|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Chyba, że nie wytrzymali już 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Chyba nikt na świecie nie ma stosunkowo znośnych wyników w sezonie i tak bardzo złej otoczki wokół tych wyników w trakcie i po sezonie. To trzeba oddać Lechowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Uważacie, że Nawalka jest tam problemem? Chuja grali bez niego, przeciez tam jest z 5-6 gości do grania, reszta to pozoranci. To prawda. W Lechu jest za dużo szrotu. To jak lepić bałwana mając garstkę śniegu. Na razie Nawałka rzeźbi w gównie pozostawionym mu przez poprzedników. Cudotwórcą nie jest i z gówna czekolady nie zrobi. Ale naprawdę będzie można go rozliczyć gdy porobi tam czystki, transfery i ułoży drużynę po swojemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Chyba nikt na świecie nie ma stosunkowo znośnych wyników w sezonie i tak bardzo złej otoczki wokół tych wyników w trakcie i po sezonie. To trzeba oddać Lechowi  Mają wyniki na miarę jakości piłkarskiej. A to, że ta jakość jest sporo mniejsza niż ambicje, to już działka włodarzy klubu i kolejnych trenerów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Uważacie, że Nawalka jest tam problemem? Chuja grali bez niego, przeciez tam jest z 5-6 gości do grania, reszta to pozoranci. To prawda. W Lechu jest za dużo szrotu. To jak lepić bałwana mając garstkę śniegu. Na razie Nawałka rzeźbi w gównie pozostawionym mu przez poprzedników. Cudotwórcą nie jest i z gówna czekolady nie zrobi. Ale naprawdę będzie można go rozliczyć gdy porobi tam czystki, transfery i ułoży drużynę po swojemu. Przecież Nawałka chyba twierdził, że transfery są zbędne bo materiał jest wystarczający na ligę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Przecież Nawałka chyba twierdził, że transfery są zbędne bo materiał jest wystarczający na ligę. Jeśli tak to przepraszam. Siostro, kaftan dla pana Adama!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Rzeczywiście, Fornalik ma wirtuozow samych w zespole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w gladbach, oss i pyrek po o1,5
@1,91
1200,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482 |
Może być 2-2 @15 lubi wchodzić... ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Uważacie, że Nawalka jest tam problemem? Chuja grali bez niego, przeciez tam jest z 5-6 gości do grania, reszta to pozoranci. To prawda. W Lechu jest za dużo szrotu. To jak lepić bałwana mając garstkę śniegu. Na razie Nawałka rzeźbi w gównie pozostawionym mu przez poprzedników. Cudotwórcą nie jest i z gówna czekolady nie zrobi. Ale naprawdę będzie można go rozliczyć gdy porobi tam czystki, transfery i ułoży drużynę po swojemu. Jakie transfery  Kogo oninmogą kupić? Pomijając, że siwy czarnoksiężnik powiedział, że przejmuje drużynę z dobrą kadrą  Rutkowscy mają wywalone na wykładanie kasy, a teraz jak nikogo nie uda się sprzedać za sensowne pieniądze? Transfery może będą ale nikt lepszy od tych w kadrze nie przyjdzie za te grosze co Rutki położą do wydania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
za mało go w reklamach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Mógłby ktoś przekazać tym plackom z Lille żeby przestali ssać i zaczęli grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Może być 2-2 @15 lubi wchodzić... nichuaj..2-2 to przy 0-2 do HT...Stefan potwierdzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
2:0 to bardzo niebezpieczny wynik, szkoda tylko, że tu jest 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Z Lechem jest problem, bo tam faktycznie widać rękę Nawałki, ale tą jego złą rękę - nie wiem czy to prawdziwy obraz jego drużyn, ale w Górniku nie wyglądało to kiedyś dużo lepiej.
Przede wszystkim bardzo słabo Lech jest przygotowany fizycznie. A z Górnikiem który naprawdę zapierdala to jest ciężko. Jagę też zabiegali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Mógłby ktoś przekazać tym plackom z Lille żeby przestali ssać i zaczęli grać? to damo u pyrek, overek ładnie pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
2:0 to bardzo niebezpieczny wynik, szkoda tylko, że tu jest 0:2 pewnie by strzelili, tylko zabraknie czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
w Polsce to samo virtuozi, jest tylko Legia która cokolwiek może znaczyć, chociaż w Europie nic, i reszta jakieś Lechie i inne gówna które potrafią zagrać kilka dobrych meczy w sezonie, a w tym roku to jest więcej niż pewne że Legia bierze majstra, bo tu naprawdę nie ma żadnej konkurencji, absolutnie żadnej, jeszcze jakiś czas temu mogło się wydawać Lechia moze powalczyć, ale po tym co oni grają po przerwie, a mają lepsze wyniki niż grę, to mogę się o każde pieniądze że Legia to bierze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|