[Linked Image] przeczytalem ten artykul i sie zalamalem...... reasumujac grajcie minimum 30 spotkan na ku..."> [Linked Image] przeczytalem ten artykul i sie zalamalem...... reasumujac grajcie minimum 30 spotkan na ku...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#723894 15/11/2006 08:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
<a href="www.fotosik.pl" target="_blank">[Linked Image]</a>

przeczytalem ten artykul i sie zalamalem......

reasumujac grajcie minimum 30 spotkan na kuponie i najlepiej po pijanemu......aha i bron Cie Boze mecze gdzie mozesz miec wiecej informacji niz bukmacher........wtedy napewno bedziecie duzo wygrywac!!!

POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)

Last edited by Experto; 15/11/2006 12:39.
Bonus: Unibet
#723895 15/11/2006 08:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
przeczytalem ten artykul i sie zalamalem......
ja sie załamalem nie czytajac nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
powod: nie wiem o co biega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#723896 15/11/2006 08:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
moze jakis link??

#723897 15/11/2006 08:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
przeczytalem ten artykul i sie zalamalem......
ja sie załamalem nie czytajac nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
powod: nie wiem o co biega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Koles stuknal chyba profa na taka kwote:)

Twierdzi ze nie lubi lig w ktorych na koniec sezonu wiadomo kto bedzie wygrywal w ostatnich kolejkach,
skoro on tych lig nie lubi to ja nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

LINK [profesjonal.com.pl]
wywiad ze szczesliwcem, ogolnie profek za marne 250 tysiecy zrobil sobie super reklame pt. Graj tasemce bedziesz bogaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Koles spad im z nieba, przedswiateczny okres podbija sobie wyniki na wycieczkach dwojkowiczy i innych chetnych na latwy zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Biszop; 15/11/2006 09:10.
#723898 15/11/2006 09:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
z tej zalamki zapomnialem o linku.....:)

#723899 15/11/2006 09:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
"Nie interesują mnie małe wygrane, bo jeśli już wygrywać to wysoko."


Tez tak kiedys myslalem... A wlasnie takiego myslenia NA TRWALE zyczy sobie Profesjonal u odwiedzajacych jego znamienite lokale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#723900 15/11/2006 09:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
"Przede wszystkim to było szczęście, bo jak inaczej nazwać fakt że z 27 obstawionych spotkań wpadło 22 "

to co to za mega rozpis ? cały kupon musiał byc na jakies pare duzych baniek chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
mało grywam w profie , wiec moze ktos mnie oswieci , jak to mozliwe ze przy 5 błedach taka kasa ?

chyba ze wysłal pare roznych kartek , ale to powinni tez napisac :-)

#723901 15/11/2006 09:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
chyba 2z3 w bloku i akurat doi tego szczescia te mecze ktorych nie trafil akurat mial w jednym bloku......HAHAHA

a tak na powaznie system raczej odpada 22z27 to sporo kombinacji i nawet po 2 zl na kupon to chlopaki z profa raczej by nie przyjelt:):)

#723902 15/11/2006 09:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
moim skromnym zdaniem powinien byc skan tego kuponu, o ile to jeden kupon w co watpie bo max na kuponie w profie do wygrania na kuponie to 20 000 a nie 247 000, wiec musialby puscic ponad 10 kuponow, chociaz niewiem jak to wyglda w ichnich systemach ale z doswiadczenia wlasnie wiem ze jest to 20 kawalkow

#723903 15/11/2006 10:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 205
Quote
Wygrana w wysokości 247000 zł!

bardzo okrągła wygrana... bardzo... okrągła...

Quote
To była pierwsza Pana wygrana w naszych zakładach?
Pierwsza tak duża. Ale pamiętam taką zabawną sytuację, kiedy wracając rano z imprezy postanowiliśmy z kolegami wejść do &#8222;Profesjonału&#8221; i wysłaliśmy kupony. Następnego dnia, przypadkowo w kieszeni kurtki znalazłem swój kupon i gdy zobaczyłem jakie postawiłem typy złapałem się za głowę. Okazało się później, że ten niezbyt świadomie wysłany kupon okazał się szczęśliwy, ponieważ wygrałem 2700zł!
cóż ta byl za dzień tygodnia? i gdzie ten punkt przyjmowania zakładów otwierany tak wczesną ranną porą?

sztuczny język, marketingowy bełkot...

