|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
ponad 10 kont, wszystkie na vpn do tego przelewy na ponad 1kE.ZERO PROBLEMÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
ponad 10 kont, wszystkie na vpn do tego przelewy na ponad 1kE.ZERO PROBLEMÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Jak kolega na poprzedniej stronie mam ten sam problem ze skrillem od rana
Internal Server Error - Read The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Reference #3.d4d756cf.1553232568.7b87f90
Zadnych zmian w ustawieniach i robilem zadnych vpn i tak samo z siebie. Jeszcze wieczorem bylo wszystko ok. Ktos cos poradzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Na kompie w robocie to samo :\
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Nikt nie zna przyczyny i nie doradzi cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Dla przypomnienia dodam ze podczas proby zalogowania mam taki oto komunikat
Internal Server Error - Read The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Reference #3.c9d756cf.1553581393.38a3366
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Dla przypomnienia dodam ze podczas proby zalogowania mam taki oto komunikat
Internal Server Error - Read The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Reference #3.c9d756cf.1553581393.38a3366 Po prostu zapytaj bezpośrednio na [email protected]Wklej ten cały komunikat i zobaczysz co odpiszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Tak tez zrobie... Pisal ktos tu o tym myslalem ze poradzi co zrobil ewentualnie czego byla przyczyna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Tak tez zrobie... Pisal ktos tu o tym myslalem ze poradzi co zrobil ewentualnie czego byla przyczyna... Skorzystaj z vpna z polskim ip jak logowałeś się do tej pory z Polski, u mnie to zadziałało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Tak tez zrobie... Pisal ktos tu o tym myslalem ze poradzi co zrobil ewentualnie czego byla przyczyna... Skorzystaj z vpna z polskim ip jak logowałeś się do tej pory z Polski, u mnie to zadziałało. Aha i później już było ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Panowie wpłaciłem karta Revoluta [ revolut.com] kasę na Skrillu kasa z Revoluta [ revolut.com] zeszła na Skrillu w historii transakcja jest widoczna ale glowne saldo mam bez zmian ??? Nie wiem trzeba czekac aż cos zaksieguja czy jak ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam, czy ktos sie orientuje czy skrill i netek wprowadzaja logowanie sms od 14 wrzesnia? Ciezko cos znalezc na sieci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Na 99% nie.Te logowania dotyczą banków. Zresztą powiadomiliby dgdyby taką forme logowania wprowadzili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Takie logowanie ma teraz np. Ecopayz [ secure.ecopayz.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
ale możesz odrzucić.Można logować się bez sms.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no tu chodzi o pare kont jesli ktos ma, jedno konto to tam pol biedy W Ecopayz [ secure.ecopayz.com] jest takie logowanie, ale wystarczy pobrac program i masz wszystkie kody do danych kont w programie Ciekawe co skrill i neteller wymysli - aktualnie wprowadzili wymagany numer do rejstracji, ktorego nie bylo jakis czas temu wiec cos moze byc na rzeczy Revolut [ revolut.com] tez wprowadza jakies wymogi od 14 wrzesnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Skrill and NETELLER introduce additional authentication via SMS or email.
Tak mi napisala kobitka , partnerka skrilla i netka
|
|
|
Link skopiowany do schowka