Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 67 z 130 1 2 65 66 67 68 69 129 130
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Warren
1-1 Lisy

Jeszcze jedna w meczu by się przydała smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Kura
ok mam

Dotyczy to zwłaszcza bramkarzy. Obowiązek wyrzucenia z boiska zawodnika, który fauluje w tzw. czystej sytuacji , w połączeniu z rzutem karnym, uważany był za zbyt ostrą karę. Zespół, który tracił potem bramkę z rzutu karnego, musiał dodatkowo odrabiać straty w osłabieniu.

Czerwona kartka nadal obowiązuje jednak za zagranie ręką, ciągnięcie, popychanie, przytrzymywanie i za faul bez piłki.

powinna być w takim razie czerwona za faul na Arsenicu, sędzie chuj

Teraz jaśniej, ale dwie różne decyzje

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Rymo też nieraz pokazywał
Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo
Jeden screen i zamyka nam usta
ale nie
on nie pokaże
bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
pogrubione chodzi o graczy z pola

Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9
Originally Posted by VVega
Originally Posted by rymoholik
Biczyk zainwestowalem dzis miedzy innymi w Chelsea, mam nadzieje ze sie nie zawiode

Pokaż screena smile
laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
robinho gra dla basa blush

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
Originally Posted by Warren
Rymo też nieraz pokazywał
Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo
Jeden screen i zamyka nam usta
ale nie
on nie pokaże
bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje
nie przekonuje nikogo scenariusz o futrach?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by betowiec
robinho gra dla basa blush
Clichy
Beluzoglu
ADEBAYOR
eLIA
jest kilka ciekawych nazwiks

Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9
adebayor, o matko on jeszcze zyje?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
Rymo też nieraz pokazywał
Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo
Jeden screen i zamyka nam usta
ale nie
on nie pokaże
bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje
nie przekonuje nikogo scenariusz o futrach?

Wklejał przecież babki w futrach czyli zarobiły smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
Rymo też nieraz pokazywał
Panowie jeśli chcecie żeby Stafan robił z was wariatów to proszę bardzo
Jeden screen i zamyka nam usta
ale nie
on nie pokaże
bo on po prostu nie gra tylko fantazjuje
nie przekonuje nikogo scenariusz o futrach?
Daj spokój smile
Jeden screen i Ja z Rafałem grzecznie się zamykamy
ale nie on nie pokaże
a najśmieszniejsi są ci co go bronią jeszcze, bo przecież Stefek zna wszystkie ustawki i pisze o nich tak otwarcie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Powaliło was z tymi screenami.
Ja rozumiem gdyby gość przed meczem siedział cicho jak mysz pod miotłą a po meczu krzyczał ile to on nie wygrał. Jak dla mnie to on może nawet grać wirtualnie, pisze swoje typy przed meczem, nikogo nie obraża a tu wchodzi Rafał i straszy go banem bo on musi wiedzieć czy gość grubo gra. Paranoja

A taki delta sie wpierdoli raz na czas wylewa frustracje,wyzywa wszystkich, ale dla Rafała to spoko bo on grubo gra.

Paranoja

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rymoholik
adebayor, o matko on jeszcze zyje?
[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Arda Turan i Robhinio chyba od tego sezonu
i 1 miejsce w kebab lidze jest

Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Kura
quincy podsumował, z typów stefana to chyba tylko raz coś zagrałem ale wole czytać o jego "ustawkach" niż oglądać zdjęcia butów, żarcia czy samochodów
możecie sobie założyć w takim razie swój wspólny temat
obaj będziecie zadowoleni

Mnie tam auta buty i sztuczne plastikowe kukly z insta specjalnie nie przeszkadzają.

Ale chyba faktycznie trzeba spierdalac.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by laser
Originally Posted by rafal08
Z grubsza sie sprawdza grin Super i ktos kto czyta forum a 90% ten temat, zagra najpierw za 1000, pozniej za 5000 i wedzie a potem postawi 50 000 bo Stefan ma sposob na buka laugh laugh Nie weszlo, na kolejna ustawke Stefana postawi samochod, nie weszlo, no to teraz dom.

A podobno to kółko wzajemnej adoracji to sami cwani "iwestorzy", a więc Rafał nie matrw się, że Stefan nie zostanie dokładnie przeANALizowany zanim ktoś puści ten jeden ze stu domów co już w życiu wygrał.

Gościu ma swój specyficzny styl, pisze na temat i jak ktoś ma swój rozum to albo skorzysta, albo uśmiechnie się pod nosem i pójdzie do następnego postu, np. z głupawym filmikiem beto z robienia pedicure, albo do zdjęcia "wielorybów" Senseja wink

Oczywiście screenem uwiarygodniłby te swoje analizy, ale po banie dla Stefana bądż konsekwentny i leć po kolei, overy BKS, overy i bts-y Biszopa, itd itp

A później zgaś światło ...

No coz patrze po sobie nigdy nie podałem typu ,ktorego nie zagrałem. Teraz mniej zakladow wiecej kasyna. Jesi powiem,ze wygrałem 20 000€ to wrzuce screen, jesli powiem,ze przegrałem 20 000€ to tez moge wrzucic screen. To jest proste. A jak ktos pisze,pisze i pisze no to jaki problem wrzucic jedna fotke ? Dla Ciebie by na pewno nie był

Jak tak napierasz na screena to znaczy tylko tyle, że gościu nie jest dla Ciebie wiarygodny i to Twoja sprawa lub cierpisz na maniakalną ciekawość. Lub jakaś pochodna tych dwóch stanów umysłu. Argument wprowadzanie w błąd przez Stefana odpada, bo po pierwsze tu same wygi od lat, a po drugie jego wynalazki da się zagrać za góra 100 Euro, a tyle np. biczu wydaje na kotleta, a beto na pedicure. Wyluzujcie się trochę ...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
basa1

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
lejzer laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by gwestefan
Sparti FC 0-0 Apollon Larisas FC jest ustawiony 0-0 20 minuta

typy
apollon HT
1,5 over ht
0-2 ht z zaznaczeniem kontry przy wyniku 0-2

po tej ustawce chyba bedzie potzrebne jakies oswiadczenie

0:0

Strona 67 z 130 1 2 65 66 67 68 69 129 130

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, Lukasz111, 11kera11, rafal08, betowiec, $-man, rymoholik, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma), 2,861 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1