Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#731734 18/11/2006 11:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
W jaki sposb najłatwiej (czytaj: przy najmniejszym ryzyku) robicie obrót, wymagany przy różnych promocjach? Nie zależy mi w tym przypadku na zdobyciu dodatkowej kasy, a na utrzymaniu obecnego stanu rzeczy.

Chodzi o zrobienie obrotu w kilku firmach bukmacherskich, a wiec np. "sure bety" 0%.

Ciekaw jestem, czy macie jakies propozycje, gdzie takie rzeczy najlatwiej znalezc, jakie dyscypliny, typy zakladow itd.

Bonus: Unibet
#731735 18/11/2006 12:09
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Chyba najlepiej stracic, czyli obstawiasz handi na NBA - u jednego buka na 1 u drugiego buka na 2 , tracic 4.5%, ale zaklad pewny na 100%

#731736 18/11/2006 12:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
to juz lepiej trzydrogowe mecze pilkarskie, bo sie znajdzie starty rzedu 2-3%, ale chodzi mi o cos lepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#731737 18/11/2006 12:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ja proponuje under/over w pilce. Kontrowac w pinnacle bo tam sa dobre kursy. Np. wlasnie przed chwila znalazlem zdarzenie ze strata 1%. Strace na tym niecale 7zl, ale bonus obrocony.

#731738 18/11/2006 19:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
W jaki sposb najłatwiej (czytaj: przy najmniejszym ryzyku) robicie obrót, wymagany przy różnych promocjach? Nie zależy mi w tym przypadku na zdobyciu dodatkowej kasy, a na utrzymaniu obecnego stanu rzeczy.

Chodzi o zrobienie obrotu w kilku firmach bukmacherskich, a wiec np. "sure bety" 0%.

Ciekaw jestem, czy macie jakies propozycje, gdzie takie rzeczy najlatwiej znalezc, jakie dyscypliny, typy zakladow itd.

"wygoglaj" BetBrain i inne serwisy.
Było wiele razy na forum.
Z dyscyplin, to uważaj na tenis i baseball
bo tu reguły u róznych buków sa odmienne.

Ale w innych tez może zdażyć się np przerwanie czy przełożenie meczu nawet w w piłkę a wtedy jeden buk zrobi zwrot a drugi "poczeka".
Ale nie ma zysku bez ryzyka.

Metoda kolejnych promocji, to dobra metoda na zgromadzenie "kapitału początkowego". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Wskazana jest jednak cierpliwość.
Przy niektórych obrotach można i miesiąc czekać.

"surebet -5%", to desperacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ważne jest jednak by nie tracić na wpłatach, przelewach i przewalutowaniach.

#731739 18/11/2006 22:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja sie swojego czasu w to bawilem

musisz miec konto w betfair albo pinnacle (ja osobisce uzywalem betfair ze wzgledu na blyskawiczne wyplaty)

najlatwiej jest znalezc surebeta na tenisie
po prostu przegladasz oferte buka w ktorym obracasz bonus i betfair, jak znajdziesz jakiegos surebeta (pamietaj o marzy 5% w bf) to masz 2 opcje: grasz i juz tylko czekasz na rozliczenie zakladu albo mozesz poczekac na live i starac sie wyciagnac cos ponad minimalny zysk

#731740 19/11/2006 17:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
W tenisie właśnie ciężko znaleźć surebeta. Różni bukmacherzy mają różne przepisy dotyczące "kreczu".

#731741 20/11/2006 01:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
tak jak inni pisali pinnacle i betfair inngo sposobu nie ma najlepiej chyba zalezy jaki masz kapital stawiac na przegranie danego bonusa czyli np 2.0-2.0 i jak BF wygra to masz obrot z glowy druga opcja faworyt w buku i dog w BF albo obrot albo kasa w BF(maly naklad w BF a duzy obrot w drugim buku).3 opcja to 3 bonusy w 3 bukach i granie 1 x 2 we wszystkich i masz 2 zalatwione bo moze wygrac tylko jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tutaj wychodzi najwieksza marza(bo to zwykle jest slaby buk z duza marza jak bet24 bwin tp smieci)ale za to jeden zamach i oszczednosc czasu.

#731742 20/11/2006 01:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
acha jeszcze jedno jesli robisz obrot wiekszej kwoty to uwazaj na limity!!! zawsze puszczaj najpierw w bonusowym buku pozniej w BF(tam limity nie istnieją praktycznie - to samo pinn.)ostatnio przy bodajze 400zl bonusu w exp na MS byl wiekszy bonus to przy stwce 1200zl powiedzmy sprawdza ktos twoj zaklad i czasami odrzuca ew. zmieniaja kurs.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1