|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Widzę u Łukasza spory pieniążek w obrocie.
W czasie nieobecności Totolotek musiał zapłakać, lub ta sprawa Arabusami na kortach musi mieć drugie dno.
Witam Przeszło 9,5 klocka położone dzisiaj. Jak dobrze pójdzie to jutro można W124 odbierać  coś czuję, że grubo na tym popłynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
troche faktow
over 1,5 HT przed meczem wynosil 2.2 po 20 minutach kursy zlecialy na to do 1,5 nawet over 3,5 FT przed meczem wynosil 3.2 po 20 minutach kursy zlecialy tez do 1,5 nawet
czyli tak ktos celowa gra grubo overy na poczatku i one spadaja, pozniej ludzie dolaczaja do tego myslac ze waleczek i juz samo sie nakreca, ale ani over 1,5 HT ano over 3,5 nie wszedl wiec oni tez przegrali, pytanie po co oni to robią, poświecaja kase, jak oni na tym zyskują, po takiej wtopie spektakularnej chociaz wyjasnienie by sie przydalo, ma ktos jakis pomysl ? a może buki tym specjalnie sterują poświęcą bańkę na over1,5 i over3,5 a zyskają 5 razy więcej na ludziach takich jak Ty albo ludzi mafii robią specjalnie takie zonki jak dzisiaj żeby wykosić takich "pasożytów" jak Ty czyli uwazasz ze oni wiedzieli ze nie bedzie ani overa 1,5 HT ani overa 3,5 FT bo jakby tego nie byli pewni to nie mialoby sensu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Widzę u Łukasza spory pieniążek w obrocie.
W czasie nieobecności Totolotek musiał zapłakać, lub ta sprawa Arabusami na kortach musi mieć drugie dno.
Witam Przeszło 9,5 klocka położone dzisiaj. Jak dobrze pójdzie to jutro można W124 odbierać  coś czuję, że grubo na tym popłynie Życzę mu jak najlepiej ale Cioty na połowie kwitów. To wbrew zasadom podręcznika wytrawnego przeciwnika buka psa wrednego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
forty tyle lat doswiadczena w bukmacherce, wez sie wypowiedz na ten temat, wszedzie kursy tak zlecialy, to nie pierwszy raz takie cos sie odbywa, tylko pytanie na czym to polega
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Stefani,nie kazdy mecz gdzie na bf jest wiecej niż 1000euro to ustawka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
tyle co bylo na overze 1,5 HT w polu kukurydzu w moskwie nie bedzie dzis w zadnym meczu premierleague, nie wierzysz to sobie to sprawdzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
bylo cos ok 60000euro,czyli nie tak duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Stefan głowa do góry, odbijesz się na następnych ustaffkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Kursy 1,17 zawsze wchodzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
2 dni temu w spotkanu ventspilsa tez bylo 2-0 w 77 minucie tylko ze wtedy na over 3,5 byl kurs 1,8 i bylo jasne ze ustawka a tutaj mamy 5 i jasne ze mecz czysty, wszystkich wydymali, jak ja bym chcial wiedziec jak oni to robią, poswiecili swoja kase ale w jakim celu, jak oni na tym zyskuja złóż cv do gangusów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604 Likes: 10 |
Nishikori był po 1.17 z Hurkaczem;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Tyle razy sobie mówiłem że tego skośnego idioty nigdy nie gram, to musiało mnie podkusić i dodałem do kuponu, nigdy wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
nie masz co tak rozpaczać @delta.@stefani i @burbon zagrali all in.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
ale mnie wydymali, ustawiony mecz okazal sie czystym, rece opadaja Mnie wydymali w nocy. Ako @24 za Wladka. Zostaly 3 mecze na noc Montreal wygrywa 6-1 wiec izi a over5,5 Bruins chyba tez bo po 2 tercjach 4-1. Zostal win Nuggets a mecz zaczyna sie o 4:30 wiec ide w kime. Wstaje do roboty sprawdzam wynik Nuggetsow i boom wygrali. Zadowolony siedze juz w robocie od 2h i liguje sie na konto buka. A tam kasy brak. Bruins nie wykrecili ov5,5. Brak goli w 3 tercji. Ustawka i skandal. Buk na bank dzwonil do Bostonu zeby nie strzelalu bo jakiemus mietkowi w PL kupon wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
czy jest ktos tu kto nie byl ostatnio wydymany ?
ssaczu Ty chociaz wiesz dlaczego zostales wydymany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
ale mnie wydymali, ustawiony mecz okazal sie czystym, rece opadaja Mnie wydymali w nocy. Ako @24 za Wladka. Zostaly 3 mecze na noc Montreal wygrywa 6-1 wiec izi a over5,5 Bruins chyba tez bo po 2 tercjach 4-1. Zostal win Nuggets a mecz zaczyna sie o 4:30 wiec ide w kime. Wstaje do roboty sprawdzam wynik Nuggetsow i boom wygrali. Zadowolony siedze juz w robocie od 2h i liguje sie na konto buka. A tam kasy brak. Bruins nie wykrecili ov5,5. Brak goli w 3 tercji. Ustawka i skandal. Buk na bank dzwonil do Bostonu zeby nie strzelalu bo jakiemus mietkowi w PL kupon wejdzie. i żadnych wniosków nie wyciągasz, klej taśmy na jeszcze więcej spotkań to na pewno wygrasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
czy jest ktos tu kto nie byl ostatnio wydymany ?
ssaczu Ty chociaz wiesz dlaczego zostales wydymany podobno benek też został ostatnio wydymany w zamkniętym zakładzie ale to chyba o inne wydymanie chodzi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|