|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Program " FIRMA " w TVN 24
Właśnie... Macie jakieś, może odcinki zgrane na kompa? Jeżeli tak to prosiłbym o zamieszczenie ich gdzieś na serwer. Najlepiej będzie jak będzie to odcinek o Zakładzie Fryzjerskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
są chyba wszystkie odcinki na ich stronie. poszukaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
odgdog żeby były to bym nie nie zakładał tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wyręczam się innymi, tylko na początku sam szukam, jak nie znajduje to się pytam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ok. kiedyś były na bank, bo sam ściągałem z tamtej strony jakieś odcinki. teraz tej strony nie mogę znaleźć,jeszcze poszukam. w międzyczasie może spróbuj tutaj: http://www.firmatvn.fora.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ok. tego archiwum już nie ma. znalazłem takie info na jakimś forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
TVN 24 przestało aktualizować program Firma na stronie. Tak porządna stacja jak TVN raczej nie powinna sobie pozwolić na takie coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale może mają to gdzieś... Dzięki za te linki co podałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Dobra, jak nie ma odcinka z fryzjera, to pytanie do was...
Czy macie jakieś informacje na temat zakładu Fryzjerskiego, co i jakie koszty są... itp itd... najlepiej najwięcej, żeby tego było...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
http://torrenty.org/torrent/52137 (sklep mięsny, mała gastronomia, komis samochodowy, e-biznes) http://torrenty.org/torrent/51516 (autoszrot, firma komórkowa, firma kurierska, firma vendingowa, stacja benzynowa) http://torrenty.org/torrent/51514 (biuro turystyczne, mała gastronomia, paintball, pieniądze na start, restauracja, sklep mięsny, urządzanie ogrodów) http://torrenty.org/torrent/50378 (serwis komputerowy) http://torrenty.org/torrent/50491 (biuro turystyczne, camping, firma kurierska, firma vendingowa, kawiarnia, paintball, pieniądze na start, restauracja, stadnina koni, urządzanie ogrodów) Więc na torrencie jest tego trochę, jest tylko jeden problem - nie ma seedów. http://www.osloskop.net/r/23546.html - 26 odcinków, nie wiem jak z seedami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
na tym torrent.org trzeba bulic za rejestracje :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
5zł, przecież to nie majątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
no spoko spoko dzięki... ale chodzi mi aktualnie o Fryzjera :]]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Dobra co do Fryzjera to jest w realizacji, teraz mam do Was pytanie. Jeżeli w centrum miasta jest ziemia niezagospodarowana, to ją kisi Urząd Miejski? Można ją wtedy odkupić od nich? Żeby wybudować na niej coś.. ?
Z góry dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Nie koniecznie. Znajdz wydzial ksiag wieczystych w sadzie rejonowym u siebie w miescie; idz popros o wglad (czy jakos tam sie inaczej o nazywa) do ksiegi wieczystej tej nieruchomosci. Musza ci dac. Tam bedzie napisane kto jest wlascicielem. Jak to jest bedzie miasta, to to nie bedzie takie proste: "dzien dobry chcialem kupic ta dzialke" "- prosze bardzo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Najlepiej bedzie skontaktowac sie z wydzialem zagospodarowania przestrzennego, lub cos w tym stylu w Urzedzie Miejskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Dzięki odgdog <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Gowysp dzięki. Co do fryzjera to już wszystko jasne mam.
Mam do Was następne pytanie. Macie może gdzieś zestawienie jak np. dana Marka Samochodowa prosperuje w ciągu roku? Czy z roku na rok, jest większe zapotrzebowanie na te matki, czy odwrotnie - spada. Chodzi mi głownie o Mazde.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|