|
|
Dołączył: Apr 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2019
Posty: 1 |
odbanujcie mnie ile jeszcze muszę kont założyć
dajcie spokój z pacyfkiem ja jestem lepszy od niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ale handel w szwedzkim hokeju, ostatnie dwa mecze Fajerstad - Djurgarden go pogromy solidne a dziś najważniejszy mecz i wynik 1:2 haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
odbanujcie mnie ile jeszcze muszę kont założyć
dajcie spokój z pacyfkiem ja jestem lepszy od niego w życiu nie liczy się 'ile masz na koncie' pacyf 1 benek 977 i pewnie klepie już 978
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Jeszcze Benfa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
Dzisiaj chodzi mi po głowie 4xover0,5 ht w LE ako:3 jeden kupon już można księgować
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Dzisiaj chodzi mi po głowie 4xover0,5 ht w LE ako:3 jeden kupon już można księgować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Według statystyk to Benfica nie istnieje w tym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
Dzisiaj chodzi mi po głowie 4xover0,5 ht w LE ako:3 jeden kupon już można księgować  Górnik w pon. peffusia i do tego Niebiescy - jak tego nie wygrają to już kurwa game over
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2019
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2019
Posty: 1 |
nie chodzi mi o konta
tylko o to kto: - lepiej typuje - lepszą pracę - lepsze wykształcenie - lepsze zarobki - barwę głosu - inteligencję - lepszy TV - lepszy samochód - lepiej programuje - lepiej ogarnia życie - lepsze łóżko - lepszą TŻ - lepsze powodzenie - lepszy stan konta
i tak dalej i tak dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
no nie wiem czy taka peffa
ostatnio lepij na wyjazdach idzie, z drugiej strony dwa ostatnie mecze, Górnik z Piastem i Legią
bardzo ważny mecz dla obu, ja tutaj widzę X i under
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ruch - ROW to prawie jak Ruch-Górnik  oczywiście kibicowsko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
odbanujcie mnie ile jeszcze muszę kont założyć dajcie spokój z pacyfkiem ja jestem lepszy od niego milion bo zamiast zachowywac sie normalnie nadal jestes debilem.Sa nie wiem czemu chyba sam tak wybrałes
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
co odwala Napoli, jeżeli nie chcą awansować to niech wystawią rezerwy i będzie jasność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
nie chodzi mi o konta
tylko o to kto: - lepiej typuje Ja - lepszą pracę Ja - lepsze wykształcenie nie wiem - lepsze zarobki Ja - barwę głosu chuj wie - inteligencję Ja - lepszy TV Ja - lepszy samochód Ja - lepiej programuje Ty - lepiej ogarnia życie / po rowno - lepsze łóżko Ja - lepszą TŻ nie wiem co masz na mysli - lepsze powodzenie Ja - lepszy stan konta Ja
i tak dalej i tak dalej no a wiec co to miało na celu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
Beto, znasz? Gudojć chyba był wizytowany? ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/D4Sd8FlW0AQISBV.jpg) pierwsza klasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Odbanowac Benka to jak zaprosić Trynkiewicza na urodziny dziecka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
Beto, znasz? Gudojć chyba był wizytowany? ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/D4Sd8FlW0AQISBV.jpg) pierwsza klasa No niesamowita. Ciekawe czy bardzo bolało jak żebra wycinali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
przy takiej szczocie jak na tej fotce od nauczyciela to chyba bym zaniemówił
byłoby, sorry gotta go
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
przy takiej szczocie jak na tej fotce od nauczyciela to chyba bym zaniemówił
byłoby, sorry gotta go beto Ty że swoją brodą byś się zajebiscie wpasowal do tej szczotki
|
|
|
Link skopiowany do schowka