|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
S tenisa so jakieś pewniaki na nockie? make a piss do słoika peace [ txxx.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
jeden ze schowka drugi z bagażnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Taka sprawa, historię Vincenta znacie, całkiem sporo osób pytało "niby" o numer konta ale jakoś nic specjalnie za tym nie poszło. Może znajdą się chętni i pomogą ale tak jakąś kwotą, a nie tylko dobrym słowem?
Żeby żaden się nie przywalił, sam już na początku sypnąłem nie taką małą kwotą, fajnie by było jakby się ktoś dołączył. Pewnie, że nie ma przymusu, tylko więcej osób oficjalnie pytało tutaj o numer konta, a faktycznie puściło dużo mniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
Taka sprawa, historię Vincenta znacie, całkiem sporo osób pytało "niby" o numer konta ale jakoś nic specjalnie za tym nie poszło. Może znajdą się chętni i pomogą ale tak jakąś kwotą, a nie tylko dobrym słowem?
Żeby żaden się nie przywalił, sam już na początku sypnąłem nie taką małą kwotą, fajnie by było jakby się ktoś dołączył. Pewnie, że nie ma przymusu, tylko więcej osób oficjalnie pytało tutaj o numer konta, a faktycznie puściło dużo mniej. nie no fajnie że "sypnąłeś nie taką małą kwotą" i że o tym tutaj napisałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Czy ty jesteś tak wybitnie ograniczony żeby zrozumieć, że nikt nie ma ochoty na twoje towarzystwo? a jedyni którzy przez sekundę pomyśleli, że może dać ci szansę już po kolejnych 4, zmienili zdanie? zwijaj stąd żagiel i płyń w bezkres
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Taka sprawa, historię Vincenta znacie, całkiem sporo osób pytało "niby" o numer konta ale jakoś nic specjalnie za tym nie poszło. Może znajdą się chętni i pomogą ale tak jakąś kwotą, a nie tylko dobrym słowem?
Żeby żaden się nie przywalił, sam już na początku sypnąłem nie taką małą kwotą, fajnie by było jakby się ktoś dołączył. Pewnie, że nie ma przymusu, tylko więcej osób oficjalnie pytało tutaj o numer konta, a faktycznie puściło dużo mniej. nie no fajnie że "sypnąłeś nie taką małą kwotą" i że o tym tutaj napisałeś  nie masz już się do czego przypierdolić?
Last edited by Biszop; 18/01/2019 11:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
patrzcie na kursy w meczu Lokomotiva v Znojmo, dzieja sie bardzo dziwne rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
duzo widzialem w pilce ale 21 na bez gola w 2 polowie to nawet nie ma jak niemcy graja z san marino, kursy na tym meczu to jakis absurd, kochanki muszą mocno ładować 1,15 na over 2,5 ?? 1,6 na over 3,5 w ht przy 0-1 ? chyba ktos tu zna juz wynik koncowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10 |
Akagi, cos tam sparing z prawie czwartoligowcem nie wyszedł., który skład poprawniejszy - z pierwszej czy drugiej połowy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
kto chce wygrac niech stopniowo laduje kase w over 3,5, bo moga jeszcze chwile podbijac kurs, w przerwie zlecialo z 1,6 do 1,4, kochanki juz na swoje futra postawily, moim zdaniem bedzie 3-1 minimum ale bezpiecznie lepiej zagrac over 3,5, bukmachery jeszcze sie nie zorientowały ze mecz ustawiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
2-1 66 minuta
nastepny gol lokomotiva over 3,5 handi -1
kto sie spoznil jeszcze moze cos z tego ustawionego spotkania ugrac dla siebie, moze bramka na 3-1 bedzie na sam koniec to kursy podrosna
a ja apeluje do rafala o odlimitowanie mnie, mecze towarzyskie dopiero sie zaczynaja i kazdy dzieki waleczkom tu sie dorobi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
w 75 minucie kurs na over 3,5 - 1,4
na wynik 2-1 kurs 3.25 na wynik 3-1 kurs 2.7
circus i skandaloza szkoda ze tego nie mozna ogladac
obroncy znojmo musza byc w to ubabrani, ciekawe ile dostana 2ligowcy z czech za podlozenie sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
w 75 minucie kurs na over 3,5 - 1,4
na wynik 2-1 kurs 3.25 na wynik 3-1 kurs 2.7
circus i skandaloza szkoda ze tego nie mozna ogladac
obroncy znojmo musza byc w to ubabrani, ciekawe ile dostana 2ligowcy z czech za podlozenie sie Mnie też ciekawi dawka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Siedze w robocie w serwerowni, ogladam Cilic vs Nando i Nando w taju na mecz robi DF... Ja wrzasnalem a po chwili slysze przez sciany piekna wiazanke ku... ch... pier... Ziomek dwa pokoje dalej widac tez postawil i oglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi, cos tam sparing z prawie czwartoligowcem nie wyszedł., który skład poprawniejszy - z pierwszej czy drugiej połowy ?? Bo trener pewnie chujowy. Zamiast chłopaków wziąć do Lizbony na kebaba, to im każe od świtu interwały zapierniczać. Iza Koprowiak to już spać nie może, że ich tak ten Pinto męczy na tym obozie. A skład ? Na tym etapie to jeszcze bez znaczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
[img]https://pbs.twimg.com/media/DxL0txbXQAAZ05M.png:large[/img] tak się stawia dokładne wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
Akagi, cos tam sparing z prawie czwartoligowcem nie wyszedł., który skład poprawniejszy - z pierwszej czy drugiej połowy ?? Bo trener pewnie chujowy. Zamiast chłopaków wziąć do Lizbony na kebaba, to im każe od świtu interwały zapierniczać. Iza Koprowiak to już spać nie może, że ich tak ten Pinto męczy na tym obozie. A skład ? Na tym etapie to jeszcze bez znaczenia. Właśnie kupiłam książkę „E-migranci” - o technologicznym detoksie, cyfrowym odwyku. I pomyślałam o piłkarzach Legii. Za pierwsze nieodebrane połączenie od sztabu płacą 600 euro kary, za drugie 1000. W ich przypadku byłby to rekordowo drogi odwyk...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Uuu, Sabri Bekdas chce wykupić Stomil Olsztyn.
Stadion mają jak z głębokiej komuny, ale pewnie jakieś tereny inwestycyjne w pobliżu, bo inaczej Turek by się nie pchał.
W Szczecinie jak nie dostał, to się wycofał, ale wicemistrzostwo z Pogonią zrobił.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|