|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Burb, jak sprawa z kartami? Właśnie jak sprawa z kartami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Kurwa, miało iść na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kurwa, miało iść na priv. Tu i tak nikt nie zagląda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Kurwa, miało iść na priv. Tu i tak nikt nie zagląda Nie to co do PP naszego przyjaciela z Gdańska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kurwa, miało iść na priv. Tu i tak nikt nie zagląda Nie to co do PP naszego przyjaciela z Gdańska. Odświeżam temat Program Ekstraklasa plus, ale od wczoraj jak napisał tam forty to hula tam wiatr tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
po tańcach w tawernie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
Gdybym zjechał Program Extraklasa plus,juz dałby z 20 typów aby zakryc ten wpis.A tak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Kurwa, miało iść na priv. Tu i tak nikt nie zagląda Nie to co do PP naszego przyjaciela z Gdańska. Odświeżam temat Program Ekstraklasa plus, ale od wczoraj jak napisał tam forty to hula tam wiatr tylko  Oby tylko nie osiadł na laurach i nie doprowadził do smrodu jak w kuwecie Amaro z łódzkiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810 Likes: 10 |
Burb, jak sprawa z kartami? Właśnie jak sprawa z kartami? słabo...gość co go ograliśmy, straszy wymiarem sprawiedliwości...że niby mieliśmy znaczone karty...wielkiego Szu sie naoglądał.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,810 Likes: 10 |
Burb, jak sprawa z kartami? Właśnie jak sprawa z kartami? słabo...gość co go ograliśmy, straszy wymiarem sprawiedliwości...że niby mieliśmy znaczone karty...wielkiego Szu sie naoglądał..  a to nie jest priv, ożeż...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Od kiedy Finał Pucharu Polski rozgrywany jest na Stadionie Narodowym, zawsze mecz wygrywa Drużyna Gości. Dziś w wyniku losowania okazało się, że 2 maja 2019 to Lechia zagra jako Goście!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
Po co mnie zlot, ja się elegancko czuję u siebie! -- ![[Linked Image from img.wiocha.pl]](https://img.wiocha.pl/images/3/2/3206aa1fce981dba00a6099a16411c7a.jpg) kuszetki zakupione ![[Linked Image from files.tinypic.pl]](https://files.tinypic.pl/i/00982/fwma3ceq88dv.jpg) to je impra Od razu na pedicure
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Podawał już betowiec link do fortunowego kupony na dzisiejszą LE?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Od kiedy Finał Pucharu Polski rozgrywany jest na Stadionie Narodowym, zawsze mecz wygrywa Drużyna Gości. Dziś w wyniku losowania okazało się, że 2 maja 2019 to Lechia zagra jako Goście!!! To Jaga już nie ma po co jechać na mecz w takim razie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
Od kiedy Finał Pucharu Polski rozgrywany jest na Stadionie Narodowym, zawsze mecz wygrywa Drużyna Gości. Dziś w wyniku losowania okazało się, że 2 maja 2019 to Lechia zagra jako Goście!!! To Jaga już nie ma po co jechać na mecz w takim razie. Trzeba zwrócić bilet,skoro wynik z góry znany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
Podawał już betowiec link do fortunowego kupony na dzisiejszą LE? Każdy kurka chce gotowcaaa Ciężko przewertować 2-3 strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
Od kiedy Finał Pucharu Polski rozgrywany jest na Stadionie Narodowym, zawsze mecz wygrywa Drużyna Gości. Dziś w wyniku losowania okazało się, że 2 maja 2019 to Lechia zagra jako Goście!!! To Jaga już nie ma po co jechać na mecz w takim razie. Trzeba zwrócić bilet,skoro wynik z góry znany +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Podawał już betowiec link do fortunowego kupony na dzisiejszą LE? Każdy kurka chce gotowcaaa Ciężko przewertować 2-3 strony Przeszukał, ale nie znalazł. Tylko jakąś blondi 2-3 strony wstecz znalazł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
I znów będę ładować na 3 typy w 2 lidze, na przełamania. Widzew na Siarce. Ruch z ROWem (ładna nazwa, aker  ) Przeciwko Siedlcom x2. Jak wyglądają dziś dwa murowane pewniaczki? Farjestads 1.77 Löwen Frankfurt 1.67
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|