|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
była głowa-ręka, tylko jaka interpretacja? a jaka może być jak się szmaciarzowi od ręki odbiła. w drugą stronę - jak obrońca sam się trafia w ręka wyrocznia Marciniak nie karał jedenastką Marciniak to łysy debil. no to jest bezdyskusyjne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
MŚ w siatkówce to są dopiero jaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214 Likes: 9 |
MŚ w siatkówce to są dopiero jaja. juz koniec ustawek, teraz normalne granie tam, szkoda ze tylko 4 mecze normalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718 |
O właśnie Beto. Miałem pisać o Monaco. Kiedyś musi wygrać. Ale czy dzisiaj? tylko buk wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
O właśnie Beto. Miałem pisać o Monaco. Kiedyś musi wygrać. Ale czy dzisiaj? tylko bóg wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
wisła, Lechia niech wiecej marnuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
to było więcej niż pewne, niech temu śmiesznemu pajszao podziękuje, to dzięki niemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobra, cel Ł3.
Legia Warszawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
trener się chyba wkurwił i zdejmie tego pizdę z boiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
MŚ w siatkówce to są dopiero jaja. Nie było ani jednego ustawionego meczy, jeśli zobaczy się chłodnym okiem, podobnie z losowaniem. Niby Włosi wylosowali najłatwiejsze drużyny, a jednak nie wyjdą z grupy, więc widać, że było po sprawiedliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
MŚ w siatkówce to są dopiero jaja. Nie było ani jednego ustawionego meczy, jeśli zobaczy się chłodnym okiem, podobnie z losowaniem. Niby Włosi wylosowali najłatwiejsze drużyny, a jednak nie wyjdą z grupy, więc widać, że było po sprawiedliwości. Usa dzisiaj jak tam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobry wieczór  Są jeszcze miejsca na liście?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
MŚ w siatkówce to są dopiero jaja. Nie było ani jednego ustawionego meczy, jeśli zobaczy się chłodnym okiem, podobnie z losowaniem. Niby Włosi wylosowali najłatwiejsze drużyny, a jednak nie wyjdą z grupy, więc widać, że było po sprawiedliwości. Usa dzisiaj jak tam? Przegrali 3-0. ale z Brazylią, mistrzami świata z 2010, 2006, 2002 r., z rzędu, zwyczajny mecz walki. Widać było, że walczą o każdy punkt, po prostu przyszło zmęczenie meczowe. W Brazylii gra się dużo w siatkówke, również w skwarze, przy plus 30 stopniach, na zewnątrz. Amerykanie głownie w gali, bo zimą nie mają jak grać np. na plaży, więc widać było większą wytrzymałość Brazylijczyków. Wystarczy patrzeć obiektywnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Lechia to jednak są frajerzy, bo jak można inaczej nazwać co te pały zrobiły u siebie z Zagłębiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Lechia to jednak są frajerzy, bo jak można inaczej nazwać co te pały zrobiły u siebie z Zagłębiem ? remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
MŚ w siatkówce to są dopiero jaja. Nie było ani jednego ustawionego meczy, jeśli zobaczy się chłodnym okiem, podobnie z losowaniem. Niby Włosi wylosowali najłatwiejsze drużyny, a jednak nie wyjdą z grupy, więc widać, że było po sprawiedliwości. Usa dzisiaj jak tam? Przegrali 3-0. ale z Brazylią, mistrzami świata z 2010, 2006, 2002 r., z rzędu, zwyczajny mecz walki. Widać było, że walczą o każdy punkt, po prostu przyszło zmęczenie meczowe. W Brazylii gra się dużo w siatkówke, również w skwarze, przy plus 30 stopniach, na zewnątrz. Amerykanie głownie w gali, bo zimą nie mają jak grać np. na plaży, więc widać było większą wytrzymałość Brazylijczyków. Wystarczy patrzeć obiektywnie Widzę to inaczej. Najlepszy zespół tych MŚ, oddaje mecz bez stawki, nie podejmując walki, zdobywając ..57pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Lechia to jednak są frajerzy, bo jak można inaczej nazwać co te pały zrobiły u siebie z Zagłębiem ? remis a mało brakowało że z 3-0 oddaliby na 3-4.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Na Ms w pilce noznej to nie ustawiaja meczow, ze wpasc na teoretycznie lepszego slabszego przeciwnika?
USA wyszli dzisiaj drugim garniturem w meczu o zlote kalesony.
Kto byl madry to sobie pogral na live dobre kursy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|