stanie zmienić obywatelstwo dla korzyści i mocno odbiłem od patriotycznych uniesień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
W razie wojny Tazen jako pierwszy zamelduje sie na granicy... razem ze wszystkimi politykami. no nie ukrywam tego można to nazwać tchórzostwem, czymkolwiek, obojętne mi to może jest mi łatwiej z racji wąskiej rodziny i brak stałego miejsca do zamieszkania, no ale tak pewnie bym zrobił w razie możliwości
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
za to ssaczu & quincy w pierwszym szeregu pojdą
a jaka będzie różnica po latach? Tazen wróci z emigracji w glorri i chwale i z zielonymi inwestowac w zniszcoznym kraju
a ssaczu i quincy będą gryzli piach, przy większym szczesciu ktos napisze wierszyk jak na barykady szli
kto bedzie mial lepiej? czyje dziec bedą miec lepiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No chyba Cie letko pojebalo.
Ja u Tazena w bagazniku przekraczam granice.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Słuchałem wielokrotnie Bartosiaka, ale jak dla mnie potwierdza tylko i wyłącznie to, że geopolityka służy do interesów między państwami a tło zbrojne to daleko idąca nadinterpretacja - ale tak jak mówię, jestem laikiem i januszem w tym temacie, może i jest tak jak sugerujesz.
Co do w-ypierdalam to przeszedłem dość ciekawą ścieżkę, bo jeszcze z 10 lat temu latałem pod falangą, a w 2018 byłbym w stanie zmienić obywatelstwo dla korzyści i mocno odbiłem od patriotycznych uniesień. Bo każda wojna to wypadek przy pracy. Nikt ich nie chce. No ale masz jednak blade pojęcie. Ja też ekspertem nie jestem ale gdyby było tak jak piszesz to Chiny skupiłyby się tylko na kreowaniu popytu wewnętrznego i rozwoju własnej gospodarki a nie inwestowaniu w nowoczesną marynarkę wojenną i budowanie sztucznych wysp na morzach. Ameryka też nie budżetowałaby rekordowych miliardów dolarów na koncepcję wojny na Pacyfiku. Bo dobrze wiedzą, że jak przegrają na morzu (okrętami i lotniskowcami a nie kanapkami pieniędzy przewiązanych gumką) to zawali się światowy handel pod dyktando USA i czerpanie z tego ogromnych yieldów od blisko stu lat. Streściłem i kończę temat, bo cytując klasyka widzę, że szkoda strzępić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325 Likes: 2 |
w moim rankingu, 1.07 to bedzie rekord, ciezko bedzie juz o pobicie, ale zaraz wyszukam 1.01 i bedzie mozna konczyc kariere typerska Legia-Dudelange 1X @1,01 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
za to ssaczu & quincy w pierwszym szeregu pojdą
a jaka będzie różnica po latach? Tazen wróci z emigracji w glorri i chwale i z zielonymi inwestowac w zniszcoznym kraju
a ssaczu i quincy będą gryzli piach, przy większym szczesciu ktos napisze wierszyk jak na barykady szli
kto bedzie mial lepiej? czyje dziec bedą miec lepiej? To brzmi mniej więcej tak jakbyś powidział murzynowi: a ruchaj dalej tę moją małżonkę, bo tak to kurwa rozprawa sądowa, papuga mnie skroi, stracę połowę majątku jak nie lepiej, trzeba się będzie gdzieś wyprowadzić, zmienić życie. To ja sobie teraz wyjadę na tydzień na ryby a jak wrócę to może już murzyna nie będzie w mojej sypialni. Bez odbioru kolego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
[ Linked Image] Pacyfek, napisz Januszowi czym djokovic karmi swoją żonę?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|