|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A Ty pacyfku, podobno zawsze jesteś za słabszym. To rozumiem, że w tym meczu za Legią ? Bo chyba z gęby nie będziesz robił cholewy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Guantanamera!
#AntyLegiaPsychoFans Łukasz PF z Chorzowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak
ale mam dużo zakładów więc to zmienia postać rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo, akagi, tutaj zgoda z pacyfkiem. Za ten tekst z Novikovasem i jego sensem w związku z wiekiem... Lista jak nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Vincent podawałeś kiedys dobry link do slepnącego
bez ściągania
uprzejmie prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Również potwierdzam listę dla Akagiego.
Witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
tak
ale mam dużo zakładów więc to zmienia postać rzeczy Jakie tak. Nie. Legia najlepsza i ostatnio tylko oni MP. Więc to proste wytłumaczenie. Kibicowanie słabszej Lechii. Idąc tokiem akagiego kibicujemy drużynie X bo przegrywa w 10 minucie z drużyną Y. W 50 minucie kibicujemy drużynie Y bo drużyna X już jest na prowadzeniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Burb, na czym przeważnie gotujesz grochówkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Haraslin poza zasięgiem Legii, Novikovas...
Nie wiem czy jest sens brać 27 letniego zawodnika, bo zakładam że sprzedadzą Nagy, dając mu 2-3 letni kontrakt. A jak nie sprzedadzą Węgra, to Novikovas by go ze składu nie wygryzł u Pinto. wiesz ze cie lubie ale zgłaszam ten tekst do listy jak potwierdzi to haczyk i quincy żeby nie bylo Uśmiech i Haczyka po tym poście jak u Zapasiewicza w psach jak Franz mówi ze zmieniaja się czasy a on dalej w komisji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ekonomia fechu. Dadzą mu ewentualnie 2-3 letni kontrakt i co ? Co później z nim ? Emerytów z wysokimi kontraktami u nas dostatek. Myślę że Pinto wytrzaśnie z kapelusza jakiegoś swojego znajomka na tę lewą stronę, oczywiście zakładając że sprzedadzą Węgra, bo jest lepszy od Novikovasa. Z karzełkowatym Martinsem to był strzał w "10", bo to aktualnie najlepszy defensywny pomocnik w ekstraklasie. Ale każdy może mieć swoje zdanie, a już pacyfek... To wyrocznia, każdy o tym wie, bo się zna na trenerce, jak mało kto. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie wiem jak u Bolca ale dla mnie na dzisiaj gra Novikovas a nie Noć.
Może zmienie zdanie po niedzielnym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Akagi, mając na skrzydłach Haraslina i Novikovasa można wyjść z grupy w Lidze Europy. Co za tym idzie, gotówka zwróci się. Nie na każdy transfer patrzy się pod kątem sprzedaży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Akagi ekonomia ekonomią. Trzeba mieć w kadrze zawodników młodych na których idzie zarobić. Ale zawodnik musi przede wszystkim dawać jakość. A Novikovas taką daje. Latem trochę siłą rzeczy kadra się odmłodzi. Kontrakty kończą Radovic Malarz Mączyński Hamalainen Astiz. Myślę że nikt z nich nie zostanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w boloni po o1,5 @1,42
490,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jakie tak. Nie. Legia najlepsza i ostatnio tylko oni MP. Więc to proste wytłumaczenie. Kibicowanie słabszej Lechii. Idąc tokiem akagiego kibicujemy drużynie X bo przegrywa w 10 minucie z drużyną Y. W 50 minucie kibicujemy drużynie Y bo drużyna X już jest na prowadzeniu. Idąc moim tokiem ? Widać nie wiesz o co chodzi w tej mojej grze słów z pacyfkiem, a już tu operujesz jakimiś iksami i igrekami. I nie mów że wiesz, bo widać że nie wiesz. W każdym razie Ty nie widzisz, a komentujesz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w boloni po o1,5 @1,42
490,00  na zawołanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi, mając na skrzydłach Haraslina i Novikovasa można wyjść z grupy w Lidze Europy. Co za tym idzie, gotówka zwróci się. Nie na każdy transfer patrzy się pod kątem sprzedaży. Na Haraslina nas nie stać. Fakt, masz sporo racji, ale w Polsce trudno jest wyrwać kogoś z nazwiskiem do Legii, bo to Polska. Myślę że sprowadzą kogoś z zagranicy, bo zapewne będzie tańszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w East Riffa Club po gola @1,98
357,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Akagi, mając na skrzydłach Haraslina i Novikovasa można wyjść z grupy w Lidze Europy. Co za tym idzie, gotówka zwróci się. Nie na każdy transfer patrzy się pod kątem sprzedaży. +1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|