Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 52 z 75 1 2 50 51 52 53 54 74 75
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by BKS
Originally Posted by burbon
stiwen...bym zapomniał..za ten Aachen wpierdol masz...zagrałem, no tak dość grubawo.., że strzelą..kurwa...jedną brame..nie strzelili czyli..wpierdol
+1
grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by fart?
Originally Posted by BKS
Originally Posted by fart?
BKS poczaruj mi kuwejt/australia over 2.5

[Linked Image from images.tinypic.pl]
udalo sie dzieki 4:0 piwo
piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Stefan swój chłop

nikt nie chce zle

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Najgorsze jest to, że po wczorajszym dniu nie wiem o co chodzi. Kibicom, dziennikarzom. Przecież Włochy, to nie jakaś Albania. Nie jakaś Mołdawia. Nie jakieś San Marino. Przecież każdy pamięta, że Lewandowski w ostatniej doliczonej minucie uratował nas od remisu z Armenią. A potem nagle każdy pretensje, że w ostatniej minucie straciliśmy gola z Włochami. Od kiedy to Polska jest maszyną do wygrywania? Od kiedy to Włosi to jakaś słaba drużyna? To, że Lewandowski mówił iż nie jesteśmy faworytami na mundialu - mylił się, bo nimi byliśmy. Ale specjalnie tak powiedział. Z Senegalem to był pech. Z Kolumbią - gonienie desperacko wyniku. Z Japonią - mecz taki jaki być powinien. A teraz? Czy każdy nie wie, że w PL dobrzy są tylko bramkarze a obrońcy brani z tartaków? Pazdan rozegrał sezon życia, będąc cały czas w Legii bankowo nie przeskoczy na wyższy poziom. A poziom na zachodzie jest znacznie wyższy od Ekstraklasowego. Ale co z tego jak w Ekstraklasie połowa drużyny gra a reszta czeka na przelew. Potem Probierz marudzi, że niema zdolnej młodzieży. Tylko jak on to widzi? Aureola nagle nad zdolnym młodzieńcem się pojawia? Tutaj jest bardzo wiele zdolnej młodzieży. Ale on ma pretensje, że niema akademii. Dramat. Co Pacyfek ma powiedzieć? Jeszcze 15 lat temu było tak, że obcokrajowiec jak do naszej ligi przychodził to miał być kimś. Kto pamięta jak jakieś czeskie transfery zakontraktowała Wisła Kraków w 2004? Co to wtedy miały być wielkie gwiazdy bo wtedy bezmyślni Janusze wypisywali po forach, że niema wzmocnień z zagranicy? Tylko, że kiedyś wzmocnienie było wzmocnieniem i tego typu Januszom się utarło, że jak ktoś przyjdzie z zagranicy to będzie kimś. Szybko zweryfikowało się, że to były drzewa. Potem Arrubaruena - pierwszy hiszpański zawodnik. I co? Drzewo. A taki Kądzior? Jeszcze rok temu w Wigrach Suwałki grał. No ale kto pomyślałby, że to będzie za rok ktoś kto jeździ z Bielicą do Brukseli uczyć grać w piłkę piłkarzy z Anderlechtu którzy są o klasę wyżej od takich drużyn jak Genk i Gent które pouczyły nasze drużyny gry w piłkę? Niestety - to jest różnica mentalności. Na podstawie piłkarzy w klubiku z mej miejscowości to tylko jeden piłkarz mógłby zrobić karierę. Czemu nie zrobił? Bo działacz zażyczył sobie bajońskiej sumy za wyszkolenie techniczne. A inni - mniej ambitni sami siebie... wykupili. To jest normalne? Żeby piłkarz sam siebie wykupywał z klubu żeby przejść do lepszego? Tylko, że Ci piłkarze nie mieli przynajmniej takich warunków fizycznych od tamtego. To jest ta patologia. Patologia działaczy, która rządzi w klubie dla pieniędzy a nie dla rozwoju. Cupiał zrobił inaczej - dawał kasy z pasji od bólu, zatrudniał sztab i reszta go nie interesowała. Potem się obudził i zaczął niszczyć. I tyle. Warto zacząć od raka który panuje w klubach. Cały czas wymieniani są Ci sami trenerzy. I cały czas są te same wyniki laugh a potem Jaga wzięła Mamrota który zamiast spaść ma wicemistrza. To wszystko jest inaczej budowane. Zamiast wdrażać młodzieńców i dawać im szanse to są kupowane szroty z zagranicy. I potem kim mamy grać w kadrze? Piątek udowodnił. Kądzior również. Reca... może kiedyś. Są inni piłkarze w których wierzę. Ale czy wypalą - zobaczymy. Wpierw nie mogę ścierpieć tego raka który panuje w zarządach polskich klubów. W siatkówkę potrafimy. W ręczną może wypalą. To czemu nie w nożną? W nożną też jak najbardziej. Ale trzeba wypalić raka panującego w Ekstraklasie. Bo to nie jest normalne aby nie było hegemona w tych rozgrywkach tylko wygrywała ciągle Legia mistrza o 0,001 punktu...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Szymek Marciniak...kartkuj kurwa, kartkuj

