|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co ty Biczyk przepisujesz z live score
chcesz trafić do moorasa i hajty na liste
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi ksiązkowy Jas Fasola
w ciemno stawiam że 15 razy nie podbije lewą noga A wiesz razy ile podbijał niejaki Chomontek, więcej niż Maradona. Ale Ty jako wybitny trener-obserwator, pewnie byś go wziął do Kuźni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
cioty nie oszczedzaja się przed LM? ryma spytaj barca się oszczedzała do 88smej wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
cioty nie oszczedzaja się przed LM? ryma spytaj barca się oszczedzała do 88smej wczoraj City graja u siebie z cieniasami wiec nie musza sie oszczedzac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Czytałeś Kura wywiad z Romańczukiem w GW Sport ? Śmieszą mnie trochę tacy ludzie, co to deklarują że nigdy gdzieś tam by nie zagrali.  tak widziałem, dostał pytanie od dziennikarza to odpowiedział, akagi nie każdy jest Mączyńskim a Tarasa jestem pewny że nie rzuca słów na wiatr, uważasz że każdego można kupić i piłkarz nie może być lojalny wobec kibiców? Taras czy też Cernych zostawili więcej serducha w naszym klubie niż większość z polskich piłkarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
cioty nie oszczedzaja się przed LM? ryma spytaj barca się oszczedzała do 88smej wczoraj City graja u siebie z cieniasami wiec nie musza sie oszczedzac kto był przeciwnikiem Baya wczoraj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
cioty nie oszczedzaja się przed LM? ryma spytaj barca się oszczedzała do 88smej wczoraj City graja u siebie z cieniasami wiec nie musza sie oszczedzac podejrzewam, że wczoraj mówiłeś to samo przed 15.30 o Bayernie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
co ty Biczyk przepisujesz z live score
chcesz trafić do moorasa i hajty na liste zapytam jak MOras Jaką listę ? / ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
 Aro Rajmo liczony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To dlatego nie rozumiesz gościa, który deklaruje że gdzieś tam nigdy by nie zagrał i Cię to śmieszy  Ja to w pełni rozumiem. A co ma piernik do kartofla? Ja napisałem, że mnie śmieszy, nie że nie rozumiem, a to dość istotna różnica. Gość gra w Jadze i uważasz że na pytanie dziennikarza odpowie że tak, chciałbym grać w Legii. Czegoś tu nie rozumiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
dziś jakaś konkretna atmosfera na forumie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@witam
Leszki dzis raczej nie przegraja
DNB na Lecha jak cos, Beto potwierdzi na lechu nie wygraliśmy od pół wieku Dzisiaj będzie przełamanie  Nie wierzę, że w cztery dni psycholog ich tak zmotywuje, że wygrają z dobrze grającą Lechią Przecież nie położycie się i nie rozłożycie nóg. W piłce różne rzeczy się zdarzają i piłka uczy pokory ( jak to mawia przemiły Pan Hajto) ale nie tym razem. Jestem jakoś w chuj pesymistycznie nastawiony do tych wkładów, czuje kompromitacji ciąg dalszy. oby
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
co jest śmiesznego w tej wypowiedzi?
W Legii na pewno bym nie zagrał. Szanuję ten klub, szanuję jego piłkarzy, bo to moi koledzy, ale mam zbyt dobre relacje z ludźmi z Białegostoku, żeby popsuć je przeprowadzką do Legii. Nie przekonają mnie nawet pieniądze. Chodzi o lojalność. Jeśli odejdę z Jagi, to za granicę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Delhi Dynamos po o4,5 @2,250
420,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
widzę że Kretol zrobił 3 transfery w PL  bezczelność ludzi nie zna granic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
widzę że Kretol zrobił 3 transfery w PL  bezczelność ludzi nie zna granic No widzisz a coś tam jak się nie mylę to pisałeś o obcinaniu ręki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
co jest śmiesznego w tej wypowiedzi?
W Legii na pewno bym nie zagrał. Szanuję ten klub, szanuję jego piłkarzy, bo to moi koledzy, ale mam zbyt dobre relacje z ludźmi z Białegostoku, żeby popsuć je przeprowadzką do Legii. Nie przekonają mnie nawet pieniądze. Chodzi o lojalność. Jeśli odejdę z Jagi, to za granicę. Szacunek się należy. Oby więcej takich grajków
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|