|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ty Biczu nie wierzysz, że on to gra i wkurwiają Ciebie jego konfabulacje, a mnie wkurwia wklejanie zdjęć jedzenia, najczęściej z cudzych serwisów, a nie z własnego stołu. Ale nie sram ogniem i nie tupię nóżkami. Oczywiście mogę zwrócić uwagę temu komuś, ale jak oleje moją prośbę, to co zrobisz? Olejesz jego następny post. Szczerze polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
AdaÅ› Buksa po hattricka - fechu potwierdzi Potwierdzam. Dzien dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Fulham po bramke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
mam cichą nadzieję że Wisła w końcu zagra w meczu po którym zęby nie będą boleć od patrzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Biczu  z mojej strony też już koniec tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ty Biczu nie wierzysz, że on to gra i wkurwiają Ciebie jego konfabulacje, a mnie wkurwia wklejanie zdjęć jedzenia, najczęściej z cudzych serwisów, a nie z własnego stołu. Ale nie sram ogniem i nie tupię nóżkami. Oczywiście mogę zwrócić uwagę temu komuś, ale jak oleje moją prośbę, to co zrobisz? Olejesz jego następny post. Szczerze polecam. tak zrobię
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11 |
pisałem do Kury i Stefana a nie do Ciebie Quinc Panowie czy naprawdę tak trudno wam uwierzyć w to że zrobienie JEdNEGO screena bez stawki to taki wielki problem ? zamknął bym się wtedy w jego sprawie na wieki ja po prsotu nie wierze w to że on gra to co mówi i dla mnie jest oszustem i konfabulantem jak się spędza czas analizujac ustawki to nie ma czasu na skriny szminy nie ma czasu nawet pograć u buka...taki zapierdol  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu  z mojej strony też już koniec tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Dwie do HaTe w Anglii @2,95 Jak nie wejdzie biczu robi zwroty! Poszło za 10x 911 4s i jeszcze bts za Macana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10 |
To ja jadę wymienić tłumik do meksyków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
To ja jadę wymienić tłumik do meksyków teraz tak się mówi jak się jedzie po majeranek ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To ja jadę wymienić tłumik do meksyków Powodzenia. Puść strzałkę jak dojedziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Burbona coś dawno nie było.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
To ja jadę wymienić tłumik do meksyków Powodzenia. Puść strzałkę jak dojedziesz Chyba jak już przepali ten szpinakowy tłumik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ty Biczu nie wierzysz, że on to gra i wkurwiają Ciebie jego konfabulacje, a mnie wkurwia wklejanie zdjęć jedzenia, najczęściej z cudzych serwisów, a nie z własnego stołu. Ale nie sram ogniem i nie tupię nóżkami. Oczywiście mogę zwrócić uwagę temu komuś, ale jak oleje moją prośbę, to co zrobisz? Olejesz jego następny post. Szczerze polecam. Mnie na przykład wkurwiają konfabulacje co szybsze Audi RS czy jakieś tam kurwa AMG czy inne brabusy. Wklej screena, że siedziałeś w takim aucie, pojechałeś takim na tor, pościgałeś się... Następne tossed salady, tea baggingi, kobity plastiki z nogami do szyi... Kotlety z najlepszyh krów na świecie... Panowie i Panie. W tym temacie jest tyle "teoretycznego życia", że jeśli nawet Stefanowe zakłady są "teoretycznymi kuponami" to wtapiają się w klimat tego tematu. Ja już kończę, bo zaraz Rafał się przypierdoli i będę musiał udowadniać, że już dwa miesiące nie oddałem hajsu złodziejskim bukom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11 |
Ty Biczu nie wierzysz, że on to gra i wkurwiają Ciebie jego konfabulacje, a mnie wkurwia wklejanie zdjęć jedzenia, najczęściej z cudzych serwisów, a nie z własnego stołu. Ale nie sram ogniem i nie tupię nóżkami. Oczywiście mogę zwrócić uwagę temu komuś, ale jak oleje moją prośbę, to co zrobisz? Olejesz jego następny post. Szczerze polecam. Tu masz racje , wklejane jedzenie powinno byc z własnego stołu czy tez miejsc gdzie aktualnie jestesmy. To popieram w 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10 |
Serio muszę wymienić bo się ostatnio oberwał;) meksiory od 8 do 12 dziś pracują
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To ja jadę wymienić tłumik do meksyków Powodzenia. Puść strzałkę jak dojedziesz Chyba jak już przepali ten szpinakowy tłumik  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10 |
Ja wrzuciłem kaszankę swoją jak smazyłem ok?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|