|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726 |
betsson i betsafe tragiczna oferta, wręcz żenująca...
unibet odpada bo nawet strona mi ich nie chce się załadować przy włączonym vpn(a włączony muszę mieć i nie będę się bawił w włączanie/wyłącznie co chwilę)
w dafabet widzę handicapy azjatyckie leżą i kwiczą zmien dns na goglowskie i po klopocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,521 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,521 Likes: 11 |
Z nadal dostepnych w PL z najlepsza oferta masz Melbet [ refpawup.top] ,ale wiadomo jak rozne opinie ma ta grupa, wiec lepiej uwazac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9 |
Anderlecht zebyscie spadli do drugiej ligi sprzedawczyki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9 |
 nie wiem o czym piszesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
i pierwszy z piątki Fortuny już się wykoleił, a czuję, że to nie będzie ostatni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
 nie wiem o czym piszesz o tym: "Sorry, we can no longer accept bets or registrations from your country. Please contact Customer Support by phone on +44 1273 964706 or by email at [email protected] for help."
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135 Likes: 9 |
to ciekawe bo 2 godziny temu postawilem tam zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
Rymo przecież Ty w Kanadzie siedzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
Saskatchewan – prowincja Kanady leżąca w środkowej części kraju. Od wschodu graniczy z Manitobą, od zachodu z Albertą, od północy z Terytoriami Północno-Zachodnimi oraz na południu ze stanami USA Montana i Dakota Północna. Saskatchewan posiadając prostoliniowe granice ma kształt niemal idealnego trapezu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
siemano  Trabzon DNB @2.52 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Anderlecht zebyscie spadli do drugiej ligi sprzedawczyki sprzedali bo zakład nie wszedł? ogarnij się
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
taki klimat taki projekt "u pośredniaka byłem" miejsce akcji ul. cieplownicza za to ilu bohaterów? było nas trz\ech ćwiartki 3/4 tir nr 1 poczta polska tir nr 2 koral tir nr 3 raben tir nr 4 dbschenker gruszki na asfalcie to nr 5 śmieciarki to nr 6 no wiadomo i cała bardzo ważna reszta straz, pogotowie gazowe energetyczne, policja i nawet patrol saperski, ta saperzy tez jeżdzą
legenda: poczta polska - warto wiedziec więcej koral - deprecha mode raben - można jeść dbschenker - można świntuszyć
i tyle, nikt z buta na rowerze listów qrw dziisiaj już nie rozwozi telepatia bitches jest jakiś stasiu ktory lazi z buta, kolega na rowerze i babcia na rowerze jak jadą w przeciwną stronę i kolorowy volkswagen tzw. kropka zawsze koło 12.58 brakuje tylko tira z napisem "kolęda"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
Wybrałbym pracę na poczcie. Stała praca, co raz premie, urlopy w państwowych ośrodkach wypoczynkowych za friko. Emerytura dobra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Zabki w finale ME w ręczną po win @1,90 typwy bet pod gospodarza i mistrza swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
A w tych niemieckich to tylko ciebie wykorzystają, będziesz jebać na 3 zmiany za marne pieniądze i raka dostaniesz od stresu i papierosów.
Pacyfek jak wrócił do Domu to jeszcze nie doszedł do siebie, nawet nie ma sił na forum się zalogować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Wybrałbym pracę na poczcie. Stała praca, co raz premie, urlopy w państwowych ośrodkach wypoczynkowych za friko. Emerytura dobra  no i telefon szybciej się dostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
Zniżka na podłączenie telefonu w komplecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
Bitwa o Anglię- zaczynamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
under jak w mordę strzelił w anglii. nawet under 1.5 będzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|