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
plus dnia Akagi za Kult

takiej atmosfery jak w czasach starego Jarocina już nigdy nie będzie

Burbon potwierdzi

minusy nasza reprezentacja,PZPN,Brzęczek plus wszyscy co myslą że Piątek zbawi naszą reprezentacje laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Dawaj Marciniak odpierdol karnego albo czerwo smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
plus dnia Akagi za Kult

takiej atmosfery jak w czasach starego Jarocina już nigdy nie będzie

Burbon potwierdzi

minusy nasza reprezentacja,PZPN,Brzęczek plus wszyscy co myslą że Piątek zbawi naszą reprezentacje laugh

potwierdzam..
najlepszy klimat był w 1988..jak gralim grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
ktoś się benqowi włamał na konto

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
brawo Weszlaki, jednak może coś u nas się zmieni na stadionie

http://weszlo.com/2018/10/15/lord-zmieniaja-polska-pilke-jedzenie-jadze-bedzie-lepsze/

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by burbon
ktoś się benqowi włamał na konto

To w jego stylu, pisać drugie tasiemce, pomimo, że większość, nawet nie przeczyta do końca pierwszego zdania.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w Hiszpanji po o2,5 @2
470,00

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Kura
brawo Weszlaki, jednak może coś u nas się zmieni na stadionie

http://weszlo.com/2018/10/15/lord-zmieniaja-polska-pilke-jedzenie-jadze-bedzie-lepsze/
extra! a duch puszczy bendzie ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
luksy raz

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Burbon dobre zagranie w Letkim smile

Ta Pani Ci kibicuje

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by burbon
ktoś się benqowi włamał na konto

To w jego stylu, pisać drugie tasiemce, pomimo, że większość, nawet nie przeczyta do końca pierwszego zdania.

tasiemce tak..ale takie w miarę rozsądne, to nie..

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by VVega
Burbon dobre zagranie w Letkim smile

Ta Pani Ci kibicuje

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]
ło panie...
zapeaszam panią na kolację..
na śniadanie i obiad..
przez 21 dni w miesiącu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by burbon
Originally Posted by VVega
Burbon dobre zagranie w Letkim smile

Ta Pani Ci kibicuje

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]
ło panie...
zapeaszam panią na kolację..
na śniadanie i obiad..
przez 21 dni w miesiącu
ladna buzia, no i te bufety ooo

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by burbon
ktoś się benqowi włamał na konto

To w jego stylu, pisać drugie tasiemce, pomimo, że większość, nawet nie przeczyta do końca pierwszego zdania.

tasiemce tak..ale takie w miarę rozsądne, to nie..

piwo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Kura
brawo Weszlaki, jednak może coś u nas się zmieni na stadionie

http://weszlo.com/2018/10/15/lord-zmieniaja-polska-pilke-jedzenie-jadze-bedzie-lepsze/
extra! a duch puszczy bendzie ?

gdyby serwowali Ducha to frekwencja na stadionie na pewno by wzrosła smile

Strona 52 z 75 1 2 50 51 52 53 54 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1