Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 92 1 2 76 77 78 79 80 91 92
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Originally Posted by baranwodzu
u ciapatych jest jakiś puchar
pacze a tam same białe sidzenia ale sie ruszajom
a to ciapactwo w białych sukienkach
ale jaja ale jaja


ja sie zastanwiam po co oni tam graja, przeciez to nie sa mistrzostwa Azji, czy w Europie jest puchar Europy, czy w Amerykach jest Puchar Ameryk,

jakies 12 spostan za nami a w polowie spotkan leszcz strzela 1 bramke a pozniej i tak spotkania nie wygrywa, z grup nie wychodzą tylko wyjątkowe leszcze, sami zawodnicy z Azji

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Originally Posted by gwestefan
Originally Posted by baranwodzu
u ciapatych jest jakiś puchar
pacze a tam same białe sidzenia ale sie ruszajom
a to ciapactwo w białych sukienkach
ale jaja ale jaja


ja sie zastanwiam po co oni tam graja, przeciez to nie sa mistrzostwa Azji, czy w Europie jest puchar Europy, czy w Amerykach jest Puchar Ameryk,

jakies 12 spostan za nami a w polowie spotkan leszcz strzela 1 bramke a pozniej i tak spotkania nie wygrywa, z grup nie wychodzą tylko wyjątkowe leszcze, sami zawodnicy z Azji

A Copa America, to co jak nie Puchar Ameryki?

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
a cholera wie co to jest, ja juz sie pogubilem w tym wszystkim, wczoraj grala korea i totenham, w tot grał SON, przeciez jak jest PNA czy MIstrzostwa Afryki czy jakas inna nazwa to kluby maja obowiazek puszczenia zawodnikow z Afryki, a graja tez w styczniu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by gwestefan
a cholera wie co to jest, ja juz sie pogubilem w tym wszystkim, wczoraj grala korea i totenham, w tot grał SON, przeciez jak jest PNA czy MIstrzostwa Afryki czy jakas inna nazwa to kluby maja obowiazek puszczenia zawodnikow z Afryki, a graja tez w styczniu

Stefan, nie wiadomo o co cho
[Linked Image from wykop.pl]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by gwestefan
a cholera wie co to jest, ja juz sie pogubilem w tym wszystkim, wczoraj grala korea i totenham, w tot grał SON, przeciez jak jest PNA czy MIstrzostwa Afryki czy jakas inna nazwa to kluby maja obowiazek puszczenia zawodnikow z Afryki, a graja tez w styczniu
Siara Korea pierwsze mecze gra z Filipinami i Kirgistanem.
Więc federacja poszła na rękę klubowi i pozwoliła żeby Son zagrał z MU w lidze i stawił się na trzeci mecz z Chinami.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Originally Posted by gwestefan
a cholera wie co to jest, ja juz sie pogubilem w tym wszystkim, wczoraj grala korea i totenham, w tot grał SON, przeciez jak jest PNA czy MIstrzostwa Afryki czy jakas inna nazwa to kluby maja obowiazek puszczenia zawodnikow z Afryki, a graja tez w styczniu

Jak się można pomylić? Nie wiem co to google i wikipedia?

"Son dołączy do kolegów dopiero na trzecie spotkanie fazy grupowej, z Chinami. Koreańczycy widać uznali, że z Filipinami i Kirgistanem powinni wygrać nawet bez asa numer jeden i zgodzili się, by jeszcze 13 stycznia pomógł Kogutom w starciu z Manchesterem United."

Lepiej pisać pierdoły, niż poświęcić minutę na sprawdzenie.

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
dobra nie bijcie, pilka juz sie nie interesuje wogole i wychodza braki, tak tylko napisalem o SONIE bo wczoraj widzialem Koree i Totnham i to bylo dziwne

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
A kto chce Cię bić?
Napisałeś pierdołe dostałeś odpowiedź.
I tyle

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by gwestefan
dobra nie bijcie, pilka juz sie nie interesuje wogole i wychodza braki, tak tylko napisalem o SONIE bo wczoraj widzialem Koree i Totnham i to bylo dziwne
ale grasz...??

[Linked Image from media2.giphy.com]

...a w ogóle to pisze się w ogóle wink

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
kaka85 jak juz sie zalogowales i napisales od 10 lutego 2018 zeby mnie sprowadzic na ziemie to daj jakies typy na dziś

biszop gram Katar - Liban 2-0 HT kurs 11, jaka szansa ze wejdzie okiem ekperta pilkarskiego ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ja jak mam katar to idę na saunę, piję herbatę z cytryną i miodem i zagryzam 2,3 ząbki czosnku wink
Jak mnie życie kiedyś przyciśnie żeby grać taki mecz i takie zdarzenie to nie omieszkam dać znać, na tą chwilę nie mam pojęcia smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by gwestefan
dobra nie bijcie, pilka juz sie nie interesuje wogole i wychodza braki, tak tylko napisalem o SONIE bo wczoraj widzialem Koree i Totnham i to bylo dziwne

Gdybyś grał z nami w fantasy to byś to wiedział smile Sona będą wszyscy sprzedawać po najbliższej kolejce tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Irek
Originally Posted by gwestefan
dobra nie bijcie, pilka juz sie nie interesuje wogole i wychodza braki, tak tylko napisalem o SONIE bo wczoraj widzialem Koree i Totnham i to bylo dziwne

Gdybyś grał z nami w fantasy to byś to wiedział smile Sona będą wszyscy sprzedawać po najbliższej kolejce tongue

stefek nie interesuje się piłką (wogóle) wink

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
a jest jakis dobry powod zeby interesowac sie nią ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by gwestefan
a jest jakis dobry powod zeby interesowac sie nią ?

[Linked Image from thumbs.gfycat.com]

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
patrz benek na to bo widze ze Ci sie polepszylo

[Linked Image from images90.fotosik.pl]

47 minuta kurs na 0-0 2 kurs na x 1,7

remis i oba wychodzą

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Irek
Originally Posted by gwestefan
dobra nie bijcie, pilka juz sie nie interesuje wogole i wychodza braki, tak tylko napisalem o SONIE bo wczoraj widzialem Koree i Totnham i to bylo dziwne

Gdybyś grał z nami w fantasy to byś to wiedział smile Sona będą wszyscy sprzedawać po najbliższej kolejce tongue
i tak największą wyrocznią co do kapitana to jestem ja
Lukaku załatwiłem na amen aż dostał nadwagi klinicznej
Kejna i Hazarda też przez moment miałem w sidłach

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dżem Dobry !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dzwonił dziś do mnie Glik z Henryczkiem
ponoć pewna kasa
Piłka nożna - Francja - puchar ligi - Monaco - Rennes16609
spotkanie/liczba goli
2/+2.5 3.50 9.1. 18:45

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Griezzman też dzwonił że pewna kasa
Piłka nożna - Hiszpania - puchar - Girona - Atl.Madryt19560
spotkanie/liczba goli
2/+2.5 3.05 9.1. 19:30

Strona 78 z 92 1 2 76 77 78 79 80 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, latajaca_holenderka), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,191
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1