|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718 Likes: 10 |
A więc dziś warszawskie środowiska kibicowskie, określające się jako patriotyczne, kibicują nie klubowi zasłużonemu dla ojczyzny jak mało który (o czym przeczytasz TUTAJ), ale klubowi z komunistycznym rodowodem. Paradoks jakich szukać ze świecą.
Tak panie akagi Klikam w TUTAJ i nie otwiera linka https://www.polsatsport.pl/wiadomos...klub-martwa-jedenastka-z-konwiktorskiej/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,718 Likes: 10 |
Komunistyczny rodowód, mówi to coś panu, panie akagi;)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Pol był na stażu u Strasburgera
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
zapomniałem z kim sie załozyłem
wiem że mój forumowy przyjaciel Akagi
jeszcze z kimś ,może Kretol będzie wiedział My mamy taki zakład
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2019
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2019
Posty: 65 |
chyba że Pacyfek okażesz pokorę i za to wszystko co wypowiedziałeś obraźliwego jak inni mnie przeproszą i zostanę odbanowany
wszystko to co wypowiedziano wobec mnie obraźliwie zostało zrobione bez najmniejszego powodu
to że mnie zbanowano zostało zrobione bez najmniejszego powodu
niestety muszę się z Wami z tego rozliczyć
inaczej w następnym wcieleniu również będziecie musieli odpracować tą karmę
dlatego odpracujcie ją już teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wypierdaj debilu tylko ze takie muły obsługuja to forum to jeszcze piszesz u mnie napisałbys raz 1 i ostatni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2019
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2019
Posty: 65 |
wiesz co szkoda mi na Ciebie słów
jak możesz tak się do kogokolwiek zwracać?
w realu też tak się zwracasz do ludzi?
też tak szanujesz każdego?
nic Ci nie zrobiłem a atakujesz i dajesz popis umiejętności jakbym okradł albo zabił
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
A tak w ogóle jak tam koledzy z Warszawy smakuje anal w wykonaniu Wisły ?  Ty tak poważnie pytasz, czy Ci zupa wykipiała ?  W tak poważnym meczu jaki był wczoraj żartowałbym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Komunistyczny rodowód, mówi to coś panu, panie akagi;)? Nie wsiadaj dzisiaj do samochodu, bo już raz pojechałeś, to Cię z pół roku na forum nie było. Sensei, co Ci odpierdala ? To tylko 1000 zł. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W tak poważnym meczu jaki był wczoraj żartowałbym? To jednak zupa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
dzien dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Ja tam teraz gram Legię plus Lecha na środę. Zobaczymy co i jak. Nie popełniaj tego błędu Teo, szkoda siana, tam nawet zwolnienie Nawałki nie pomoże. A nie zapominaj że Pogoń gra w piłkę , a wkłady to tylko udają że są na boisku. Dobry Panowie  Pogoń bez Drygasa i Kozulja czyli 2 gości, którzy trzymają środek. Bez nich będzie bardzo ciężko o punkty W Lechu na środku Trała, Gajos albo Tiba, nie licząc ostatniego można napisać że Lech bez środka. Skrzydła słabiutkie, kto nie zagra to piach, na obronie parodyści którzy czują się jak dzieci we mgle. Rotacji to tam zbyt dużo nie ma, a nawet gdyby Żuraw się zdecydował na kogoś z większą ambicją niż Ci ww to moim zdaniem na Pogoń to nie wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
35 Osnabruck 0 - 0 Lotte  korci gol gosp nawet do ht
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
W tak poważnym meczu jaki był wczoraj żartowałbym? To jednak zupa.  No to jednak piecze i to mocno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
To „ tylko „ 1000 złotych Fiu fiu, 4-0, tylko 4-0, tylko tysiąc złotych... Jak to się wartości szybko zmieniają  Sensei podrażnił dozorcę i zaraz będzie jatka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
365 wraca do Polski w końcu dobra wiadomość dla graczy Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kretol mogłeś wczoraj to napisać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2019
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2019
Posty: 65 |
niby tak każdy mówi o tym aby nie zwracać uwagi
ok ale dlaczego Ci co mnie obrażają nie chcą mnie na forum?
czyli jednak zwracacie
dalej chcecie się okłamywać?
odbanujcie konto nie zwracajcie uwagi i zobaczymy kto dłużej wytrzyma
albo mnie zablokujcie i niema problemu
myślicie że ja dla Was chcę mieć te konto?
nie wręcz przeciwnie
może nawet przestanę się logować
nie zależy mi na tym
zależy mi tylko na tym aby w moją stronę nie wymierzano aktu bezprawia
jak chcesz pacyfek to możemy się w realu spotkać i zobaczymy czy powtórzysz mi to
ewentualnie Biczyk bo mam blisko
nie będziesz potrzebował mego IP wtedy powtórzę jak mnie obrażałeś wszystko mam zanotowane screeny są
dość takiej swawoli i bezkarności oraz cwaniakowania przed kolegami w internecie Wasze słowa będą odpowiednio wyważone i skończy się obrażanie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|