|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akhu ja wiem że Juve nie twoja działka,ale może wiesz o co tam chodzi z rotacją bramkarzy? właśnie sobie skrót z wczoraj obejrzałem i nie kumam za bardzo czemu Szczęsny na ławie siedzi Wojtek nie mógł sie pozbierać po oklepie w Bergamo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu ja wiem że Juve nie twoja działka,ale może wiesz o co tam chodzi z rotacją bramkarzy? właśnie sobie skrót z wczoraj obejrzałem i nie kumam za bardzo czemu Szczęsny na ławie siedzi Allegri mówił, że Perin będzie bronił w meczach Pucharu Włoch, ale przed ostatnim meczem z Atalantą zmienił zdanie i puścił swojego 1 kipera czyli Szczęsnego, a żeby Perin nie był pokrzywdzony to od razu powiedział, że z Parmą będzie bronił Włoch i tak było
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akhu ja wiem że Juve nie twoja działka,ale może wiesz o co tam chodzi z rotacją bramkarzy? właśnie sobie skrót z wczoraj obejrzałem i nie kumam za bardzo czemu Szczęsny na ławie siedzi Allegri mówił, że Perin będzie bronił w meczach Pucharu Włoch, ale przed ostatnim meczem z Atalantą zmienił zdanie i puścił swojego 1 kipera czyli Szczęsnego, a żeby Perin nie był pokrzywdzony to od razu powiedział, że z Parmą będzie bronił Włoch i tak było Tak było  Takie same ustalenia były na linii Buffon - Szczęsny Akhu tego Radje to może Inter puści gdzieś do Chin. Chociaż nie,moze niech zostanie, ma szansę jeszcze coś dobrego w tym sezonie zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu ja wiem że Juve nie twoja działka,ale może wiesz o co tam chodzi z rotacją bramkarzy? właśnie sobie skrót z wczoraj obejrzałem i nie kumam za bardzo czemu Szczęsny na ławie siedzi Allegri mówił, że Perin będzie bronił w meczach Pucharu Włoch, ale przed ostatnim meczem z Atalantą zmienił zdanie i puścił swojego 1 kipera czyli Szczęsnego, a żeby Perin nie był pokrzywdzony to od razu powiedział, że z Parmą będzie bronił Włoch i tak było Tak było  Takie same ustalenia były na linii Buffon - Szczęsny Akhu tego Radje to może Inter puści gdzieś do Chin. Chociaż nie,moze niech zostanie, ma szansę jeszcze coś dobrego w tym sezonie zrobić  ja bym go nawet do Wisły puścił
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akhu ja wiem że Juve nie twoja działka,ale może wiesz o co tam chodzi z rotacją bramkarzy? właśnie sobie skrót z wczoraj obejrzałem i nie kumam za bardzo czemu Szczęsny na ławie siedzi Allegri mówił, że Perin będzie bronił w meczach Pucharu Włoch, ale przed ostatnim meczem z Atalantą zmienił zdanie i puścił swojego 1 kipera czyli Szczęsnego, a żeby Perin nie był pokrzywdzony to od razu powiedział, że z Parmą będzie bronił Włoch i tak było Tak było  Takie same ustalenia były na linii Buffon - Szczęsny Akhu tego Radje to może Inter puści gdzieś do Chin. Chociaż nie,moze niech zostanie, ma szansę jeszcze coś dobrego w tym sezonie zrobić  ja bym go nawet do Wisły puścił Daj spokój, ledwo parę tematów ogarnęli
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,162 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,162 Likes: 9 |
czemu mecz FC Koln przelozony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
No ok,tylko w sumie Perin już 6 spotkań ma na liczniku w Serie A w tym sezonie. Ale rozumiem że to nie jest w żadnym stopniu związane z jakimś ograniczonym zaufaniem do Szczęsnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
czemu mecz FC Koln przelozony? śnieg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Buffon - Szczęsny to była sytuacja jasno określona już przed sezonem,a patrząc na suche liczby Szczęsny - Perin tak bardzo się nie różni, dlatego pytam fachowców
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No ok,tylko w sumie Perin już 6 spotkań ma na liczniku w Serie A w tym sezonie. Ale rozumiem że to nie jest w żadnym stopniu związane z jakimś ograniczonym zaufaniem do Szczęsnego? nie nie, taki styl Allegrego. Ma dwóch równorzędnych bramkarzy i stara się ich jakoś pogodzić
Last edited by Akhu; 03/02/2019 12:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Spal - Torino bts 3,0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
24-letni Iuri Medeiros już w Warszawie.
Wypożyczony do końca sezonu, prawdopodobnie z opcją przedłużenia o kolejny rok. Kwota wykupu to 6 mln + 20% dla Sportingu od ewentualnego kolejnego transferu.
Miał propozycje z Bologny, ale wolał do Ryśka.
Ale teraz ciekawa sytuacja będzie w składzie.
To nominalny prawoskrzydłowy, ale na tej pozycji w Legii tłum jak po karpia przed świętami za komuny. Może go dać na środek, ale tam muszą ogrywać Szymiego, żeby go sprzedać latem. Na lewym gra Nagy, który na tę chwilę jest nie do ruszenia.
Można powiedzieć że kłopoty bogactwa.
Ale jak to będzie, to się okaże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
24-letni Iuri Medeiros już w Warszawie.
Wypożyczony do końca sezonu, prawdopodobnie z opcją przedłużenia o kolejny rok. Kwota wykupu to 6 mln + 20% dla Sportingu od ewentualnego kolejnego transferu.
Miał propozycje z Bologny, ale wolał do Ryśka.
Ale teraz ciekawa sytuacja będzie w składzie.
To nominalny prawoskrzydłowy, ale na tej pozycji w Legii tłum jak po karpia przed świętami za komuny. Może go dać na środek, ale tam muszą ogrywać Szymiego, żeby go sprzedać latem. Na lewym gra Nagy, który na tę chwilę jest nie do ruszenia.
Można powiedzieć że kłopoty bogactwa.
Ale jak to będzie, to się okaże. Powiem tak nie rozumiem wypożyczeń bez opcji wykupu. Wiadomo że 6mln euro to kwota nie do zapłacenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Medeiros jak ostatni raz grał to jeszcze Hartwigi
okupowały sejm
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|