|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
gruda obejrzałem pierwszy odcinek, nie wiem szczerze jeszcze co sądzić, zobaczymy co dalej specyficzny klimat książki jest i fabuła zachowana, czekam na Frycza który już się pojawił a ponoć pozamiatał
co do Kuby i Jacka, Żulczyk na swoim facebooku wyjaśnił że pierwotnie główny bohater w książce miał mieć na imię Kuba, ale odradzono mu aby dealer nie kojarzył się z nim samym i zmienił imię a w serialu postanowił do tego wrócić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2 |
Po dzisiejszych wynikach sportowych w zakładach bukmacherskich cały sztab analityków został zwolniony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Aha no spoko, ale Piotrka nazwać imieniem książkowego głownego bohatera? Mało jest imion?
Ja też nie wiem co sądzić, trochę mi głowny aktor nie pasuje, przyznam, że nie znam w ogóle gościa. Zresztą specjalnie nie sprawdzałem obsady, bo kończyłem czytać klejny raz książkę. Trochę jako postać za sztywny jest - na czarno, golf pod szyję, nie to żebym widział tam jakiegoś dresa; niektóre jego kwestie sztucznie wypadły, ale ogólnie może być. Jako Dario widziałem Chabiora, jak teraz zobaczyłem to mówie sobie: wtf? dziadzia Tym z więźnia wuyszedł? Stryj to Grabowski/Artak (wiem, nie żyje) jakiś miks ich fizjonomii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Chodzi o Ślepnąc od świateł? Jeśli tak, no to Frycz naprawdę pozamiatał. Może była z 1-2 przerysowane akcje z jego udziałem, ale rola- sztos. Więckiewicz jako taki przerysowany szef też niczego sobie. Świetnie się oglądało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kamil Nożyński to raper nie moje klimaty więc nie kojarzę go w ogóle, jego pierwsza rola trochę odważnie wrzucono go od razu do takiego serialu, z opinii tych co widzieli całość jeszcze przed premierą był trochę krytykowany, ale oceniony w miarę pozytywnie Był w tygodniu na weszło w HydeParku całkiem fajna audycja z nim była, nie gwiazdorzył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
kto liderem jest, kto liderem jest .. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
he he na dzielni śpiewy ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Ok teraz sobie czytam, że to naturszczyk, w takim razie rozgrzeszam. Dzięki Kura, zaraz poszukam czy jest w archiwum.
@Nickel, piszesz o Fryczu ale to rozumiem, że cały serial już wcisnąłeś? Ja tylko 1 odcinek i na arzie to on sie tam tylko ledwo pojawił, zresztą nie poznałem go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
Beto wygrywa dzisiejszy dzień i ma spokój do końca roku
z wizytami na liście . ale mnie łukasz wpakował ale podium dla Łukasza (lub Łukaszowi) za Alianz Arena się należy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
nie wiem czy wiesz Beto ale za ustalanie listy za Pacyfka tez jest miejsce nr 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
22 lipiec (na netflixie) o Breiviku 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
W ogóle to doby wieczór, albo dobranoc. Zaszedłem zobaczyć czy coś piszecie po premierze serialu "Ślepnąc od świateł", ale widzę, że cisza.
Gdyby ktoś jednak oglądał i jeszcze czytał ksiązkę może oświeci mnie dlaczego Jacek jest Kubusiem, Piotrek Jackiem, a ksywy zostały niezmienione. i dlaczego gość porusza się BMW a nie Audicą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
nie wiem czy wiesz Beto ale za ustalanie listy za Pacyfka tez jest miejsce nr 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
[img:left]https://pbs.twimg.com/media/Dqj00BtWkAEhanS.jpg:large[/img]
wiemy co będzie pisane o dżinsach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,519 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,519 Likes: 1 |
Witam odsprzedam 2 bilety na LEGIA WARSZAWA VS KING SZCZECIN sektor: B rząd: 8 miejsce: 15 sektor: B rząd: 8 miejsce: 16 Ja nie mogę przyjechać niestety Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
@sensei miał wybór,mogł uderzać,wybrał inaczej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|