|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jeszcze jedna w meczu by się przydała 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
ok mam
Dotyczy to zwłaszcza bramkarzy. Obowiązek wyrzucenia z boiska zawodnika, który fauluje w tzw. czystej sytuacji , w połączeniu z rzutem karnym, uważany był za zbyt ostrą karę. Zespół, który tracił potem bramkę z rzutu karnego, musiał dodatkowo odrabiać straty w osłabieniu.
Czerwona kartka nadal obowiązuje jednak za zagranie ręką, ciągnięcie, popychanie, przytrzymywanie i za faul bez piłki.
powinna być w takim razie czerwona za faul na Arsenicu, sędzie chuj Teraz jaśniej, ale dwie różne decyzje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Rymo też nieraz pokazywał Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo Jeden screen i zamyka nam usta ale nie on nie pokaże bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
pogrubione chodzi o graczy z pola
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9 |
Biczyk zainwestowalem dzis miedzy innymi w Chelsea, mam nadzieje ze sie nie zawiode Pokaż screena  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477 |
robinho gra dla basa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477 |
Rymo też nieraz pokazywał Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo Jeden screen i zamyka nam usta ale nie on nie pokaże bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje nie przekonuje nikogo scenariusz o futrach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
robinho gra dla basa  Clichy Beluzoglu ADEBAYOR eLIA jest kilka ciekawych nazwiks
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9 |
adebayor, o matko on jeszcze zyje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Rymo też nieraz pokazywał Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo Jeden screen i zamyka nam usta ale nie on nie pokaże bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje nie przekonuje nikogo scenariusz o futrach? Wklejał przecież babki w futrach czyli zarobiły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Rymo też nieraz pokazywał Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo Jeden screen i zamyka nam usta ale nie on nie pokaże bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje nie przekonuje nikogo scenariusz o futrach? Daj spokój  Jeden screen i Ja z Rafałem grzecznie się zamykamy ale nie on nie pokaże a najśmieszniejsi są ci co go bronią jeszcze, bo przecież Stefek zna wszystkie ustawki i pisze o nich tak otwarcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Powaliło was z tymi screenami. Ja rozumiem gdyby gość przed meczem siedział cicho jak mysz pod miotłą a po meczu krzyczał ile to on nie wygrał. Jak dla mnie to on może nawet grać wirtualnie, pisze swoje typy przed meczem, nikogo nie obraża a tu wchodzi Rafał i straszy go banem bo on musi wiedzieć czy gość grubo gra. Paranoja
A taki delta sie wpierdoli raz na czas wylewa frustracje,wyzywa wszystkich, ale dla Rafała to spoko bo on grubo gra.
Paranoja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
adebayor, o matko on jeszcze zyje? ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/09202881570770956336.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Arda Turan i Robhinio chyba od tego sezonu i 1 miejsce w kebab lidze jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
quincy podsumował, z typów stefana to chyba tylko raz coś zagrałem ale wole czytać o jego "ustawkach" niż oglądać zdjęcia butów, żarcia czy samochodów możecie sobie założyć w takim razie swój wspólny temat obaj będziecie zadowoleni Mnie tam auta buty i sztuczne plastikowe kukly z insta specjalnie nie przeszkadzają. Ale chyba faktycznie trzeba spierdalac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Z grubsza sie sprawdza  Super i ktos kto czyta forum a 90% ten temat, zagra najpierw za 1000, pozniej za 5000 i wedzie a potem postawi 50 000 bo Stefan ma sposob na buka  Nie weszlo, na kolejna ustawke Stefana postawi samochod, nie weszlo, no to teraz dom. A podobno to kółko wzajemnej adoracji to sami cwani "iwestorzy", a więc Rafał nie matrw się, że Stefan nie zostanie dokładnie przeANALizowany zanim ktoś puści ten jeden ze stu domów co już w życiu wygrał. Gościu ma swój specyficzny styl, pisze na temat i jak ktoś ma swój rozum to albo skorzysta, albo uśmiechnie się pod nosem i pójdzie do następnego postu, np. z głupawym filmikiem beto z robienia pedicure, albo do zdjęcia "wielorybów" Senseja  Oczywiście screenem uwiarygodniłby te swoje analizy, ale po banie dla Stefana bądż konsekwentny i leć po kolei, overy BKS, overy i bts-y Biszopa, itd itp A później zgaś światło ... No coz patrze po sobie nigdy nie podałem typu ,ktorego nie zagrałem. Teraz mniej zakladow wiecej kasyna. Jesi powiem,ze wygrałem 20 000€ to wrzuce screen, jesli powiem,ze przegrałem 20 000€ to tez moge wrzucic screen. To jest proste. A jak ktos pisze,pisze i pisze no to jaki problem wrzucic jedna fotke ? Dla Ciebie by na pewno nie był Jak tak napierasz na screena to znaczy tylko tyle, że gościu nie jest dla Ciebie wiarygodny i to Twoja sprawa lub cierpisz na maniakalną ciekawość. Lub jakaś pochodna tych dwóch stanów umysłu. Argument wprowadzanie w błąd przez Stefana odpada, bo po pierwsze tu same wygi od lat, a po drugie jego wynalazki da się zagrać za góra 100 Euro, a tyle np. biczu wydaje na kotleta, a beto na pedicure. Wyluzujcie się trochę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477 |
lejzer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Sparti FC 0-0 Apollon Larisas FC jest ustawiony 0-0 20 minuta
typy apollon HT 1,5 over ht 0-2 ht z zaznaczeniem kontry przy wyniku 0-2
po tej ustawce chyba bedzie potzrebne jakies oswiadczenie 0:0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|