Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 44 z 75 1 2 42 43 44 45 46 74 75
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ja dzisiaj jakbym był prezesem to dziękuje Jurkowi i mówię adios.

To nie jest robota w Ładzie Biłgoraj żeby sobie taki syf robić z kadry

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by pacyfista
ja dzisiaj jakbym był prezesem to dziękuje Jurkowi i mówię adios.

To nie jest robota w Ładzie Biłgoraj żeby sobie taki syf robić z kadry
+1

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Jędrzejczyk pokrył, jak Sołtys Sołtysową za snopkiem smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jeszcze co to piłkarzy to niestety nie mamy ludzi kreatywnych

gramy męczarnie ,wszystkim rządzi przypadek

z tym materiałem nie będziemy sie już liczyć przez najbliższe lata.

Nie ma człowieka w 40 mln kraju co podejdzie do stoperów po piłkę ,rozegra ,nie ma ludzi myślących na boisku plus nie ma umierania na boisku jak widzę schodzących ludzi po 90 minutach gry co wyglądaja jak Beto po wyjściu z salonu piękności to mowie tej drużynie dobranoc

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
[Linked Image from files.tinypic.pl]

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Nie ma co przeżywac.To tylko mecze towarzyskie.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by forty
Nie ma co przeżywac.To tylko mecze towarzyskie.

[Linked Image from files.tinypic.pl]

Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Originally Posted by pacyfista
Panowie szanujmy sie

taka sama wina Brzęczka jak gramy jak Kolasy.

Wina tylko po stronie piłkarzy co Brzęczek zabrania Zielkowi grać jak Hazard ,Bednarkowi jak ulubionemu piłkarzowi Kwaśniewskiego?

Większość z naszej kadry jest prowadzona w klubach przez dobrych trenerów Jurek tylko ma podać skład nic więcej ,chyba że wierzycie w potajemne taktyki laugh

Fakt że od początku wygląda to zle ,powoływanie ludzi co nie grają w klubach ,kurwa jakies eksperymenty,diamenty i inne głupoty

3 miechy i 300000 dla Brzęczka poszło w piach to jest tylko jedyna prawda, nie poszliśmy do przodu a cofamy Bułgara.

Originally Posted by pacyfista
ja dzisiaj jakbym był prezesem to dziękuje Jurkowi i mówię adios.

To nie jest robota w Ładzie Biłgoraj żeby sobie taki syf robić z kadry
3 minuty i 2 sprzeczne posty, niezły wynik

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Cytat od Pana Janusza Ciamciary:

Żeby nie ubliżać to ja napiszę tylko, że gra reprezentacji Polski w Lidze Narodów mi przypomina wejście chłopa ze wsi na uroczysty bankiet, gdzie chłop całe życie pił bimber, a tu mu nagle karzą otwierać korkociągiem szampana.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
nie o to chodzi Alfa

nie można winić tylko Brzęczka

ja zawsze sie upieram że można grać żyć bez trenera




Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
w piłce jest bardzo cienka linia wczoraj jakby Milik trafił w bramke z 10 metra to wygrywamy i co byłaby to zasługa Brzęczka, jego taktyki?

Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Milik to nie powinien nawet mieć tej okazji bo to Grosicki powinien zakończyć tamtą akcję, no ale dał ciała

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Grochu fakt jezdzieć bez głowy ,brodzik inteligencji boiskowej ale ma serce do grania,aktywny .

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
o kurła ... 10:55 i 18 stopni w cieniu !
15.10.2018

i tak 3 mać, jak dla mnie może być tak do końca roku smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
ocena z weszło

Nie ocenialiśmy wcześniej szkoleniowców, ale teraz czujemy się w obowiązku. Każdy widzi, że Reca się nie nadaje? U selekcjonera Reca gra. Każdy widzi, że dla Szymańskiego to nie jest ten poziom? A co tam, niech popyka. 4-3-1-2 chyba nie jest dla nas? Spróbujmy, może nieudolny w kadrze Linetty i Szymański z ekstraklasy to dźwigną. Mieliśmy odmładzać skład? Na zmiany wchodzą Grosicki, Błaszczykowski i Jędrzejczyk. Mało co tu się zgadza, by nie powiedzieć, że nic.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by BKS
o kurła ... 10:55 i 18 stopni w cieniu !
15.10.2018

i tak 3 mać, jak dla mnie może być tak do końca roku smile

jeszcze 3 dni i amen ,kurtki i ciepłe skarpety

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
W tej kadrze to same tyczki.

Glik bez formy jak w Monaco. Bednarek tragedia. Reca pobiegal zmeczyl sie i poprosil w 86min o zmiane. Kurwa boczny obronca bez kondycji na przepieganie 90min z doliczonym.

Linetty tragedia jak od lat. Szymanski nie ten poziom, Goralski przecinak i nic wiecej, Zielu zagra 1-2 przyzwoite mecze w roku a w reszcie dzieciak zagubiony, Milik do tartaku, Lewy bez formy jaak cala Baya bez strzaly na bramke...

Wszyscy experci zastanawiaja sie dlaczego Linetty i Zielu daja rade we Wloszech. Prosta odpowiedz. Bo tam ma z kim grac a tu nie ma i poziomem dostosowuje sie do zenujacych kolegow.


Brzeczek nastepny geniusz taktyczny. Co on kurwa dal za ustawienie i kogo do realizacji. Bez skrzydel, srodek z Linettym Szymanskim i Gorlaskim laugh


Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by BKS
o kurła ... 10:55 i 18 stopni w cieniu !
15.10.2018

i tak 3 mać, jak dla mnie może być tak do końca roku smile

jeszcze 3 dni i amen ,kurtki i ciepłe skarpety
frown

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
@Kura zapodaj jakiś fajny music

Strona 44 z 75 1 2 42 43 44 45 46 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, forty, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, bukma, 11kera11), 2,593 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1