|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
For me Pastrami Omelette.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604 Likes: 10 |
Jajówa z pomidorem jako surówką to jest elementarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
steaua w plecy, czy dzis da sie cokolwiek trafic ? benfica 10 po kursie 1.00000001 chyba jedyna szansa, co za wyniki, co za dzien dzisiaj było piękne kursiwo 30 na Craxe gdy przegrywali 0-2 ja tylko udaje ze sie znam na pilce, a na ile wyciagneli z 0-2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
polecam granie na Venezie Palermo to bankruci którzy nie będą chcieli awansować widziałeś ich miejsca w tabeli ? a widziałeś wczoraj miejsce w tabeli Miedzi i Lecha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
steaua w plecy, czy dzis da sie cokolwiek trafic ? benfica 10 po kursie 1.00000001 chyba jedyna szansa, co za wyniki, co za dzien dzisiaj było piękne kursiwo 30 na Craxe gdy przegrywali 0-2 ja tylko udaje ze sie znam na pilce, a na ile wyciagneli z 0-2 ? 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
For me Pastrami Omelette. ![[Linked Image from pixel.nymag.com]](https://pixel.nymag.com/imgs/daily/grub/2017/best-of-new-york/deli-katzs.w710.h473.2x.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
polecam granie na Venezie Palermo to bankruci którzy nie będą chcieli awansować widziałeś ich miejsca w tabeli ? a widziałeś wczoraj miejsce w tabeli Miedzi i Lecha  no widziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
polecam granie na Venezie Palermo to bankruci którzy nie będą chcieli awansować widziałeś ich miejsca w tabeli ? a widziałeś wczoraj miejsce w tabeli Miedzi i Lecha  Na korzyść Venezii tylko efekt nowej miotły może zadziałać. Serse Cosmi dziś debiutuje na ich ławce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
polecam granie na Venezie Palermo to bankruci którzy nie będą chcieli awansować widziałeś ich miejsca w tabeli ? a widziałeś wczoraj miejsce w tabeli Miedzi i Lecha  no widziałem  to może dojdziesz do takiej konkluzji że miejsca w tabeli nie grają
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
polecam granie na Venezie Palermo to bankruci którzy nie będą chcieli awansować widziałeś ich miejsca w tabeli ? a widziałeś wczoraj miejsce w tabeli Miedzi i Lecha  no widziałem  ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/Aff4ryYiacUO4/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Ale smaku narobili Janusze. Trzeba iść do lodówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
polecam granie na Venezie Palermo to bankruci którzy nie będą chcieli awansować widziałeś ich miejsca w tabeli ? a widziałeś wczoraj miejsce w tabeli Miedzi i Lecha  Na korzyść Venezii tylko efekt nowej miotły może zadziałać. Serse Cosmi dziś debiutuje na ich ławce  Dobry trener ![[Linked Image from cdn.natemat.pl]](https://cdn.natemat.pl/46f3d7134c29665db85e8c3b7071f20c,780,0,0,0.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
akagi gdzieś zaginął, Legia odrabia straty do Lechii a jego nie ma na forum dziwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale smaku narobili Janusze. Trzeba iść do lodówki. właśnie kroję bekon i zaraz będzie jajówa do tego grilowana bułka i pikle z jalapenio ! i bądź tu chudy ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Akhi wszystko wie o serie a,b i c a nawet o Primavera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
akagi gdzieś zaginął, Legia odrabia straty do Lechii a jego nie ma na forum dziwne Pewno już pije tak się zastanawiam czy mam z kimś zakład o L Szkoda że Kretola niema on by miał wszystko w teczkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Na korzyść Venezii tylko efekt nowej miotły może zadziałać. Serse Cosmi dziś debiutuje na ich ławce  tu raczej chodzi o to że Palermo nie ma ochoty awansować bo ich na to nie stać i będą punkty rozdawać potrzebującym
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Ale smaku narobili Janusze. Trzeba iść do lodówki. właśnie kroję bekon i zaraz będzie jajówa do tego grilowana bułka i pikle z jalapenio ! i bądź tu chudy ?! to i mnie byś zaprosił
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
akagi gdzieś zaginął, Legia odrabia straty do Lechii a jego nie ma na forum dziwne Pewno już pije tak się zastanawiam czy mam z kimś zakład o L Szkoda że Kretola niema on by miał wszystko w teczkach nie było go od tygodnia, składu Legii nie wkleił przed meczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,318 Likes: 2 |
Ale smaku narobili Janusze. Trzeba iść do lodówki. właśnie kroję bekon i zaraz będzie jajówa do tego grilowana bułka i pikle z jalapenio ! i bądź tu chudy ?! Zaraz sezon na rower to będzie kiedy palić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|