Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 45 1 2 3 4 5 44 45
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
2-1 w 88 minucie, swietnie swietnie, jakies 6 minut na 2 gole

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by quincy
Originally Posted by gwestefan
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka

On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić.

o to to to ...podczas meczu z Niemcami komentator mówił, że son na Igrzyska azjatyckie musi, bo do woja, a tam nie ma tak jak u nas, że kto chce. Tam panują normalne zasady, zdrowy kraj - zdrowi ludzie.

U nas też powinno być tak jak w Korei i Izraelu. Mamy podobnie chujowe miejsce na globie. Jak ktoś się interesuje geostrategią to rozumie. Ale co zrobisz jak u nas się szerzy lewactwo mieniące się europejczykami.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Z Sonem jest taka akcja, że jak nie wygrają to właśnie ma do woja trafić smile

Vitolo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by quincy
Originally Posted by gwestefan
Son pojechal na te igrzyska zeby wejsc w 58 minucie, bravo dla trenera, 30 minut na hatricka

On tam chyba pojechał tylko po to, żeby do woja nie trafić.

o to to to ...podczas meczu z Niemcami komentator mówił, że son na Igrzyska azjatyckie musi, bo do woja, a tam nie ma tak jak u nas, że kto chce. Tam panują normalne zasady, zdrowy kraj - zdrowi ludzie.

U nas też powinno być tak jak w Korei i Izraelu. Mamy podobnie chujowe miejsce na globie. Jak ktoś się interesuje geostrategią to rozumie. Ale co zrobisz jak u nas się szerzy lewactwo mieniące się europejczykami.
Chyba nie ma nic bardziej patologicznego niż obowiązkowa służba

jaki system rekompensat za stracony czas, stracone biznesy za uczestnictwo w tym cyrku?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
o czym my mowimy? obowiąkowa służba w armii, w której co najelpeij wychodzi to fala?

a do tego teraz jeszcze dzadki srfustrowani że byle chlopaczyna z WOT moze wiecej niz on?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Tazen ja nie mam na myśli zamiatania liści, bielenia wapnem krawężników i jedno strzelanie z kbks w ciągu dwuletniej służby.

To musiałoby być załatwione systemowo. Do tego konkretny żołd.

Ja mówię jak powinno być ale jesteśmy za biedni, żeby tak było. Nam Ameryka za free nie daje Apachów, F-16 i Patriotów bo nie mamy np. kanału Sueskiego kluczowego dla światowego handlu.

A miejsce na mapie mamy chujowe. Jak Rosja uderzy do tylko Jaga ze swoim Berylem może nas uratować wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dzisiejsza lista

Krystel Pawłowicz "panie Bońku"

Quincy

Mioduski z Vukovicem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ja wiem Pacyf, że na Woodstocku wszyscy się kochają ale na świecie tak nie ma nigdy nie było i nigdy nie będzie.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Ja uważam zupełnie inaczej, wystarczyłoby jeszcze silniej powiązać gospodarki z krajami UE czy Rosji i konflikt zbrojny byłby ostatnim co mogłoby się zdarzyć u nas. Zresztą brak inwestycji wojskowych w wielu krajach pokazuje, że konfliktu nie obawia się właściwie nikt, bo dziś jak nigdy wcześniej liczy się pieniądz. Geopolityka wykorzystywana jest tylko do dobicia interesów, a i tak już przestaje być argumentem.

I mocno kontrowersyjnie, ale napisze co myśle. Jakakolwiek nasza zdolność bojowa by nie była to i tak zakończylibyśmy konflikt porażką, bo Polacy-dowódcy mają zerowe myślenie strategiczne, lekkomyślność, zero pragmatyzmu i silne emocje nacjonalistyczne rzutujące na decyzje. Cała historia to pokazuje, że jesteśmy heroiczni ale nic poza tym, wszystko odbywa się nielogicznie i życie ludzkie u nas nie ma żadnej wartości (vide PW'44)

No ale specjalistą nie jestem, w razie W to ja W-ypierdalam.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Co z armii tureckiej, jeśli w tym momencie USA ma ich w klinczu i kopie po ryju bez jednego wystrzału? Oni ich samą spekulacją bardziej rozjadą niż czołgami. A po USA nasra na nich zachód, bo UE dostanie do dojechania tego robaka w spadku, a zrobi to pewnie z przyjemnością za kryzys migracyjny

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
Ja uważam zupełnie inaczej, wystarczyłoby jeszcze silniej powiązać gospodarki z krajami UE czy Rosji i konflikt zbrojny byłby ostatnim co mogłoby się zdarzyć u nas. Zresztą brak inwestycji wojskowych w wielu krajach pokazuje, że konfliktu nie obawia się właściwie nikt, bo dziś jak nigdy wcześniej liczy się pieniądz. Geopolityka wykorzystywana jest tylko do dobicia interesów, a i tak już przestaje być argumentem.

