Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Program " FIRMA " w TVN 24

Właśnie... Macie jakieś, może odcinki zgrane na kompa? Jeżeli tak to prosiłbym o zamieszczenie ich gdzieś na serwer. Najlepiej będzie jak będzie to odcinek o Zakładzie Fryzjerskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
są chyba wszystkie odcinki na ich stronie. poszukaj

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
odgdog żeby były to bym nie nie zakładał tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wyręczam się innymi, tylko na początku sam szukam, jak nie znajduje to się pytam.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
ok. kiedyś były na bank, bo sam ściągałem z tamtej strony jakieś odcinki. teraz tej strony nie mogę znaleźć,jeszcze poszukam.
w międzyczasie może spróbuj tutaj: http://www.firmatvn.fora.pl/

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
tytaj masz kilka odcinków. niestety fryzjerskiego nie ma http://www.gazetaprawna.pl/akcje/firmatvn24/firma_w_tvn24.html

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
ok. tego archiwum już nie ma. znalazłem takie info na jakimś forum.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
TVN 24 przestało aktualizować program Firma na stronie. Tak porządna stacja jak TVN raczej nie powinna sobie pozwolić na takie coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale może mają to gdzieś... Dzięki za te linki co podałeś

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Dobra, jak nie ma odcinka z fryzjera, to pytanie do was...

Czy macie jakieś informacje na temat zakładu Fryzjerskiego, co i jakie koszty są... itp itd... najlepiej najwięcej, żeby tego było...


Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
http://torrenty.org/torrent/52137 (sklep mięsny, mała gastronomia, komis samochodowy, e-biznes)

http://torrenty.org/torrent/51516 (autoszrot, firma komórkowa, firma kurierska, firma vendingowa, stacja benzynowa)

http://torrenty.org/torrent/51514 (biuro turystyczne, mała gastronomia, paintball, pieniądze na start, restauracja, sklep mięsny, urządzanie ogrodów)

http://torrenty.org/torrent/50378 (serwis komputerowy)

http://torrenty.org/torrent/50491 (biuro turystyczne, camping, firma kurierska, firma vendingowa, kawiarnia, paintball, pieniądze na start, restauracja, stadnina koni, urządzanie ogrodów)


Więc na torrencie jest tego trochę, jest tylko jeden problem - nie ma seedów.


http://www.osloskop.net/r/23546.html - 26 odcinków, nie wiem jak z seedami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
na tym torrent.org trzeba bulic za rejestracje :/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
5zł, przecież to nie majątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
no spoko spoko dzięki... ale chodzi mi aktualnie o Fryzjera :]]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Dobra co do Fryzjera to jest w realizacji, teraz mam do Was pytanie. Jeżeli w centrum miasta jest ziemia niezagospodarowana, to ją kisi Urząd Miejski? Można ją wtedy odkupić od nich? Żeby wybudować na niej coś.. ?

Z góry dzięki za odpowiedź

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Nie koniecznie. Znajdz wydzial ksiag wieczystych w sadzie rejonowym u siebie w miescie; idz popros o wglad (czy jakos tam sie inaczej o nazywa) do ksiegi wieczystej tej nieruchomosci. Musza ci dac. Tam bedzie napisane kto jest wlascicielem. Jak to jest bedzie miasta, to to nie bedzie takie proste: "dzien dobry chcialem kupic ta dzialke" "- prosze bardzo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Najlepiej bedzie skontaktowac sie z wydzialem zagospodarowania przestrzennego, lub cos w tym stylu w Urzedzie Miejskim.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Dzięki odgdog <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
http://tnp.net.pl/index.php?page=tort&id=61726

Tutaj jest odcinek zakład fryzjerski. Gorzej z seedami :/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Gowysp dzięki. Co do fryzjera to już wszystko jasne mam.

Mam do Was następne pytanie. Macie może gdzieś zestawienie jak np. dana Marka Samochodowa prosperuje w ciągu roku? Czy z roku na rok, jest większe zapotrzebowanie na te matki, czy odwrotnie - spada. Chodzi mi głownie o Mazde.

Pozdrawiam


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, Sensei, forty, Akhu, $-man, aker), 798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1