|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Aker umisz zrobić dobre karminadle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
skargę wklej, a nie kurwa jakiś manifest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Benfica i Sevka po gola i biedy nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
skargę wklej, a nie kurwa jakiś manifest no to właśnie ta skarga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
My POLACY, KATOLICY mamy wyjście !!! ....Lewactwo, kodziarstwo w NIEDZIELE do roboty i to do 67 roku życia. PRAWI w Niedziele ODPOCZYWAJĄ w gronie rodzinnym...... W CAŁEJ EUROPIE SKLEPY SĄ ZAMKNIĘTE A W POLSCE ZA RZĄDÓW PO POLAK BYŁ NIEWOLNIKIEM.......Niedzielą dorobią się tylko choroby, cierpienia... Wrogie media, szwabskie jak INTERIA itd...podjudzją....Widać , ze nie umieja PACIERZA - 3 PRZYKAZANIE, abyś dzień świety święcił....Jezu ufamy Tobie !.....chwała PANU za obecny RZĄD !!!
PARTIA GEJOWSKA, FEMINI - Biedroń, "Polska jest kobietą, jej cierpienie jest jednak naszym cierpieniem". "Przerwiemy piekło kobiet i w końcu zagwarantujemy kobietom prawo do bezpiecznego przerywania ciąży.....kilka procent niedorozwiniętych łyknie! Tak jak w przypadku Palikota czy Petru!....Ostatnia nadzieja Niemiec.....!!!!!!!!!!....Juz zaczęła się promocja wrogich medii ...straszne.....Zgorszenie i deprawacja nabierają tempa.........Jezu zmiłuj się nad tymi upadłymi duszami!.......
BACA - Rymanów przeprasza POLAKÓW za tego GEJA, który stąd pochodzi
Szczera PRAWDA !!!.........Totalna opozycja i część mediów wykorzystała SMIERĆ prezdenta Gdanska jako kampanię wyborczą, SHOW do politycznych ataków na Zjednoczoną Prawicę ...to ZŁO tak strasznie atakuje, ale Maryja Niepokalana czuwa nad POLSKĄ - CHWAŁA PANU !!! MARYJO TYŚ NASZĄ NADZIEJĄ Co ten FECH-u wypisuje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
skargę wklej, a nie kurwa jakiś manifest no to właśnie ta skarga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,298 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,298 Likes: 2 |
Over 10,5 rr na Arsenalu @1,74 600 Pozdrawiam Jerzy Kalibabka tulipanku, biorę tesz ... Teraz to już nie ma szans przy tym wyniku. Chyba, że zaraz Rennes zakutasi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
A myslalem, ze to wstep jakis Biczu, ze sie ujawniles z pogladami.... Lipa nie skarga
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
Biczyk pamiętasz ten hokej co wczoraj polecałem ?? Coś ten kurs na przeciwników Akhu wysoki a niby taki szpital w Intha Farjestad - Djurgarden remis..i porzuć piłkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A myslalem, ze to wstep jakis Biczu, ze sie ujawniles z pogladami.... Lipa nie skarga Panie musiałbym zwariować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk pamiętasz ten hokej co wczoraj polecałem ?? Coś ten kurs na przeciwników Akhu wysoki a niby taki szpital w Intha Farjestad - Djurgarden remis..i porzuć piłkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
skargę wklej, a nie kurwa jakiś manifest no to właśnie ta skarga to nie jest żadna skarga tylko zwykły spam, do mnie do sekretariatu "firmy państwowej" też to na maila przychodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kłinc to nie moja opinia to skarga dzisiejsza z fabryki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Intah odkręcać to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
skargę wklej, a nie kurwa jakiś manifest no to właśnie ta skarga to nie jest żadna skarga tylko zwykły spam, do mnie do sekretariatu "firmy państwowej" też to na maila przychodzi do mnie przyszło jako skarga na obsługę sklepu ale jak spam to spam domyślam się jaki to musi być świr chciałem tylko pokazać w jakim kraju żyjemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|