znam taką jedną która nie brała specjalnie ślubu, żeby ogarniać temat 500+ (3 dzieci), przy czym ona wciąga 20 tysi miesięcznie..., jak z jakiegoś powodu jej na kolejny rok nie chcieli przedłużyć świadczenia, to się wściekła poszła gdzie trzeba i się kłóciła, że jej się należy
Przyznam, że nie wiem co wywalczyła, bo ja też się wściekłem, że małpa miała czelność.
druga strona medalu, niewielka miejscowość w wlkp., zakład obliczony na 200 - 250 osób produkcyjnych, od roku nie sa w stanie osiągnąć 150 osób zatrudnionych. Dyrektor pojechał do urzędu miasta czy gminy i rzecze, panie burmistrzu/wójcie, przecież my tu chcemy zatrudniać, dobrze płacimy (naprawdę, plus pełen pakiet świadczeń z dodatkowym ubezpieczeniem, dodatki na kolonie dla dzieci, paczki i inne), a chętnych brak?!?! Proszę pana, 500+, to mała miejscowość, tu się bardziej opłaca mieć dzieci niż pracować, kobieta jak ma dzieci to albo je wychowuje albo idzie do pracy i oddaje na wychowanie, a przedszkole albo opiekunka kosztuje...
nie oceniam, choć mam swoje zdanie, a każdy może sobie sam ocenić.
wiesz to juz jest kwestia mentalnosci, w niemczech niewazne czy zarabiasz 3tys eur czy 10tys eur tez ci sie nalezy kindergeld na kazde dziecko, ale wiekszosc tych co biora miesiecznie te 10tys nawet o tym nie pomysli
Tazen z tymi Wlochami to troche przesadziles, moze poludnie Wloch to lenie, ale jest to jedna z najwiekszych gospodarek swiata (naleza do G8) i obok Niemcow, UK i Francji sa w top 4 w Europie
To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc
Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło
A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.
Tazen z tymi Wlochami to troche przesadziles, moze poludnie Wloch to lenie, ale jest to jedna z najwiekszych gospodarek swiata (naleza do G8) i obok Niemcow, UK i Francji sa w top 4 w Europie
To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc
Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło
A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.
To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc
Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło
A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.
Biczu przypomnij co to jest polityka
tu nawet nie chodzi czy stać czy nie stać, tylko kogo w ten sposób wychowasz? swoim dzieciom też będziemy mówić: pierdol robotę, mam to Ci dam?
raczej każdy rozsądny rodzic będzie chciał nauczyć dziecko szacunku do pracy
polityka dawania jest chujową polityką Człowiek do lepszego przyzwyczaja się szybko, w drugą stronę zgoła odmiennie, spróbuj teraz zabrać.
To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc
Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło
A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.
Biczu przypomnij co to jest polityka
tu nawet nie chodzi czy stać czy nie stać, tylko kogo w ten sposób wychowasz? swoim dzieciom też będziemy mówić: pierdol robotę, mam to Ci dam?
raczej każdy rozsądny rodzic będzie chciał nauczyć dziecko szacunku do pracy
polityka dawania jest chujową polityką Człowiek do lepszego przyzwyczaja się szybko, w drugą stronę zgoła odmiennie, spróbuj teraz zabrać.