No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!
No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!
Potrzebowałem tego linka do filmu, Master.. dzięki
No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!
No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja.
Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach co tu porównywać
no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami.
No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!
tenis kłazaj
beto, tenis kłazaj nie żyje.. żyje tylko piłka nożna, gdzie piszemy o wszystkim.. stare czasy odeszły.. cieszmy się tym, co jest.. bo niedługo wejdzie w życie program "wattsup" i wszyscy tutaj będziemy tylko wspomnieniem...........
Jak Michael Jordan, a nie te pizdy, ktore teraz graja w nba
Za bardzo nie oglądam enbiej od lat, ale czasami sobie zerknę jakiś mecz. Tam teraz każde dotknięcie to faul, nie ma obrony, jakieś "ciśnienie" na zdobywanie seryjnie punktów, ja tam wolałem "tępą" koszykówkę Detroit z sezonu 2004 kiedy zdobywali mistrza, du SA. Pozmieniało się
Bardziej Lakersi to wjebali, niz Pistons wygrali, no ale mistrza zdobyli. Tylko na Chicago zarywalem nocki.
I pamietne HEJ HEJ TU NBA dzis 1 mecz finalowy i intro .......