Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Stefan nie myślałeś o tym, żeby założyć private picks? Byłbyś dobrą konkurencją dla rekina.
a na czym by to polegalo ?
Na podawaniu typów.
no przeciez podaje
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Obejrzałem chwilę i stwierdzam, że Kołtoń w życiu musi być strasznie zjebanym typem, którego poza rodziną i Matim nikt nie lubi.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Stefan nie myślałeś o tym, żeby założyć private picks? Byłbyś dobrą konkurencją dla rekina.
a na czym by to polegalo ?
Na podawaniu typów.
no przeciez podaje
a Print Screen ?
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Stefan nie myślałeś o tym, żeby założyć private picks? Byłbyś dobrą konkurencją dla rekina.
A co tam reklamy się wyświetlają jak na Insta że Wy o jakiejś konkurencji gadacie?
A tak wywołujemy drapieżników do tablicy.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Haczyk to wiemy nie od dziś. Ty się jeszcze łudzisz?
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
U 21 czeska Brno 2:0 graj w 10
over 7.5 na futra
juz w 9 ciu a wciąż 3-1
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
O kurwa. Jestem w szoku. Nie wiedziałem, że aż tak urosło na Dżagę. Rano miałem @1,68, teraz @2,04. Na awans niewiele drgnęło bo było @1,4 a jest @1,45.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Haczyk to wiemy nie od dziś. Ty się jeszcze łudzisz?
Jak w programie był Ochlej i Mati to siedzi cicho, a tutaj zgrywa dusza towarzystwa - wtedy jest najgorszy. Jak jest cicho to mogę go zdzierżyć.
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
a na czym by to polegalo ? [/quote]
Na podawaniu typów.[/quote]
no przeciez podaje [/quote]
a Print Screen ? [/quote]
bedzie jakis dzien bez print screena u Ciebie ? cos sie tak zawziął
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
O kurwa. Jestem w szoku. Nie wiedziałem, że aż tak urosło na Dżagę. Rano miałem @1,68, teraz @2,04. Na awans niewiele drgnęło bo było @1,4 a jest @1,45.
Czyli analiza matematyczno-kursowa podpowiada dogrywkę i awans po rzutach karnych.
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Ale się wku..już przyłożone na Jaga awans solidnie a tu pies zachęca jeszcze. Poszło teraz dnb @1,5 i jak przegrają to będzie boleć.
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Miedź rozdaje karty. Może nas zniszczyć dzisiaj i na Arce.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Łukasz, nie chcę Cię martwić, ale przeczuwam że Jaga położy dzisiaj kupony.
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
uwag uwaga bede podowal absurd w meczu Zvezda Perm 0-0 Zenit Izhevsk 25 minuta over 2,5 spadl z 1,9 do 1,5 w tej chwili normalne to ? ktos wie wiecej, zobaczymy co dalej
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
W zasadniczej kursy były na odwrót. Tychy na wyjeździe @1,9 a dziś plus minus tyle na Craxę u siebie. Za dobrze sobie poczynają. Z analizy kursowej i stanu serii wychodzi dziś piękna dwójka.
też coś czuję że Craxa dzisiaj tego nie wygra
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285
Likes: 2
Łukasz, nie chcę Cię martwić, ale przeczuwam że Jaga położy dzisiaj kupony.
Ewidentnie nie można im ufać po tym co ostatnio grają.
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
uwag uwaga bede podowal absurd w meczu Zvezda Perm 0-0 Zenit Izhevsk 25 minuta over 2,5 spadl z 1,9 do 1,5 w tej chwili normalne to ? ktos wie wiecej, zobaczymy co dalej
popatrzcie jak oni sie zachowuja, czy chca w danej chwili strzelac czy trwa podbijanie kursow - mecz dnia
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
może się kiedyś SteFIX nauczysz na razie większość cie tutaj traktuje a zresztą nie będę pisał jak
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Brno 3:3
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Haczyk to wiemy nie od dziś. Ty się jeszcze łudzisz?
Jak w programie był Ochlej i Mati to siedzi cicho, a tutaj zgrywa dusza towarzystwa - wtedy jest najgorszy. Jak jest cicho to mogę go zdzierżyć.
Wiedzę jakąś tam ma zwłaszcza dot. Bundesligi ale jak widzę ten jego uśmieszek to dla mnie taka typowa socjopatyczna menda.
Link skopiowany do schowka