|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247 |
siemankko
mam pytanie,nie orientujecie sie moze czy moge wziac teraz urlop dziekanski ,dla jasnosci jestem na drugim roku, studia zaoczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> szczerze to chcialbym odpoczac od tego, moze jakis wyjaz za granice.... i czy nie moga mnie przez ten rok do woja wziac??
z gory dzieki
Last edited by Experto; 16/11/2006 19:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jak masz wszystkie przedmioty zaliczone to nie powinno byc problemow, troche nie za pozno sie obudziles z ta dziekanka?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
bedac na urlopie nadal pozostajesz studentem wiec dla WKU jestes nietykalny
|
|
|
Link skopiowany do schowka