|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Legia sprzeda Szymańskiego za 10 mln euro i wykupi Medeirosa za 6 mln
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Też dla mnie to trochę dziwne TEO, ogrywać komuś zawodnika przez pół roku. Widocznie Rysio jest bardzo napalony na to mistrzostwo, bo sam jako trener wiele nie osiągnął.
Ale ma przykład Czerczesowa, że tytuł z Legią może dać kopa w górę karierze.
Czytałem trochę o nim w różnych źródłach, to jest trochę leniowaty i ma przestoje. Ale na polską ligę zrobi różnicę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Legia sprzeda Szymańskiego za 10 mln euro i wykupi Medeirosa za 6 mln Miodek mógł zawrzeć klauzulę, że wszystkie kluby z Esy się złożą na wykupienie dla dobra polskiej piłki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Legia sprzeda Szymańskiego za 10 mln euro i wykupi Medeirosa za 6 mln Miodek mógł zawrzeć klauzulę, że wszystkie kluby z Esy się złożą na wykupienie dla dobra polskiej piłki.  zaraz akagi wjedzie z kontrą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
orientuje się ktoś czy na lotnisku w Poznaniu jest Mc donalds
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Medeiros jak ostatni raz grał to jeszcze Hartwigi
okupowały sejm Nie chce mi się szukać co pisałeś o upasionym VOO jak przyszedł z Norwich. Ale pisałeś wtedy że polska drużyna nie zagra w LM za naszego życia. Dobrze że tego dożyłeś. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
orientuje się ktoś czy na lotnisku w Poznaniu jest Mc donalds trzy sekundy wiadomosc do wujka google I odpisuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
orientuje się ktoś czy na lotnisku w Poznaniu jest Mc donalds Warszawa i Gdańsk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Legia sprzeda Szymańskiego za 10 mln euro i wykupi Medeirosa za 6 mln Miodek mógł zawrzeć klauzulę, że wszystkie kluby z Esy się złożą na wykupienie dla dobra polskiej piłki.  zaraz akagi wjedzie z kontrą  Vincent pamiętliwy, zbiera kwity i w odpowiednim momencie je przedstawia. Z taką dyskretną satysfakcją, jeżeli dotyczą określonych adwersarzy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Vadisa zawsze propsowałem
sam mam nadwagę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Legia sprzeda Szymańskiego za 10 mln euro i wykupi Medeirosa za 6 mln Miodek mógł zawrzeć klauzulę, że wszystkie kluby z Esy się złożą na wykupienie dla dobra polskiej piłki.  zaraz akagi wjedzie z kontrą  Vincent pamiętliwy, zbiera kwity i w odpowiednim momencie je przedstawia. Z taką dyskretną satysfakcją, jeżeli dotyczą określonych adwersarzy.  Raczej taka wrzuta po wczorajszych wypowiedziach Magiery. Nic osobistego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jechałem po Eduardo do tego się przyznaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Vadisa zawsze propsowałem
sam mam nadwagę Pacyfek pamięta jak gruby Ailton był najszybszy w Bundeslidze to nie mógłby nie poważać Vadisa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
akagi zluzuj trochę, Necid, Sadiku też dobrze wyglądali. Każdy kto śledzi nasz ligę dłużej niż 3 lata już powinien wiedzieć żeby się nie podniecać jakimkolwiek zagranicznym transferem bo to typowa ruletka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Poziom meczu Spal Torino żenujący poziom słąbego meczu ekstraklasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
orientuje się ktoś czy na lotnisku w Poznaniu jest Mc donalds trzy sekundy wiadomosc do wujka google I odpisuje wygląda na to, że jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wiem wiem wHiTe StAr, ale każdy kto kibicuje swojej drużynie więcej niż 3 lata, zawsze w jakimś sensie się podnieca takimi newsami, mając nadzieje na coś lepszego. A wszystko weryfikuje życie, ale na tę chwilę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9 |
Feye  pokonac Ajax, przegrac z Excelsiorem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|