|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bardzo późno wróciłem z okolicznościowej imprezy po meczu, forty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2 |
No tak kolejne zwycięstwo najbliżej w listopadzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No tak kolejne zwycięstwo najbliżej w listopadzie Pogadaj do Joli, a Jolę głowa boli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jak wprowadzą punktację za bieganie to możecie coś ugrać. Widać było to bieganie jak poszła piłka do Amarala i Hlousek z Wieteską prawie zostali na środku boiska. Druga rzecz to na przełamanie Lech idealny, padlinę straszną grają. Teraz Was Forsell sprawdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak wprowadzą punktację za bieganie to możecie coś ugrać. Widać było to bieganie jak poszła piłka do Amarala i Hlousek z Wieteską prawie zostali na środku boiska. Druga rzecz to na przełamanie Lech idealny, padlinę straszną grają. Teraz Was Forsell sprawdzi. Forsell? z Z czym do ludzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
No tak kolejne zwycięstwo najbliżej w listopadzie Zawsze drugi. Nawet jak byłem pierwszy czułem się jak drugi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może tak, a może niekoniecznie. Na tę chwilę, jeszcze bym się o to nie założył, ale... 20.10. będzie taki mecz, wtedy powrócimy to tego tematu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Forsell 5 goli. Hiszpan 2 Kante 2 I Forsell nie biega. Obrońcy Legii gdzieś pobiegną, zostanie sam i po sprawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ciekawy terminarz  Wisła dwa wyjazdy Cracovia i Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Vincent, patrzyłem teraz na statystyki z meczu i... Legia przebiegła ok. 118 km, a Lech 109. czyli Legia tylko ok. 2 km mniej niż Dortmund robił to za Kloppa. Wprawdzie mecz widowiskowo znacznie odbiegał od Waszego, oczywiście na naszą niekorzyść, ale sądzę że to Wasze liderowanie, nie będzie takie długie.  Oczywiście może tak być,ale trzeba zauważyć że z tych czterech ostatnich zwycięstw tylko to ze Śląskiem było wymęczone, a w naszej lidze to się rzadko zdarza żeby drużyna przez pare kolejek tak dominowała nad rywalem. Ławka jest krótka fakt,i pewnie prędzej czy później to się odbije,ale na razie są w takim gazie że mogą jeszcze pociągnąć. Oby pary starczyło na mecz przy Łazienkowskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jakby Wietesce zabrać liczby z ofensywy to wychodzi obraz przeciętnego/słabego obrońcy bez zwrotności o poruszaniu w tempie kombajnu zbożowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wHiTe StAr, Lech po 4 kolejkach miał 12 pkt. i 9-1 w bramkach, też byli w wtedy w gazie. Niestety to jest tylko polska liga i trudno przewidzieć kiedy naszym gwiazdom przestanie się chcieć być w gazie.  Ale jeżeli tak Wiśle teraz idzie, pewnie, nie znam się tak jak Wy, ale możecie mieć zimą kłopoty, żeby utrzymać w drużynie tych wszystkich, którzy się wypromują w tej rundzie. I od nowa budowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
No właśnie o tyle jest dobrze że na ten moment nie ma jazdy na jednym graczu tylko w miarę to się rozkłada. Zdenek fajny chłop,ma swoje 5 minut ale wątpię żeby się o niego zaczęli zabijać w przerwie zimowej. No ale tak jak mówisz,to jest ekstraklasa, tu nic nie przewidzisz,za chwilę możemy walczyć o pozostanie w górnej połówce bo tabela jak zwykle spłaszczona.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Może tak być ze ktoś znowu pokocha życie na Wilanowie jak jeden Hiszpan. Wszystko jest możliwe. Stano z kolagami też ma ból dupy o sytuacji w Wiśle, wszystkie ręce na pokład. Przypominam że jest kumplem przyjaciela kiboli prezesa z koralikami i Czesia711. Podwójne standardy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W Typerze Europa
Ekstra kolejka - mecze wtorek - czwartek LM i LE ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/04468158312196389849.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Wisła sezon skończy w top5, ale raczej 4-5 niż 1-3, widzi mi się podobny scenariusz jak Górnika w tamtym sezonie
a Lech to jest naprawdę przegrana drużyna, po fajnym początku sezonu znów widać że kolejny sezon ślimaczenia się, debilnych strat punktowych. Naprawdę w Poznaniu muszą się zastanowić nad polityką, bo właściwie wszystkie kluczowe mecze są przegrywane - czy o stawkę czy o honor
W sumie jedyne zwycięstwa to rozjebanie Legii w tamtym sezonie, która była w totalnym dołku i stuknięcie Jagi u siebie wiosną, gdzie przegraliśmy właściwie przez mikrocykle Mamrota
Jeśli dochodzi do wyrównanego meczu, bez kontuzji i ogólnego spadku formy to Lech nie wygrywa, no masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2 |
Z cyklu "Nie wku....ć usera mecz.pl(każdy wie którego) ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/2zowpAoYudC7d3kG4C/giphy.gif)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|