Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 115 z 162 1 2 113 114 115 116 117 161 162
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Jak tam Vincent ? jakieś wieści?

Kolejne wyniki będę miał w przyszłym tygodniu, nie wiem tylko czy warto poświęcać czas i nie tylko na to wszystko po raz kolejny.
Może ktoś powie, że to jednak nie to pieprzone sla, lekarze też się mylą.

a to jest tak że w tego typu diagnozach pomyłki się cześciej zdarzają ? Czy może z jakiegoś powodu nie masz zaufania do lekarzy/badań które stwierdziły tą diagnozę ? Czy po prostu szukasz innych opinii bo nie zaszkodzi i a nuż...?

Po pierwsze bardzo myląca pod względem objawów jest borelioza, w tym przypadku neuroborelioza. Niestety u mnie wykluczona.
W trzech poważnych ośrodkach usłyszałem - sla - ale ze ze względu na stadium rozwoju nie mam potwierdzenia na papierze, na dziś nikt się nie podpisze.
Mam czekać na rozwój choroby (choroba neurodegeneracyjna).
Ja w ciągu 6 miesięcy doznałem 2 znaczących zmian/ubytków. które wykluczają wykonywanie pewnych czynności : wkręcenie żarówki, jedzenie prawą ręką (zupy jem lewą) inne (nóż widelec daję radę) siła ręki w jednostkach MRC spadła od lipca 3 do 1,5 - 2 w zależności kto bada, bo badanie neurologiczne jest na podstawie obserwacji głównie.
Paradoksem też jest to że jeśli mi wyjdzie "czyste" badanie RM mózgu to jestem chory.
Szukam bo może ktoś mądry wie więcej, ale tak jak wspominałem w temacie o sobie, choroby neuronu ruchowego to choroby tzw. sieroce czyli nie bardzo się opłaca łożyć środki na nie.
Trzyma mnie jeszcze to że nie wypisano mi tego cudownego jedynego leku na zwiotczenie mięśni, który o 3 miesiące przedłuża życie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
PSV w końcówce pierwszej połowy poprzeczka słupek.
X2 prawie 3 kurs hmm

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
Jak tam Vincent ? jakieś wieści?

Kolejne wyniki będę miał w przyszłym tygodniu, nie wiem tylko czy warto poświęcać czas i nie tylko na to wszystko po raz kolejny.
Może ktoś powie, że to jednak nie to pieprzone sla, lekarze też się mylą.

a to jest tak że w tego typu diagnozach pomyłki się cześciej zdarzają ? Czy może z jakiegoś powodu nie masz zaufania do lekarzy/badań które stwierdziły tą diagnozę ? Czy po prostu szukasz innych opinii bo nie zaszkodzi i a nuż...?

Po pierwsze bardzo myląca pod względem objawów jest borelioza, w tym przypadku neuroborelioza. Niestety u mnie wykluczona.
W trzech poważnych ośrodkach usłyszałem - sla - ale ze ze względu na stadium rozwoju nie mam potwierdzenia na papierze, na dziś nikt się nie podpisze.
Mam czekać na rozwój choroby (choroba neurodegeneracyjna).
Ja w ciągu 6 miesięcy doznałem 2 znaczących zmian/ubytków. które wykluczają wykonywanie pewnych czynności : wkręcenie żarówki, jedzenie prawą ręką (zupy jem lewą) inne (nóż widelec daję radę) siła ręki w jednostkach MRC spadła od lipca 3 do 1,5 - 2 w zależności kto bada, bo badanie neurologiczne jest na podstawie obserwacji głównie.
Paradoksem też jest to że jeśli mi wyjdzie "czyste" badanie RM mózgu to jestem chory.
Szukam bo może ktoś mądry wie więcej, ale tak jak wspominałem w temacie o sobie, choroby neuronu ruchowego to choroby tzw. sieroce czyli nie bardzo się opłaca łożyć środki na nie.
Trzyma mnie jeszcze to że nie wypisano mi tego cudownego jedynego leku na zwiotczenie mięśni, który o 3 miesiące przedłuża życie.

Masz Tu wsparcie nas wszystkich (mówię, za wszystkich którym dokuczam! ;-)) ), może "mała" to kwestia ale jest!

dobrze2

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389


Wiem i bardzo wszystkim dziękuje.

PS. Master nie zauważyłem żebyś komuś dokuczał smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Mi nie dokucza, raczej olewa ;), a calym sercem jestem z Toba VVega!!!

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
co czarnuch zmaścił puke

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Słabo piątek, 14 minut mija i bez gola. Chyba się skończył jak Lewandowski (co karnego nawet nie strzelił)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
*Piątek

Dołączył: May 2001
Posty: 24,207
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207
Likes: 9
Originally Posted by TEO
PSV w końcówce pierwszej połowy poprzeczka słupek.
X2 prawie 3 kurs hmm
nic 2 razy sie nie zdarza Teoś, tydzien temu zrobili come back, co nawet zagralem ale dzis inna historia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by TEO
PSV w końcówce pierwszej połowy poprzeczka słupek.
X2 prawie 3 kurs hmm
nic 2 razy sie nie zdarza Teoś, tydzien temu zrobili come back, co nawet zagralem ale dzis inna historia
Wiem. Dzisiaj wyciągną na 3-2

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ale ładna muzyka!


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
PSV 1

Dołączył: May 2001
Posty: 24,207
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207
Likes: 9
Originally Posted by TEO
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by TEO
PSV w końcówce pierwszej połowy poprzeczka słupek.
X2 prawie 3 kurs hmm
nic 2 razy sie nie zdarza Teoś, tydzien temu zrobili come back, co nawet zagralem ale dzis inna historia
Wiem. Dzisiaj wyciągną na 3-2
grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,353
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,353
Likes: 3
Originally Posted by pawel01979
Aker to specjalnie dla Ciebie zrobilem tongue

co?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Nie uznali

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,353
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,353
Likes: 3
kuźwa ale holenderska się zrobiła ostatnio wałkarska liga
faworyci zapomnieli jak się gra

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by aker
Originally Posted by pawel01979
Aker to specjalnie dla Ciebie zrobilem tongue

co?

Jagielonie zaczarowalem wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
My tu gadu gadu, a Pacyfek teraz sobie popija piwo przy swojej ulubionej muzyce ->


Dołączył: May 2001
Posty: 24,207
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207
Likes: 9
Originally Posted by aker
kuźwa ale holenderska się zrobiła ostatnio wałkarska liga
faworyci zapomnieli jak się gra
jak PSv dzis wjebie to jutro Ajax grube handi

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Forty z kolei pewnie słucha sobie ->



"Dla mnie" też się podoba się! ;-))

Strona 115 z 162 1 2 113 114 115 116 117 161 162

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,954 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1