|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co nigdy nie wysiadał najebany z taksówki ba ja to nawet wypadłem z autobusu saltem ! nigdy w życiu bym na trzeźwo tego nie powtórzył
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Bukmaz jednej strony to dobrze że dziewczyna lubi się bawić;) Jakim trzeba być chujem żeby to nagrywać, bo inaczej tego się nie da określić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bukmaz jednej strony to dobrze że dziewczyna lubi się bawić;) Jakim trzeba być chujem żeby to nagrywać, bo inaczej tego się nie da określić trzeba być zwykłym chujem do szczania telewizyjnym kurwiszonem hieną dziennikarską
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Bukmaz jednej strony to dobrze że dziewczyna lubi się bawić;) Jakim trzeba być chujem żeby to nagrywać, bo inaczej tego się nie da określić tez sobie o tym pomyslalem jeszcze jakby robila cos niebywale dziwnego, a tu laska troche zawiana i wielkie halo zreszta niektore dziewczyny wypija 2 piwa i juz ledwo chodza, znam takie przypadki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10 |
To pewnie był jakiś kibic janusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Vincent ratuje temat w kwestiach estetycznych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10 |
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co nigdy nie wysiadał najebany z taksówki ba ja to nawet wypadłem z autobusu saltem ! nigdy w życiu bym na trzeźwo tego nie powtórzył  bym o tego trochę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Co trzeba zrobić jak się kibel zapchał po sesji i nie jest się u siebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Bukmaz jednej strony to dobrze że dziewczyna lubi się bawić;) Jakim trzeba być chujem żeby to nagrywać, bo inaczej tego się nie da określić tez sobie o tym pomyslalem jeszcze jakby robila cos niebywale dziwnego, a tu laska troche zawiana i wielkie halo zreszta niektore dziewczyny wypija 2 piwa i juz ledwo chodza, znam takie przypadki potwierdzam ,nawet złoty deszcz sie przytrafia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,828 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,828 Likes: 10 |
To pewnie był jakiś kibic janusz Kolasa...kurwa !! nie jesteś pewien, to nie oskarżaj fortego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
To pewnie był jakiś kibic janusz Jakby trafił na pijanego Charlesa Barkleya albo Johna Terrego mógłby ten telefon na ostrym mu lekarz proktolog wyciągać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10 |
Co trzeba zrobić jak się kibel zapchał po sesji i nie jest się u siebie? reklamówka na łapę i grzebiemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,828 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,828 Likes: 10 |
Co trzeba zrobić jak się kibel zapchał po sesji i nie jest się u siebie? wyjść do domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,655 Likes: 10 |
To pewnie był jakiś kibic janusz Kolasa...kurwa !! nie jesteś pewien, to nie oskarżaj fortego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Co trzeba zrobić jak się kibel zapchał po sesji i nie jest się u siebie? spierdalac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
To pewnie był jakiś kibic janusz Kolasa...kurwa !! nie jesteś pewien, to nie oskarżaj fortego ![[Linked Image from i.imgur.com]](https://i.imgur.com/xgz9nkR.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Co trzeba zrobić jak się kibel zapchał po sesji i nie jest się u siebie? reklamówka na łapę i grzebiemy Jak masz pod ręką wieszak druciany to jesteś uratowany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Co trzeba zrobić jak się kibel zapchał po sesji i nie jest się u siebie? wyjść do domu Sprężyna plus Kret
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|