Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 74 1 2 38 39 40 41 42 73 74
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
[Linked Image]

pacyfek

do czego się to nadaje?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W obronie Milika słów kilka

Januszowa opinia o AM jest taka, że nie trafia. Przyglądaliśmy się ostatnio komentarzom na jego temat. To jeden z najbardziej wyśmiewanych piłkarzy reprezentacji Polski. Powód? Marna skuteczność. Serio? Spójrzmy na fakty.

Polak strzelił w tym sezonie 5 goli w Serie A w 12 meczach, rozgrywając ledwie 639 minut (dla porównania Krzysztof Piątek 1144). Bardzo dobry wynik. Wczoraj wszedł z ławki rezerwowych i uratował 3 punkty dla Napoli. Powiedzieliśmy z Filipem: świetnie przyjął piłkę.

Reakcje większości:

- Przeciez ona mu się odbiła.

Przestańcie pieprzyć!

Wystarczy spojrzeć na powtórki, by zobaczyć, że celowo wyrzucając się do boku Milik utrudnił Andrei Masiello interwencję. Włoch musiał pokonać większy dystans, by go zablokować. Nie dał rady, podobnie jak Etrit Berisha.

Poza tym kopnięcie tej piłki w górę pozwoliło mu przyłożyć z całej siły w bramkę. Dynamika tego strzału była świetna. Moc, precyzja i ciao.

Milik ma dwa gole mniej w lidze niż Mertes (Belg rozegrał 835 minut) i dwa mniej niż Insigne (1031). 7 z dotychczasowych 15 bramek w Serie A zdobył po wejściu z ławki rezerwowych. Już teraz wyrównał dorobek z poprzednich sezonów, naznaczonych strasznymi kontuzjami.

W pierwszym sezonie 17 meczów - 5 goli
W drugim sezonie 15 meczów - 5 goli.
W trzecim 12 meczów - 5 goli.

Oczywiście, Carlo Ancelotti zmienił hierarchię w ostatnich miesiącach i postawił na Mertensa. Efekt? Żre. I to cholernie. Belg zdobył już 100 bramek w barwach Napoli, został najlepszym strzelcem klubu w europejskich pucharach i ma ledwie 4 gole straty do Cavaniego i 21 do Marka Hamsika. Pewnie ich wyprzedzi, biorąc pod uwagę jego przywiązanie do Neapolu.

Z Milikiem nie jest tak źle, jak wielu się wydaje. To jest wciąż klasowy napastnik. Piłkarz ze świetnym podejściem do zawodu, pracowitością, pasją. Poza tym, na Boga on nie skończył jeszcze 25 lat! Ma dużo przed sobą, jeśli zdrowie dopisze.

W kadrze strzelił 13 goli. Tyle, co Andrzej Juskowiak przez całą karierę. Dwie bramki i zrówna się z Jackiem Krzynówkiem, cztery i będzie miał ten sam dorobek co Maciej Żurawski. Mało?

Oczywiście, 2018 rok był dla niego nieudany z punktu widzenia reprezentacji. Ale patrzmy na niego z większą wyrozumiałością. Każdy kto dwa razy zerwał więzadła krzyżowe, wie ile stracił z pierwotnego potencjału. Jak trudno jest wrócić i strzelać na zawołanie.

Filip dziś powiedział: Róbmy film o piłkarzach, którzy przeżyli straszne kontuzje i wrócili do gry. Florenzi, Strootman, Milik, i tak dalej. Niech się wypowiedzą, niech wytłumaczą ludziom, że wracasz inny. Tracisz dużo bezpowrotnie.

Oczywiście nie zrobimy, jak to my.

To tyle. Pozdrawiamy. 2AngryMen.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Tak się promuje węgiel na świecie!
Genialny występ Dudy na Szczycie Klimatycznym. Zjechał na nartach z góry węgla w Koksozbycie
[Linked Image from cdn.aszdziennik.pl]
Andrzej Duda jako pierwszy człowiek w historii zjechał na nartach ze szczytu góry węgla w Koksozbycie, masywnym punkcie zbytu węgla w Katowicach – podaje portal Sport.pl. Brawurowy popis prezydenta to element kampanii promującej gospodarkę opartą na węglu podczas Szczytu Klimatycznego ONZ.

Tym samym prezydent połączył dwie swoje największe pasje: narciarstwo i paliwa kopalne. Wszystko dzięki pomysłowi Polskiej Fundacji Narodowej.

– Prezydent Andrzej Duda przed wejściem na górę węgla przez tydzień aklimatyzował się w Krakowie podczas najwyższego stężenia CO2 i zawieszonych w powietrzu pyłów – podała kancelaria prezydenta w komunikacie.

Prezydent stojąc na najwyższym wierzchołku masywu Koksozbytu podziękował największym emitentom dwutlenku węgla za wsparcie podczas Szczytu Klimatycznego. Powtórzył też swoje pamiętne słowa o tym, że węgiel nie szkodzi klimatowi.

Po czym przypiął narty i bez wahania poturkotał w dół czarnym zboczem.

– Nasz śmiałek wybrał trasę prowadzącą przez koszmarnie trudny Trawers Bełchatowa, którym dotarł aż do grani Astmatyka nieopodal przełęczy Taurona, a stamtąd zjazd na szlak Karbonowego Płuca był już tylko formalnoscią – informuje kancelaria.

Widowiskowy zjazd z góry węgla w Koksozbycie to kolejny po wczorajszym stąpaniu po rozżarzonych węglach oryginalny pomysł Polski na promocję gospodarki opartej na węglu wśród gości z całego świata. A to dopiero początek kampanii.

Kancelaria przypomina, że widowiskowy prezydencki skok na bungee z komina Elektrowni Bełchatów zaplanowany został na jutro.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Pacyf wróci za dwie chwile !

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Warren
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Pacyf wróci za dwie chwile !

jakie uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

dramat Beto i Biczyka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Vincent ratuj strone

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
Vincent ratuj strone
[Linked Image from farm5.static.flickr.com]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Originally Posted by Warren
Originally Posted by pacyfista
Vincent ratuj strone
[Linked Image from farm5.static.flickr.com]
mogłaby sporo wyjasśnić

chętnie bym posłuchał albo zobaczył co potrafi

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
zaraz wjeżdżam na listę jak żuk na bazar !

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Powtórkowe ratunkowe

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
PEP: You can never relax in the Premier League, that's why it's nice. It was never over at 0-2. The win is well deserved and of course we had to kill it but they had a lot of chances. But in general, the game was really, really good!


nawet Pep wie, że przy 0-2 to nie jest koniec

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Originally Posted by VVega
Powtórkowe ratunkowe

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]
nawet nie będę pisał która

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
[Linked Image]

Cudooooooo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jestem grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Beto dostał towar od Twista

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Originally Posted by VVega
ale grzeczniutka

Strona 40 z 74 1 2 38 39 40 41 42 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,724 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1