|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Rymo odpuść Milanowi  wezme 1x  Lista Pacyfka jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Na dzisiaj wygrana Ruchu po pięknym kursie uzasadnienie pisałem wczoraj Mógłbyś wkleić ponownie? Nie mogę znaleźć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
Za dużo czarnych w obronie. Racja ciekawe którego córka przyprowadzi czarnego do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
https://t.co/eu0KFsxJ7n obronća "na plecach" i dali wcisł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To też się nie podniecam Kura. W takich meczach liczą się tylko 3 punkty.
Trochę wkurwiające podejście po strzeleniu bramki, że Legia zaczęła się wozić na utrzymanie prowadzenia. Inna sprawa, że tej Miedzi na nic nie pozwoliła.
Mecz do statystyk, z plusem za bramkę Medeirosa, a minusem z powodu kontuzji Szymiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
To też się nie podniecam Kura. W takich meczach liczą się tylko 3 punkty.
Trochę wkurwiające podejście po strzeleniu bramki, że Legia zaczęła się wozić na utrzymanie prowadzenia. Inna sprawa, że tej Miedzi na nic nie pozwoliła.
Mecz do statystyk, z plusem za bramkę Medeirosa, a minusem z powodu kontuzji Szymiego. gol Portugalczyka to całkiem całkiem (miał dużo miejsca)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz. sam już nie wiem, takie mecze trzeba wygrywać bez cienia wątpliwości, ale postawa Jagi nie napawa optymizmem, odrzucając mecz z Miedzią to fizycznie zespół wygląda słabo, po meczu z Płockiem było tłumaczenie wirusem w drużynie, ale z Cracovią nie było już żadnych usprawiedliwień Craxa zjadła nas w drugiej połowie, jeżeli dziś nie padnie szybko bramka to oby nie było nerwów do samego końca no i jeszcze Angulo, który ma patent na strzelanie nam goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz. sam już nie wiem, takie mecze trzeba wygrywać bez cienia wątpliwości, ale postawa Jagi nie napawa optymizmem, odrzucając mecz z Miedzią to fizycznie zespół wygląda słabo, po meczu z Płockiem było tłumaczenie wirusem w drużynie, ale z Cracovią nie było już żadnych usprawiedliwień Craxa zjadła nas w drugiej połowie, jeżeli dziś nie padnie szybko bramka to oby nie było nerwów do samego końca no i jeszcze Angulo, który ma patent na strzelanie nam goli https://www.redbubble.com/shop/device-cases?ref=global-nav-top
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz. sam już nie wiem, takie mecze trzeba wygrywać bez cienia wątpliwości, ale postawa Jagi nie napawa optymizmem, odrzucając mecz z Miedzią to fizycznie zespół wygląda słabo, po meczu z Płockiem było tłumaczenie wirusem w drużynie, ale z Cracovią nie było już żadnych usprawiedliwień Craxa zjadła nas w drugiej połowie, jeżeli dziś nie padnie szybko bramka to oby nie było nerwów do samego końca no i jeszcze Angulo, który ma patent na strzelanie nam goli https://www.redbubble.com/shop/device-cases?ref=global-nav-top????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
żadnych wymówek, graj(cie) jak misZCZE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Coś jest nie tak z Mamrotem bo wy kolejny raz słabo fizycznie wyglądacie. Sezon temu chyba też był z tym problem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
WIELKI po wielką wygraną 0-3, Angulo hattrick 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Coś jest nie tak z Mamrotem bo wy kolejny raz słabo fizycznie wyglądacie. Sezon temu chyba też był z tym problem... właśnie sezon temu forma przyszła za wcześnie, rok zaczęliśmy 5 zwycięstwami z rzędu a zadyszka przyszła na koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
w chinach ov2,5
@2,04
St Pauli ov0,5
@1,89
jazda
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Raków bez stadionu z wymogami już planuje grę w ESA, a czy przypadkiem Boniek nie mówił że nie będzie żadnych wymówek od nowego sezonu, tak szybko o tym zapomniano?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Quinc, co tam u Piotera? Kiedy lecimy do Niego na staż?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
z weszło
6. Kto będzie groźniejszy: rywale na boisku czy Komisja Licencyjna?
Cygan (prezes Rakowa): – Głęboko wierzę, że spotkania z Komisją Licencyjną okażą się równie przyjemne, jak jesienne ligowe zwycięstwa.
Kafarski: – Dla mnie, jako trenera, na pewno rywale na boisku. A być może potem jakiś wpływ na nasze losy, czyli gdzie przyjdzie nam występować, będzie miała też Komisja Licencyjna.
Kiełpin: – Dla nas Komisja Licencyjna nie byłaby przeciwnikiem. Stal jako jeden z niewielu pierwszoligowców infrastrukturalnie już teraz jest gotowa na Ekstraklasę.
Salski: – Bezsprzecznie rywale ligowi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|