Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 93 z 112 1 2 91 92 93 94 95 111 112
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Originally Posted by Biszop
znam taką jedną która nie brała specjalnie ślubu, żeby ogarniać temat 500+ (3 dzieci),
przy czym ona wciąga 20 tysi miesięcznie..., jak z jakiegoś powodu jej na kolejny rok nie chcieli przedłużyć świadczenia, to się wściekła poszła gdzie trzeba i się kłóciła, że jej się należy laugh

Przyznam, że nie wiem co wywalczyła, bo ja też się wściekłem, że małpa miała czelność.

druga strona medalu, niewielka miejscowość w wlkp., zakład obliczony na 200 - 250 osób produkcyjnych, od roku nie sa w stanie osiągnąć 150 osób zatrudnionych. Dyrektor pojechał do urzędu miasta czy gminy i rzecze, panie burmistrzu/wójcie, przecież my tu chcemy zatrudniać, dobrze płacimy (naprawdę, plus pełen pakiet świadczeń z dodatkowym ubezpieczeniem, dodatki na kolonie dla dzieci, paczki i inne), a chętnych brak?!?!
Proszę pana, 500+, to mała miejscowość, tu się bardziej opłaca mieć dzieci niż pracować, kobieta jak ma dzieci to albo je wychowuje albo idzie do pracy i oddaje na wychowanie, a przedszkole albo opiekunka kosztuje...

nie oceniam, choć mam swoje zdanie, a każdy może sobie sam ocenić.
wiesz to juz jest kwestia mentalnosci, w niemczech niewazne czy zarabiasz 3tys eur czy 10tys eur tez ci sie nalezy kindergeld na kazde dziecko, ale wiekszosc tych co biora miesiecznie te 10tys nawet o tym nie pomysli

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Sensei
Nauczyciele podwyżki lekarze podwyżki górnicy podwyżki mundurówka podwyżki, a kto będzie na to wszystko napierdalał?

no nie Ty Sensei grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Emeryci podwyżki, socjal podwyżki.

To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Sensei nauczyciele i lekarze wg mnie nie dostana (choc w tv mowia, ze nauczyciele juz dostali)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Sensei
Nauczyciele podwyżki lekarze podwyżki górnicy podwyżki mundurówka podwyżki, a kto będzie na to wszystko napierdalał?

no nie Ty Sensei grin
laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
dobry ten egzorcysta laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Rymo , Niemcy mają taką nadwyżkę budżetową że mogą sobie na wszystko pozwolić. Oni nie wiedzą co z hajsem robić

Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Tazen z tymi Wlochami to troche przesadziles, moze poludnie Wloch to lenie, ale jest to jedna z najwiekszych gospodarek swiata (naleza do G8) i obok Niemcow, UK i Francji sa w top 4 w Europie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Sensei
Emeryci podwyżki, socjal podwyżki.

To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc

Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło wink

A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.

Biczu przypomnij co to jest polityka smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by rymoholik
Tazen z tymi Wlochami to troche przesadziles, moze poludnie Wloch to lenie, ale jest to jedna z najwiekszych gospodarek swiata (naleza do G8) i obok Niemcow, UK i Francji sa w top 4 w Europie

Gospodarka większa np. od rosyjskiej smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Sensei
Emeryci podwyżki, socjal podwyżki.

To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc

Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło wink

A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.

Biczu przypomnij co to jest polityka smile
aplauz aplauz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
W Niemcy USA 40 lat forsę pompowało a w nas ruskie Marksa i Lenina laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Sensei
Emeryci podwyżki, socjal podwyżki.

To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc

Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło wink

A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.

Biczu przypomnij co to jest polityka smile

tu nawet nie chodzi czy stać czy nie stać, tylko kogo w ten sposób wychowasz?
swoim dzieciom też będziemy mówić: pierdol robotę, mam to Ci dam?

raczej każdy rozsądny rodzic będzie chciał nauczyć dziecko szacunku do pracy

polityka dawania jest chujową polityką
Człowiek do lepszego przyzwyczaja się szybko, w drugą stronę zgoła odmiennie, spróbuj teraz zabrać.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,543
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,543
https://t.co/PtgiOTIIi0

real dostał karnego

jakieś ale?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596
Likes: 10
Bez szacunku do pracy rodzi się patologia, to fakt

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Sensei
Emeryci podwyżki, socjal podwyżki.

To musi pierdolnąć. I będzie jak w Wenezueli na worek ryżu muszą napierdalać miesiąc

Nie jestem za socjalem ale trochę pierdolicie jak ta głupia opozycja. Przed wprowadzaniem 500+ też miało pierdolnąć a nie pierdolło wink

A teraz ta sama głupia opozycja co to gadała, że pierdolnie od drugiego dziecka gada, że PIS skradł ich właśnie pomysł, że powinno być od pierwszego dziacka.

Biczu przypomnij co to jest polityka smile

tu nawet nie chodzi czy stać czy nie stać, tylko kogo w ten sposób wychowasz?
swoim dzieciom też będziemy mówić: pierdol robotę, mam to Ci dam?

raczej każdy rozsądny rodzic będzie chciał nauczyć dziecko szacunku do pracy

polityka dawania jest chujową polityką
Człowiek do lepszego przyzwyczaja się szybko, w drugą stronę zgoła odmiennie, spróbuj teraz zabrać.

+1

Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Originally Posted by Sensei
Rymo , Niemcy mają taką nadwyżkę budżetową że mogą sobie na wszystko pozwolić. Oni nie wiedzą co z hajsem robić
nie pierdolnie bo 23% z tych pieniedzy odrazu wraca do kasy gdziekolwiek by tego nie wydac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Polityka to chujnia

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Warren
Polityka to chujnia

+1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
I daje spokój Stefkowi

Strona 93 z 112 1 2 91 92 93 94 95 111 112

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, $-man, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,734 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1