#723904 15/11/2006 11:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Może do 10-ej zabalował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To wychodzi nam wiele wniosków:
- trzeba po pijaku stawiać
- walić sporo meczy

a kasa będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#723905 15/11/2006 12:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
uwielbiam takie wywiady, dla wiekszosci grajacych w tych profach i stsach ten facet to prawdziwy zawodowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

niezle sie nakrecaja, reklama ktora odniesie sukces.

poza tym, wygrana niczego sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#723906 15/11/2006 13:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
w gazetce profa jest pokazany ten kupon. Tylko że na nim wygrana jest chyba 2.600

#723907 15/11/2006 13:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
trudno mi uwierzyć w tą wygraną to raczej chwyt reklamowy.. rozmowa z tym panem jak glupi z niemądrym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak trafił to zwykły fart.. dobre też to że on nie grał podczas Mistrzostw a jak wiemy w tym czasie duża ilośc graczy nieźle się wzbogaciła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może nie mógł puszczać tasiemca bo było mniej spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#723908 15/11/2006 14:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Chyba powinno być 2.470.00 czyli :

2 tysiące
470 złotych
0 groszy

pewnie przecinków nie powstawiali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo kwoty takiej to raczej wygrać nie można w profku...

#723909 15/11/2006 14:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
[/quote]
cóż ta byl za dzień tygodnia? i gdzie ten punkt przyjmowania zakładów otwierany tak wczesną ranną porą?[/quote]

Z tego co wyczytałem to był to 21.10.06 r. czyli sobota.
Teraz tylko pytanie ile trwała ta impreza i kiedy się skończyła, bo mogła się skończyć o 12.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#723910 15/11/2006 14:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
no i co na niej pili jeszcze by sie przydalo wiedziec, moze jakies psychotropy czy tez ziolo lecialo, jakies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#723911 15/11/2006 15:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
trudno mi uwierzyć w tą wygraną to raczej chwyt reklamowy.. rozmowa z tym panem jak glupi z niemądrym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak trafił to zwykły fart.. dobre też to że on nie grał podczas Mistrzostw a jak wiemy w tym czasie duża ilośc graczy nieźle się wzbogaciła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może nie mógł puszczać tasiemca bo było mniej spotkań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dokladnie...
Jakos ciezko im uwierzyc w taki scenariusz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Do tego zawsze slyszymy te same glupie gadki "szczesliwcow" w stylu jak tego dokonales?
-A wszedlem sobie do profa po pijaku wrzucilem 30zdarzen na kupon wszystkie z ako wiekszym od 2 puscilem za 2zl i jestem milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... mogliby na koniec napisac "nie zwlekaj ty tez mozesz najebac na kupon zdarzen do oporu i cieszyc sie gigantyczna wygrana" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Prof juz nie ma co wymyslac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I tak nie wygra walki z netowymi bukami... taki los... Chyba ze zrobi jakas super promocje bez depozytu w stylu bah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -darmowe 5zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Juz widze jakby ludzie wchodzili puszczali kupon wychodzili przebierali sie i wchodzili znowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... pozdro

#723912 15/11/2006 21:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Oprocz tej calej smiesznej propagandy, opowiesci dziwnej tresci jak to dziadek Zenek postawil 200 zakladow o ako 9,4*10^12 itp zastanawia mnie cos innego. Czy buki naziemne czuja sie az tak zagrozone konkurencja internetowa ze na tym polega ich kampania marketingowa ? Osobiscie gram tylko online i nie wiem jaka popularnoscia ciesza sie naziemni. Czy naziemni w ogole przeprowadzaja jakies promocje ? Wiadomo ze podowojenie depozytu nie wchodzi w rachube ale czy robia jakies np. freebety czy cos podobnego ? Jaki maja sens w tym aby publikowac takie smieci ? Przeciez to sie tylko do "Fucktu" nadaje :/

#723913 16/11/2006 20:38
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Śmieszniejszej rzeczy dawno nie widziałem <hahaha>

Jedna wielka bzdura!
Ale moze miało to na celu spowodować przyrost tasiemców o 35,98 % tongue

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1