trudno mi uwierzyć w tą wygraną to raczej chwyt reklamowy.. rozmowa z tym panem jak glupi z niemądrym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak trafił to zwykły fart.. dobre też to że on nie grał podczas Mistrzostw a jak wiemy w tym czasie duża ilośc graczy nieźle się wzbogaciła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może nie mógł puszczać tasiemca bo było mniej spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dokladnie...
Jakos ciezko im uwierzyc w taki scenariusz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Do tego zawsze slyszymy te same glupie gadki "szczesliwcow" w stylu jak tego dokonales?
-A wszedlem sobie do profa po pijaku wrzucilem 30zdarzen na kupon wszystkie z ako wiekszym od 2 puscilem za 2zl i jestem milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... mogliby na koniec napisac "nie zwlekaj ty tez mozesz najebac na kupon zdarzen do oporu i cieszyc sie gigantyczna wygrana" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Prof juz nie ma co wymyslac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I tak nie wygra walki z netowymi bukami... taki los... Chyba ze zrobi jakas super promocje bez depozytu w stylu bah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -darmowe 5zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Juz widze jakby ludzie wchodzili puszczali kupon wychodzili przebierali sie i wchodzili znowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... pozdro