siemanko:)
długo nic nie pisałem. śledzę tenis na bieżąco, typuje codziennie, gram rzadko.
odnośnie wałków - temat rzeka.
oficjalnie wyszły 3 przypadki ostatnio. daję linki do poczytania :
Marco Cecchinato :
ciach. [
ubitennis.net]
Nicolas Kicker :
ciach [
telegraph.co.uk]
ciach2 [
ubitennis.net]
Gleb and Vadim Alekseenko :
ciach [
ubitennis.net]
taki Marco sobie gra na luzie i ma wyjebane.
wałków jest dużo, tylko nie można popadać w skrajności.
jakby każdego chwytać to nawet z top 200 ATP tak z 50 graczy by nie było.
A futures'y to inna bajka.
pozdro.
nie podaję typów, bo nie mam czasu.
mogę podać linka do konta na oddsportal.
3majta się.