Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 130 1 2 26 27 28 29 30 129 130
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by VVega
Rymo odpuść Milanowi smile
wezme 1x smile

Lista Pacyfka jak nic

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by aker
Na dzisiaj wygrana Ruchu po pięknym kursie
uzasadnienie pisałem wczoraj


Mógłbyś wkleić ponownie? Nie mogę znaleźć...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Originally Posted by Warren
Originally Posted by haczyk
Za dużo czarnych w obronie.
Racja
ciekawe którego córka przyprowadzi czarnego do domu smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
https://t.co/eu0KFsxJ7n
obronća "na plecach" i dali wcisł

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To też się nie podniecam Kura.
W takich meczach liczą się tylko 3 punkty.

Trochę wkurwiające podejście po strzeleniu bramki, że Legia zaczęła się wozić na utrzymanie prowadzenia.
Inna sprawa, że tej Miedzi na nic nie pozwoliła.

Mecz do statystyk, z plusem za bramkę Medeirosa, a minusem z powodu kontuzji Szymiego.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Originally Posted by akagi
To też się nie podniecam Kura.
W takich meczach liczą się tylko 3 punkty.

Trochę wkurwiające podejście po strzeleniu bramki, że Legia zaczęła się wozić na utrzymanie prowadzenia.
Inna sprawa, że tej Miedzi na nic nie pozwoliła.

Mecz do statystyk, z plusem za bramkę Medeirosa, a minusem z powodu kontuzji Szymiego.

gol Portugalczyka to całkiem całkiem (miał dużo miejsca)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by quincy
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz.

sam już nie wiem, takie mecze trzeba wygrywać bez cienia wątpliwości, ale postawa Jagi nie napawa optymizmem, odrzucając mecz z Miedzią to fizycznie zespół wygląda słabo, po meczu z Płockiem było tłumaczenie wirusem w drużynie, ale z Cracovią nie było już żadnych usprawiedliwień Craxa zjadła nas w drugiej połowie, jeżeli dziś nie padnie szybko bramka to oby nie było nerwów do samego końca no i jeszcze Angulo, który ma patent na strzelanie nam goli

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Originally Posted by Kura
Originally Posted by quincy
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz.

sam już nie wiem, takie mecze trzeba wygrywać bez cienia wątpliwości, ale postawa Jagi nie napawa optymizmem, odrzucając mecz z Miedzią to fizycznie zespół wygląda słabo, po meczu z Płockiem było tłumaczenie wirusem w drużynie, ale z Cracovią nie było już żadnych usprawiedliwień Craxa zjadła nas w drugiej połowie, jeżeli dziś nie padnie szybko bramka to oby nie było nerwów do samego końca no i jeszcze Angulo, który ma patent na strzelanie nam goli
https://www.redbubble.com/shop/device-cases?ref=global-nav-top

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Kura
Originally Posted by quincy
Kura chyba dzisiaj izzi 3 pkt? Oglądałem w zeszłym tygodniu Górnik-Sosnowiec to powiem, że w porównaniu z zeszłym sezonem to strasznie słaba ekipa teraz.

sam już nie wiem, takie mecze trzeba wygrywać bez cienia wątpliwości, ale postawa Jagi nie napawa optymizmem, odrzucając mecz z Miedzią to fizycznie zespół wygląda słabo, po meczu z Płockiem było tłumaczenie wirusem w drużynie, ale z Cracovią nie było już żadnych usprawiedliwień Craxa zjadła nas w drugiej połowie, jeżeli dziś nie padnie szybko bramka to oby nie było nerwów do samego końca no i jeszcze Angulo, który ma patent na strzelanie nam goli
https://www.redbubble.com/shop/device-cases?ref=global-nav-top

????

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
żadnych wymówek, graj(cie) jak misZCZE

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Coś jest nie tak z Mamrotem bo wy kolejny raz słabo fizycznie wyglądacie. Sezon temu chyba też był z tym problem...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
WIELKI po wielką wygraną 0-3, Angulo hattrick

boks

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by quincy
Coś jest nie tak z Mamrotem bo wy kolejny raz słabo fizycznie wyglądacie. Sezon temu chyba też był z tym problem...

właśnie sezon temu forma przyszła za wcześnie, rok zaczęliśmy 5 zwycięstwami z rzędu a zadyszka przyszła na koniec

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
w chinach ov2,5

@2,04

St Pauli ov0,5

@1,89

jazda

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Raków bez stadionu z wymogami już planuje grę w ESA, a czy przypadkiem Boniek nie mówił że nie będzie żadnych wymówek od nowego sezonu, tak szybko o tym zapomniano?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Quinc, co tam u Piotera? Kiedy lecimy do Niego na staż?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
z weszło

6. Kto będzie groźniejszy: rywale na boisku czy Komisja Licencyjna?

Cygan (prezes Rakowa): – Głęboko wierzę, że spotkania z Komisją Licencyjną okażą się równie przyjemne, jak jesienne ligowe zwycięstwa.

Kafarski: – Dla mnie, jako trenera, na pewno rywale na boisku. A być może potem jakiś wpływ na nasze losy, czyli gdzie przyjdzie nam występować, będzie miała też Komisja Licencyjna.

Kiełpin: – Dla nas Komisja Licencyjna nie byłaby przeciwnikiem. Stal jako jeden z niewielu pierwszoligowców infrastrukturalnie już teraz jest gotowa na Ekstraklasę.

Salski: – Bezsprzecznie rywale ligowi.

Strona 28 z 130 1 2 26 27 28 29 30 129 130

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1