Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 75 1 2 29 30 31 32 33 74 75
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Widzę u Łukasza spory pieniążek w obrocie.

W czasie nieobecności Totolotek musiał zapłakać, lub ta sprawa Arabusami na kortach musi mieć drugie dno.

Witam

Przeszło 9,5 klocka położone dzisiaj. Jak dobrze pójdzie to jutro można W124 odbierać wink

coś czuję, że grubo na tym popłynie

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Originally Posted by aker
Originally Posted by gwestefan
troche faktow

over 1,5 HT przed meczem wynosil 2.2 po 20 minutach kursy zlecialy na to do 1,5 nawet
over 3,5 FT przed meczem wynosil 3.2 po 20 minutach kursy zlecialy tez do 1,5 nawet

czyli tak ktos celowa gra grubo overy na poczatku i one spadaja, pozniej ludzie dolaczaja do tego myslac ze waleczek i juz samo sie nakreca, ale ani over 1,5 HT ano over 3,5 nie wszedl wiec oni tez przegrali, pytanie po co oni to robią, poświecaja kase, jak oni na tym zyskują, po takiej wtopie spektakularnej chociaz wyjasnienie by sie przydalo, ma ktos jakis pomysl ?

a może buki tym specjalnie sterują
poświęcą bańkę na over1,5 i over3,5 a zyskają 5 razy więcej na ludziach takich jak Ty

albo ludzi mafii robią specjalnie takie zonki jak dzisiaj żeby wykosić takich "pasożytów" jak Ty


czyli uwazasz ze oni wiedzieli ze nie bedzie ani overa 1,5 HT ani overa 3,5 FT bo jakby tego nie byli pewni to nie mialoby sensu

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Aro
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Widzę u Łukasza spory pieniążek w obrocie.

W czasie nieobecności Totolotek musiał zapłakać, lub ta sprawa Arabusami na kortach musi mieć drugie dno.

Witam

Przeszło 9,5 klocka położone dzisiaj. Jak dobrze pójdzie to jutro można W124 odbierać wink

coś czuję, że grubo na tym popłynie

Życzę mu jak najlepiej ale Cioty na połowie kwitów. To wbrew zasadom podręcznika wytrawnego przeciwnika buka psa wrednego.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
tzw.pewniak

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
forty tyle lat doswiadczena w bukmacherce, wez sie wypowiedz na ten temat, wszedzie kursy tak zlecialy, to nie pierwszy raz takie cos sie odbywa, tylko pytanie na czym to polega

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Stefani,nie kazdy mecz gdzie na bf jest wiecej niż 1000euro to ustawka grin

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
tyle co bylo na overze 1,5 HT w polu kukurydzu w moskwie nie bedzie dzis w zadnym meczu premierleague, nie wierzysz to sobie to sprawdzisz

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
bylo cos ok 60000euro,czyli nie tak duzo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Stefan głowa do góry, odbijesz się na następnych ustaffkach

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318
Likes: 2
Kursy 1,17 zawsze wchodzą.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by gwestefan
2 dni temu w spotkanu ventspilsa tez bylo 2-0 w 77 minucie tylko ze wtedy na over 3,5 byl kurs 1,8 i bylo jasne ze ustawka a tutaj mamy 5 i jasne ze mecz czysty, wszystkich wydymali, jak ja bym chcial wiedziec jak oni to robią, poswiecili swoja kase ale w jakim celu, jak oni na tym zyskuja

złóż cv do gangusów

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Nishikori był po 1.17 z Hurkaczem;)

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748

Tyle razy sobie mówiłem że tego skośnego idioty nigdy nie gram, to musiało mnie podkusić i dodałem do kuponu, nigdy wiecej.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
nie masz co tak rozpaczać @delta.@stefani i @burbon zagrali
all in.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by gwestefan
ale mnie wydymali, ustawiony mecz okazal sie czystym, rece opadaja


Mnie wydymali w nocy. Ako @24 za Wladka.

Zostaly 3 mecze na noc Montreal wygrywa 6-1 wiec izi a over5,5 Bruins chyba tez bo po 2 tercjach 4-1.

Zostal win Nuggets a mecz zaczyna sie o 4:30 wiec ide w kime. Wstaje do roboty sprawdzam wynik Nuggetsow i boom wygrali.

Zadowolony siedze juz w robocie od 2h i liguje sie na konto buka. A tam kasy brak.

Bruins nie wykrecili ov5,5. Brak goli w 3 tercji.

Ustawka i skandal. Buk na bank dzwonil do Bostonu zeby nie strzelalu bo jakiemus mietkowi w PL kupon wejdzie.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Dzwonili na 100

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
czy jest ktos tu kto nie byl ostatnio wydymany ?

ssaczu Ty chociaz wiesz dlaczego zostales wydymany

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by gwestefan
ale mnie wydymali, ustawiony mecz okazal sie czystym, rece opadaja


Mnie wydymali w nocy. Ako @24 za Wladka.

Zostaly 3 mecze na noc Montreal wygrywa 6-1 wiec izi a over5,5 Bruins chyba tez bo po 2 tercjach 4-1.

Zostal win Nuggets a mecz zaczyna sie o 4:30 wiec ide w kime. Wstaje do roboty sprawdzam wynik Nuggetsow i boom wygrali.

Zadowolony siedze juz w robocie od 2h i liguje sie na konto buka. A tam kasy brak.

Bruins nie wykrecili ov5,5. Brak goli w 3 tercji.

Ustawka i skandal. Buk na bank dzwonil do Bostonu zeby nie strzelalu bo jakiemus mietkowi w PL kupon wejdzie.

i żadnych wniosków nie wyciągasz, klej taśmy na jeszcze więcej spotkań to na pewno wygrasz

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Aro Ty tylko single?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Originally Posted by gwestefan
czy jest ktos tu kto nie byl ostatnio wydymany ?

ssaczu Ty chociaz wiesz dlaczego zostales wydymany

podobno benek też został ostatnio wydymany w zamkniętym zakładzie ale to chyba o inne wydymanie chodzi grin

Strona 31 z 75 1 2 29 30 31 32 33 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1