I mocno kontrowersyjnie, ale napisze co myśle. Jakakolwiek nasza zdolność bojowa by nie była to i tak zakończylibyśmy konflikt porażką, bo Polacy-dowódcy mają zerowe myślenie strategiczne, lekkomyślność, zero pragmatyzmu i silne emocje nacjonalistyczne rzutujące na decyzje. Cała historia to pokazuje, że jesteśmy heroiczni ale nic poza tym, wszystko odbywa się nielogicznie i życie ludzkie u nas nie ma żadnej wartości (vide PW'44)

No ale specjalistą nie jestem, w razie W to ja W-ypierdalam.

I na tym zakończmy temat.

Polecam posłuchać (już zresztą kiedyś pisałem) Jacka Bartosiaka a dowiesz się, że geopolityka jest kluczem do wszystkiego co dzieje się na świecie.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
W razie wojny Tazen jako pierwszy zamelduje sie na granicy... razem ze wszystkimi politykami.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Słuchałem wielokrotnie Bartosiaka, ale jak dla mnie potwierdza tylko i wyłącznie to, że geopolityka służy do interesów między państwami a tło zbrojne to daleko idąca nadinterpretacja - ale tak jak mówię, jestem laikiem i januszem w tym temacie, może i jest tak jak sugerujesz.

Co do w-ypierdalam to przeszedłem dość ciekawą ścieżkę, bo jeszcze z 10 lat temu latałem pod falangą, a w 2018 byłbym w stanie zmienić obywatelstwo dla korzyści i mocno odbiłem od patriotycznych uniesień.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by ssaczu
W razie wojny Tazen jako pierwszy zamelduje sie na granicy... razem ze wszystkimi politykami.
no nie ukrywam tego

można to nazwać tchórzostwem, czymkolwiek, obojętne mi to

może jest mi łatwiej z racji wąskiej rodziny i brak stałego miejsca do zamieszkania, no ale tak pewnie bym zrobił w razie możliwości

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
za to ssaczu & quincy w pierwszym szeregu pojdą

a jaka będzie różnica po latach? Tazen wróci z emigracji w glorri i chwale i z zielonymi inwestowac w zniszcoznym kraju

a ssaczu i quincy będą gryzli piach, przy większym szczesciu ktos napisze wierszyk jak na barykady szli

kto bedzie mial lepiej? czyje dziec bedą miec lepiej?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
No chyba Cie letko pojebalo.

Ja u Tazena w bagazniku przekraczam granice.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
Słuchałem wielokrotnie Bartosiaka, ale jak dla mnie potwierdza tylko i wyłącznie to, że geopolityka służy do interesów między państwami a tło zbrojne to daleko idąca nadinterpretacja - ale tak jak mówię, jestem laikiem i januszem w tym temacie, może i jest tak jak sugerujesz.

Co do w-ypierdalam to przeszedłem dość ciekawą ścieżkę, bo jeszcze z 10 lat temu latałem pod falangą, a w 2018 byłbym w stanie zmienić obywatelstwo dla korzyści i mocno odbiłem od patriotycznych uniesień.

Bo każda wojna to wypadek przy pracy. Nikt ich nie chce.

No ale masz jednak blade pojęcie. Ja też ekspertem nie jestem ale gdyby było tak jak piszesz to Chiny skupiłyby się tylko na kreowaniu popytu wewnętrznego i rozwoju własnej gospodarki a nie inwestowaniu w nowoczesną marynarkę wojenną i budowanie sztucznych wysp na morzach. Ameryka też nie budżetowałaby rekordowych miliardów dolarów na koncepcję wojny na Pacyfiku. Bo dobrze wiedzą, że jak przegrają na morzu (okrętami i lotniskowcami a nie kanapkami pieniędzy przewiązanych gumką) to zawali się światowy handel pod dyktando USA i czerpanie z tego ogromnych yieldów od blisko stu lat.

Streściłem i kończę temat, bo cytując klasyka widzę, że szkoda strzępić.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,325
Likes: 2
Originally Posted by gwestefan
w moim rankingu, 1.07 to bedzie rekord, ciezko bedzie juz o pobicie, ale zaraz wyszukam 1.01 i bedzie mozna konczyc kariere typerska

Legia-Dudelange 1X @1,01 mad

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by kazow
za to ssaczu & quincy w pierwszym szeregu pojdą

a jaka będzie różnica po latach? Tazen wróci z emigracji w glorri i chwale i z zielonymi inwestowac w zniszcoznym kraju

a ssaczu i quincy będą gryzli piach, przy większym szczesciu ktos napisze wierszyk jak na barykady szli

kto bedzie mial lepiej? czyje dziec bedą miec lepiej?

To brzmi mniej więcej tak jakbyś powidział murzynowi: a ruchaj dalej tę moją małżonkę, bo tak to kurwa rozprawa sądowa, papuga mnie skroi, stracę połowę majątku jak nie lepiej, trzeba się będzie gdzieś wyprowadzić, zmienić życie. To ja sobie teraz wyjadę na tydzień na ryby a jak wrócę to może już murzyna nie będzie w mojej sypialni.

Bez odbioru kolego.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
[Linked Image]

Pacyfek, napisz Januszowi czym djokovic karmi swoją żonę?

Strona 3 z 45 1 2 3 4 5 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1