|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
311101900419432655 st....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Dzień dobry  Zdrowych, Spokojnych, Radosnych Świąt w kolorze zielonym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Czesc Zaloga. Wytrwalem w postanowieniu i ponad 3 miechy bez gry :-) Ale dzisiaj musialem wejsc zeby Wam tradycyjnie zyczyc Wszystkiego dobrego. Na czas Wielkiej Nocy Spokoju i Radosci. A na co dzien zdrowia i wszelkiej pomyslnosci. Ps. Mam nadzieje ze wszyscy cali zdrowi, bo nie wchodzilem tyle czasu na forum, zeby mnie gra nie kusila. Najlepszego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam Wszystkiego dobrego Panowie i Panie, zdrowia i spokoju przede wszystkim na te Święta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
te pajace makarony męczą bułę, że oglądać tego nie można niech popatrzą jaki radosny futbol graja kangury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692 |
Czesc Zaloga. Wytrwalem w postanowieniu i ponad 3 miechy bez gry :-) Ale dzisiaj musialem wejsc zeby Wam tradycyjnie zyczyc Wszystkiego dobrego. Na czas Wielkiej Nocy Spokoju i Radosci. A na co dzien zdrowia i wszelkiej pomyslnosci. Ps. Mam nadzieje ze wszyscy cali zdrowi, bo nie wchodzilem tyle czasu na forum, zeby mnie gra nie kusila. Najlepszego! o kur Mafia jaki silny wspominali na forumie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Czesc Zaloga. Wytrwalem w postanowieniu i ponad 3 miechy bez gry :-) Ale dzisiaj musialem wejsc zeby Wam tradycyjnie zyczyc Wszystkiego dobrego. Na czas Wielkiej Nocy Spokoju i Radosci. A na co dzien zdrowia i wszelkiej pomyslnosci. Ps. Mam nadzieje ze wszyscy cali zdrowi, bo nie wchodzilem tyle czasu na forum, zeby mnie gra nie kusila. Najlepszego! o kur Mafia jaki silny wspominali na forumie Pewno nyly domysly ze.wysprzeglony itp. :-) A to porzadny osobisty detoks od tego gowna, na forum kusilo wchodzic. Wszyscy zyja Beto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
Czesc Zaloga. Wytrwalem w postanowieniu i ponad 3 miechy bez gry :-) Ale dzisiaj musialem wejsc zeby Wam tradycyjnie zyczyc Wszystkiego dobrego. Na czas Wielkiej Nocy Spokoju i Radosci. A na co dzien zdrowia i wszelkiej pomyslnosci. Ps. Mam nadzieje ze wszyscy cali zdrowi, bo nie wchodzilem tyle czasu na forum, zeby mnie gra nie kusila. Najlepszego! szacunek, silna wolna - chciałbym tak kiedyś... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Siema Mafia. Wszyscy żyją. Nawet nastąpiło kilka powrotów ( Kretol,Tronku)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692 |
Siema Mafia. Wszyscy żyją. Nawet nastąpiło kilka powrotów ( Kretol,Tronku) kilku pilnuje zza firany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Siema Mafia. Wszyscy żyją. Nawet nastąpiło kilka powrotów ( Kretol,Tronku) kilku pilnuje zza firany Pacyf wiadomo. A kto jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692 |
Siema Mafia. Wszyscy żyją. Nawet nastąpiło kilka powrotów ( Kretol,Tronku) kilku pilnuje zza firany Pacyf wiadomo. A kto jeszcze? jaga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Siema Mafia. Wszyscy żyją. Nawet nastąpiło kilka powrotów ( Kretol,Tronku) Super, dobre wiadomosci. Ja tez wracam. Postanowienie bylo do Swiat :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692 |
będzie wielki Piatek w sobotę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Siema Mafia. Wszyscy żyją. Nawet nastąpiło kilka powrotów ( Kretol,Tronku) kilku pilnuje zza firany Pacyf wiadomo. A kto jeszcze? jaga? Jaga by nie siedział za firaną. U niego pewnie coś innego sie wydarzyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobra trzeba iść na rower ! Najlepszego jeszcze raz Dla wszystkich Zdrowych i wesołych !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391 |
jaga to się obraził, a co do Jagi to forty wrócił więc pewnie znowu zacznie wygrywać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391 |
Milan męczył bułę ale wcisnął
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|