|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczu, była sarepska na mielonce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Trzeba zrobić ankietę odnośnie klasycznego hattricka. tylko zeby nie bylo jak ze strajkiem nauczycieli : Tvn -- 65% spoleczenstwa popiera strajk TVP 1 -- 80% spoleczenstwa jest przeciw strajkowi dane z wczoraj lub przewczoraj  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Bukma aż wyszedł specjalnie zza firany jak zobaczył temat piaskowania.  ma sie rozumiec, trzeba poszerzac swoje horyzonty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
kurwa, ale pachnie maczanką...kminek i papryka..czosnek i cebula
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Chyba za dużo promili bo widzę jakieś dyskusje o woskowaniu i piskowaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Takie bezmózgi jak Rose nie mają prawa grania w takich meczach. Wystarczy spojrzeć na jego twarz, plus kolor skóry i wiadomo, że tykająca bomba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Biczu, była sarepska na mielonce? kurwa, doktór !!!! Biczu to smakosz !! tylko jerozolimska od Rolewskiego !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Trzeba zrobić ankietę odnośnie klasycznego hattricka. tylko zeby nie bylo jak ze strajkiem nauczycieli : Tvn -- 65% spoleczenstwa popiera strajk TVP 1 -- 80% spoleczenstwa jest przeciw strajkowi dane z wczoraj lub przewczoraj   Ja to mówi Grzegorz Braun "wiadomości głównego ścieku" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, była sarepska na mielonce? DIJON!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczu, była sarepska na mielonce? kurwa, doktór !!!! Biczu to smakosz !! tylko jerozolimska od Rolewskiego !!! ja myślę, ostatnio Dijon od Kamisa mi podchodzi, przepala dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w tej chwili to juz kazde zwyciestwo MC jedna bramka daje awans Totenhamowi bramki strzelone na wyjeździe nie liczą się podwójnie ? Biczyk ta mielonka czasem nie byla po teinie? Zasada bramek zdobywanych na wyjeździe jest powszechnie wykorzystywana w piłce nożnej zarówno na szczeblu klubowym (np.: Liga Mistrzów UEFA, czy Liga Europy UEFA), jak i reprezentacyjnym (np.: eliminacje do mistrzostw świata, czy mistrzostw poszczególnych kontynentów zgrupowanych w federacji FIFA). SAME KURWA FACHOWCEZasada goli wyjazdowych (ang. Away goals rule) – metoda stosowana w wielu sportach w celu wyłonienia zwycięzcy dwumeczu[1][2]. Według tej reguły w przypadku równej liczby bramek po dwóch meczach, drużyna która strzeliła ich więcej na wyjeździe wygrywa dwumecz. Przykładowo, jeżeli drużyna A wygrała z drużyną B 2:1 u siebie, a na wyjeździe przegrała 1:0, wtedy awans uzyskuje drużyna B. Zasada została wprowadzona przez federację piłkarską UEFA w 1965 i ma ona na celu zmniejszenie liczby dogrywek, oraz konkursów rzutów karnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Biczu, co to się w tej Warszawie wyprawia  -> ![[Linked Image from mistrzowie.org]](https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201904/1555522042_by_natural.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Racja Inzaghi napisał poprawnie ja źle przeczytałem daje awans Tottenhamowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Mc ov4.5 rożka 1.85  3 Rany ale parada
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Grzesiu Braun to mówi:
Szkoła, kościół, strzelnica.
Szczęść bożę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Master  JOACHIM DZIURA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Biczu, była sarepska na mielonce? kurwa, doktór !!!! Biczu to smakosz !! tylko jerozolimska od Rolewskiego !!! ja myślę, ostatnio Dijon od Kamisa mi podchodzi, przepala dobrze polecam tą.. ![[Linked Image from aledobre.pl]](https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod96_max.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Biczu, była sarepska na mielonce? kurwa, doktór !!!! Biczu to smakosz !! tylko jerozolimska od Rolewskiego !!! ja myślę, ostatnio Dijon od Kamisa mi podchodzi, przepala dobrze polecam tą.. ![[Linked Image from aledobre.pl]](https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod96_max.jpg) bez cukru?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Takie bezmózgi jak Rose nie mają prawa grania w takich meczach. Wystarczy spojrzeć na jego twarz, plus kolor skóry i wiadomo, że tykająca bomba. +1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|