|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Jak kolorek ? ![[Linked Image from img.gta5-mods.com]](https://img.gta5-mods.com/q95/images/2017-mercedes-benz-c63-amg/3b6176-24524438468_ef2e0fb10d_k.jpg) Mógłby być lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Ten to nie pierwszy raz jawnie handlował. Później się dziwią, że ich w mediach społecznościowych od różnych wyzywają. Dobrze, że tylko wyzywają. Koleś po to jeszcze gra coby rekordy Hendrego poprawić i w 1 rundzie robiłby debila z siebie weż chłopie się zastanów zanim coś napiszesz Foczka nie podskakuj. Co ty od wczoraj żyjesz? Wiesz jaka jest różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą? Taka jak pomiędzy amatorem mistrzem Mazowsza w tenisie ziemnym, a dajmy na to Hurkaczem. Widziałaś kiedyś, żeby amator wygrał z profesjonalistą w tenisa, bo ja nie? Musiałby być Sullivan pijany i tak podejrzewam, że mógłby ogarnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Gdzie te bramki w Gliwicach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Tygrys ten amator żeby się dostać to musiał ograć trochę przeciwników. Może na kacu był Ronnie. Może słabszy dzień. To się w snookerze zdarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185 Likes: 19 |
Ten to nie pierwszy raz jawnie handlował. Później się dziwią, że ich w mediach społecznościowych od różnych wyzywają. Dobrze, że tylko wyzywają. Koleś po to jeszcze gra coby rekordy Hendrego poprawić i w 1 rundzie robiłby debila z siebie weż chłopie się zastanów zanim coś napiszesz Foczka nie podskakuj. Co ty od wczoraj żyjesz? Wiesz jaka jest różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą? Taka jak pomiędzy amatorem mistrzem Mazowsza w tenisie ziemnym, a dajmy na to Hurkaczem. Widziałaś kiedyś, żeby amator wygrał z profesjonalistą w tenisa, bo ja nie? Musiałby być Sullivan pijany i tak podejrzewam, że mógłby ogarnąć. Foczk to ze w domu szukaj oglądałeś mecz w ogóle czy tylko artykulik Grześka ześ przeczytał i zgrywasz fachure wiesz w ogóle jak sie ten amator tam znalazł czy czarna magia a Ronniek już dawno nie pijący w przeciwieństwie co doponiektórtch tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185 Likes: 19 |
I źeby nie było ze mam coś do Ciebie ale czasem się zastanówcie zanim napiszecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Foczka nie unoś się. Wiem, jak to wygląda np. w tenisie ziemnym (baaa nawet odbijałem raz z takim zawodowym tenisistą i widziałem co robił z amatorskimi mistrzami). Podejrzewam, że w snookerze różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą jest podobna. Taki Sullivan to nieraz, czy nie dwa potrafi przy pierwszej okazji wbić wszystkie bile, a taki amator to może mu wyjdzie raz w życiu. Opieram się na artykule i zakładam, że autor wie co pisze. Chyba, że to nie był amator, a pismak to pseudo fachowiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
I przepraszam Cię foczka za wszystko. Ja kulturalny w stosunku do kobiet. Co złego to nie ja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185 Likes: 19 |
Foczka nie unoś się. Wiem, jak to wygląda np. w tenisie ziemnym (baaa nawet odbijałem raz z takim zawodowym tenisistą i widziałem co robił z amatorskimi mistrzami). Podejrzewam, że w snookerze różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą jest podobna. Taki Sullivan to nieraz, czy nie dwa potrafi przy pierwszej okazji wbić wszystkie bile, a taki amator to może mu wyjdzie raz w życiu. Opieram się na artykule i zakładam, że autor wie co pisze. Chyba, że to nie był amator, a pismak to pseudo fachowiec. Masz takie pojęcie o snookerze jak ja o balecie chińskim kończe temat bo mi życia szkoda i tuszu w klawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
Jak kolorek ? ![[Linked Image from img.gta5-mods.com]](https://img.gta5-mods.com/q95/images/2017-mercedes-benz-c63-amg/3b6176-24524438468_ef2e0fb10d_k.jpg) niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
No strzelać jeszcze 2 w Gliwicach!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Jak kolorek ? ![[Linked Image from img.gta5-mods.com]](https://img.gta5-mods.com/q95/images/2017-mercedes-benz-c63-amg/3b6176-24524438468_ef2e0fb10d_k.jpg) niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie do rozowego by nie wiadl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
nawet sam szefo dziś wszedł na forum wow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
640 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
640 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online. 639 i Pacyfek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech
pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje
zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało
a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wsiadłbyś ![[Linked Image from i.pinimg.com]](https://i.pinimg.com/originals/59/0e/3a/590e3a97215eac74f34d141405604f71.jpg)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|