Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 68 z 89 1 2 66 67 68 69 70 88 89
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bardzo późno wróciłem z okolicznościowej imprezy po meczu, forty.
smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
No tak kolejne zwycięstwo najbliżej w listopadzie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
No tak kolejne zwycięstwo najbliżej w listopadzie

Pogadaj do Joli, a Jolę głowa boli. wink

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Jak wprowadzą punktację za bieganie to możecie coś ugrać.
Widać było to bieganie jak poszła piłka do Amarala i Hlousek z Wieteską prawie zostali na środku boiska.
Druga rzecz to na przełamanie Lech idealny, padlinę straszną grają.
Teraz Was Forsell sprawdzi.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by VVega
Jak wprowadzą punktację za bieganie to możecie coś ugrać.
Widać było to bieganie jak poszła piłka do Amarala i Hlousek z Wieteską prawie zostali na środku boiska.
Druga rzecz to na przełamanie Lech idealny, padlinę straszną grają.
Teraz Was Forsell sprawdzi.
Forsell? z
Z czym do ludzi grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by forty
No tak kolejne zwycięstwo najbliżej w listopadzie
Zawsze drugi. Nawet jak byłem pierwszy czułem się jak drugi grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Witam wszystkich.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Może tak, a może niekoniecznie.

Na tę chwilę, jeszcze bym się o to nie założył, ale...

20.10. będzie taki mecz,
wtedy powrócimy to tego tematu. smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Forsell 5 goli.
Hiszpan 2 Kante 2
I Forsell nie biega. Obrońcy Legii gdzieś pobiegną, zostanie sam i po sprawie smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Ciekawy terminarz smile
Wisła dwa wyjazdy Cracovia i Legia


Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by akagi
smile

Vincent, patrzyłem teraz na statystyki z meczu i...
Legia przebiegła ok. 118 km, a Lech 109.
czyli Legia tylko ok. 2 km mniej niż Dortmund robił to za Kloppa. smile

Wprawdzie mecz widowiskowo znacznie odbiegał od Waszego, oczywiście na naszą niekorzyść, ale sądzę że to Wasze liderowanie, nie będzie takie długie. wink

Oczywiście może tak być,ale trzeba zauważyć że z tych czterech ostatnich zwycięstw tylko to ze Śląskiem było wymęczone, a w naszej lidze to się rzadko zdarza żeby drużyna przez pare kolejek tak dominowała nad rywalem. Ławka jest krótka fakt,i pewnie prędzej czy później to się odbije,ale na razie są w takim gazie że mogą jeszcze pociągnąć. Oby pary starczyło na mecz przy Łazienkowskiej smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Jakby Wietesce zabrać liczby z ofensywy to wychodzi obraz przeciętnego/słabego obrońcy bez zwrotności o poruszaniu w tempie kombajnu zbożowego.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
wHiTe StAr, Lech po 4 kolejkach miał 12 pkt. i 9-1 w bramkach, też byli w wtedy w gazie. smile

Niestety to jest tylko polska liga i trudno przewidzieć kiedy naszym gwiazdom przestanie się chcieć być w gazie. smile

Ale jeżeli tak Wiśle teraz idzie, pewnie, nie znam się tak jak Wy, ale możecie mieć zimą kłopoty, żeby utrzymać w drużynie tych wszystkich, którzy się wypromują w tej rundzie.
I od nowa budowa.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
No właśnie o tyle jest dobrze że na ten moment nie ma jazdy na jednym graczu tylko w miarę to się rozkłada. Zdenek fajny chłop,ma swoje 5 minut ale wątpię żeby się o niego zaczęli zabijać w przerwie zimowej.
No ale tak jak mówisz,to jest ekstraklasa, tu nic nie przewidzisz,za chwilę możemy walczyć o pozostanie w górnej połówce bo tabela jak zwykle spłaszczona.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Może tak być ze ktoś znowu pokocha życie na Wilanowie jak jeden Hiszpan.
Wszystko jest możliwe.
Stano z kolagami też ma ból dupy o sytuacji w Wiśle, wszystkie ręce na pokład.
Przypominam że jest kumplem przyjaciela kiboli prezesa z koralikami i Czesia711.
Podwójne standardy.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
W Typerze Europa

Ekstra kolejka - mecze wtorek - czwartek LM i LE


[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Wisła sezon skończy w top5, ale raczej 4-5 niż 1-3, widzi mi się podobny scenariusz jak Górnika w tamtym sezonie

a Lech to jest naprawdę przegrana drużyna, po fajnym początku sezonu znów widać że kolejny sezon ślimaczenia się, debilnych strat punktowych. Naprawdę w Poznaniu muszą się zastanowić nad polityką, bo właściwie wszystkie kluczowe mecze są przegrywane - czy o stawkę czy o honor

W sumie jedyne zwycięstwa to rozjebanie Legii w tamtym sezonie, która była w totalnym dołku i stuknięcie Jagi u siebie wiosną, gdzie przegraliśmy właściwie przez mikrocykle Mamrota

Jeśli dochodzi do wyrównanego meczu, bez kontuzji i ogólnego spadku formy to Lech nie wygrywa, no masakra

Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Z cyklu "Nie wku....ć usera mecz.pl(każdy wie którego)

[Linked Image from media.giphy.com]

Strona 68 z 89 1 2 66 67 68 69 70 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,357 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1