|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
Grejfruty nigdy nie spadną !!! Jak tam panoczki wszyscy dzisiaj PLUS ? jedynie stefix 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
zawsze po meczu uciekam czy wejdzie czy nie, bo o czym tu dyskutowac po meczu ja wole dyskutowac przed meczem, dyskusje po zostawiam borkom i koltoniom, tylko wymieniaja kluby/zawodnikow i ta sama wyuczona do perfekcji gadka
4 minuty na 0-2, zaraz empty net i do pustej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
Stefix co tak wczoraj uciekłeś jak wałek nie wszedł ? Głowa do góry i się nie poddawaj Może kiedyś na święta zrobisz nam prezent i jebniesz printscreenem  wcześniej Pacyf zakisi ogóra niż stefix pokaże kupona
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
zawsze po meczu uciekam czy wejdzie czy nie, bo o czym tu dyskutowac po meczu ja wole dyskutowac przed meczem, dyskusje po zostawiam borkom i koltoniom, tylko wymieniaja kluby/zawodnikow i ta sama wyuczona do perfekcji gadka
4 minuty na 0-2, zaraz empty net i do pustej stefan tak szczerze to jestem pewien do jednej ustaffki którą kiedyś podałeś chodzi o 2 ligę grecką co było 0-2 a skończyło się 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Stefix co tak wczoraj uciekłeś jak wałek nie wszedł ? Głowa do góry i się nie poddawaj Może kiedyś na święta zrobisz nam prezent i jebniesz printscreenem  wcześniej Pacyf zakisi ogóra niż stefix pokaże kupona analna rozpierduche? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pokaż Stefan tego bileta z Grejfrutami 0-2 ht
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ta achillesowa pięta to skończony epizod
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
pokaż Stefan tego bileta z Grejfrutami 0-2 ht pokazy-wał jak był mały
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
za 2 tyg Gliwice w Gdańsku
3 pkt i wchodzą do walki o mistrza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
dzis dzien zagadek wiec aker zadam Ci zagadke, jestes pilkarzem i uwstawiasz mecz co robisz ? (mozesz miec nawet 2 opcje do wyboru) a) idziesz sam do kolektury b) zakladasz konto u internetowego bukmachera na siebie i grasz c) wysyłasz zone z tym samym nazwiskiem do kolektury lub zaklasz na nią konto interentowe d) odbierasz kase w reklamowce od jakiegos pana po meczu e) dajesz instrukcje kochance (kochanka i zona to nie ta sama postac) co ma zagrac i kiedy
piszesz ze jeden mecz byl ustawiony co podalem bo poczytales w necie ze bukmachery nie wyplacają kasy za niego ale przeciez to juz kolejny o ktorym pare dni po jest glosno, nie ma szans zeby ktos komus cos udowodnił, jesli zaden pazerny aktor z boiska nie zrobi gafy, bukmachery moga sie buntowac, ale czy mają jakies dowody ? nie mają, ale dobrze kazdy interesujacy sie troszeczke bardziej od wąsatego janusza piłką dookola wie jaka jest prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Płock-Lubin coś koło remisu się zakręci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Zabrze-wysprzegleni x2 nie widzę żeby Probierz tam przegrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Osrany czekam na proroctwo pacyfka do Pogoń - Jaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Gdańsk-Gliwice z pistoletem przy głowie 1x
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Legnica-Sosnowiec powinna być StrzelaNina Terentiev
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Gdynia-Wrocław tu czuję się jak dziewczyna Szpilki zapytana o lekture o psie który jezdził koleja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Szczecin-Jaga szanujmy się goła jedynka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wisła- Legia 1x nie widzę inaczej Biczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No i tego się obawiałem. Wyrok na Pogoń...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|