Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 52 z 105 1 2 50 51 52 53 54 104 105
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
gruda obejrzałem pierwszy odcinek, nie wiem szczerze jeszcze co sądzić, zobaczymy co dalej specyficzny klimat książki jest i fabuła zachowana, czekam na Frycza który już się pojawił a ponoć pozamiatał

co do Kuby i Jacka, Żulczyk na swoim facebooku wyjaśnił że pierwotnie główny bohater w książce miał mieć na imię Kuba, ale odradzono mu aby dealer nie kojarzył się z nim samym i zmienił imię a w serialu postanowił do tego wrócić

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Po dzisiejszych wynikach sportowych w zakładach bukmacherskich cały sztab analityków został zwolniony.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Aha no spoko, ale Piotrka nazwać imieniem książkowego głownego bohatera? Mało jest imion?

Ja też nie wiem co sądzić, trochę mi głowny aktor nie pasuje, przyznam, że nie znam w ogóle gościa. Zresztą specjalnie nie sprawdzałem obsady, bo kończyłem czytać klejny raz książkę.
Trochę jako postać za sztywny jest - na czarno, golf pod szyję, nie to żebym widział tam jakiegoś dresa; niektóre jego kwestie sztucznie wypadły, ale ogólnie może być.
Jako Dario widziałem Chabiora, jak teraz zobaczyłem to mówie sobie: wtf? dziadzia Tym z więźnia wuyszedł? Stryj to Grabowski/Artak (wiem, nie żyje) jakiś miks ich fizjonomii.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Chodzi o Ślepnąc od świateł? Jeśli tak, no to Frycz naprawdę pozamiatał. Może była z 1-2 przerysowane akcje z jego udziałem, ale rola- sztos. Więckiewicz jako taki przerysowany szef też niczego sobie. Świetnie się oglądało.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Kamil Nożyński to raper nie moje klimaty więc nie kojarzę go w ogóle, jego pierwsza rola trochę odważnie wrzucono go od razu do takiego serialu, z opinii tych co widzieli całość jeszcze przed premierą był trochę krytykowany, ale oceniony w miarę pozytywnie

Był w tygodniu na weszło w HydeParku całkiem fajna audycja z nim była, nie gwiazdorzył wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
kto liderem jest, kto liderem jest .. ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
he he na dzielni śpiewy ..

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Ok teraz sobie czytam, że to naturszczyk, w takim razie rozgrzeszam. Dzięki Kura, zaraz poszukam czy jest w archiwum.

@Nickel, piszesz o Fryczu ale to rozumiem, że cały serial już wcisnąłeś? Ja tylko 1 odcinek i na arzie to on sie tam tylko ledwo pojawił, zresztą nie poznałem go.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
Originally Posted by BKS
Originally Posted by betowiec
https://www.instagram.com/p/BpbxNuRHTwX/?hl=en&taken-by=msmelaniesykes

cudo


pacyfek pisze: co innego bysś powiedział jakbyś się obok niej obudził
hał old ? over `39 ?

5z przodu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by BKS
Originally Posted by betowiec
https://www.instagram.com/p/BpbxNuRHTwX/?hl=en&taken-by=msmelaniesykes

cudo


pacyfek pisze: co innego bysś powiedział jakbyś się obok niej obudził
hał old ? over `39 ?

5z przodu
źle
1970

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
Originally Posted by pacyfista
Beto wygrywa dzisiejszy dzień i ma spokój do końca roku

z wizytami na liście .

ale mnie łukasz wpakował


ale podium dla Łukasza (lub Łukaszowi) za Alianz Arena się należy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
nie wiem czy wiesz Beto ale za ustalanie listy za Pacyfka tez jest miejsce nr 1

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
22 lipiec (na netflixie) o Breiviku 6/10

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510
Likes: 10
Originally Posted by gruda
W ogóle to doby wieczór, albo dobranoc.
Zaszedłem zobaczyć czy coś piszecie po premierze serialu "Ślepnąc od świateł", ale widzę, że cisza.

Gdyby ktoś jednak oglądał i jeszcze czytał ksiązkę może oświeci mnie dlaczego Jacek jest Kubusiem, Piotrek Jackiem, a ksywy zostały niezmienione.
i dlaczego gość porusza się BMW a nie Audicą?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
Originally Posted by rymoholik
nie wiem czy wiesz Beto ale za ustalanie listy za Pacyfka tez jest miejsce nr 1
grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
[img:left]https://pbs.twimg.com/media/Dqj00BtWkAEhanS.jpg:large[/img]

wiemy co będzie pisane o dżinsach

Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,519
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,519
Likes: 1
Witam odsprzedam 2 bilety na LEGIA WARSZAWA VS KING SZCZECIN sektor: B rząd: 8 miejsce: 15 sektor: B rząd: 8 miejsce: 16 Ja nie mogę przyjechać niestety Pozdr.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
@sensei miał wybór,mogł uderzać,wybrał inaczej.
[Linked Image from media.giphy.com]

Strona 52 z 105 1 2 50 51 52 53 54 104 105

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,999 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1