Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 138 1 2 3 4 5 6 7 137 138
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by Warren
Jak kolorek ?
[Linked Image from img.gta5-mods.com]
Mógłby być lepszy

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Tigerrr

Ten to nie pierwszy raz jawnie handlował. Później się dziwią, że ich w mediach społecznościowych od różnych wyzywają. Dobrze, że tylko wyzywają.

Koleś po to jeszcze gra coby rekordy Hendrego poprawić i w 1 rundzie robiłby debila z siebie weż chłopie się zastanów zanim coś napiszesz

Foczka nie podskakuj. Co ty od wczoraj żyjesz? Wiesz jaka jest różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą? Taka jak pomiędzy amatorem mistrzem Mazowsza w tenisie ziemnym, a dajmy na to Hurkaczem. Widziałaś kiedyś, żeby amator wygrał z profesjonalistą w tenisa, bo ja nie? Musiałby być Sullivan pijany i tak podejrzewam, że mógłby ogarnąć.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Gdzie te bramki w Gliwicach?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Tygrys ten amator żeby się dostać to musiał ograć trochę przeciwników. Może na kacu był Ronnie.
Może słabszy dzień. To się w snookerze zdarza.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Tigerrr

Ten to nie pierwszy raz jawnie handlował. Później się dziwią, że ich w mediach społecznościowych od różnych wyzywają. Dobrze, że tylko wyzywają.

Koleś po to jeszcze gra coby rekordy Hendrego poprawić i w 1 rundzie robiłby debila z siebie weż chłopie się zastanów zanim coś napiszesz

Foczka nie podskakuj. Co ty od wczoraj żyjesz? Wiesz jaka jest różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą? Taka jak pomiędzy amatorem mistrzem Mazowsza w tenisie ziemnym, a dajmy na to Hurkaczem. Widziałaś kiedyś, żeby amator wygrał z profesjonalistą w tenisa, bo ja nie? Musiałby być Sullivan pijany i tak podejrzewam, że mógłby ogarnąć.

Foczk to ze w domu szukaj oglądałeś mecz w ogóle czy tylko artykulik Grześka ześ przeczytał i zgrywasz fachure wiesz w ogóle jak sie ten amator tam znalazł czy czarna magia a Ronniek już dawno nie pijący w przeciwieństwie co doponiektórtch tutaj

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
I źeby nie było ze mam coś do Ciebie ale czasem się zastanówcie zanim napiszecie

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Foczka nie unoś się. Wiem, jak to wygląda np. w tenisie ziemnym (baaa nawet odbijałem raz z takim zawodowym tenisistą i widziałem co robił z amatorskimi mistrzami). Podejrzewam, że w snookerze różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą jest podobna. Taki Sullivan to nieraz, czy nie dwa potrafi przy pierwszej okazji wbić wszystkie bile, a taki amator to może mu wyjdzie raz w życiu.
Opieram się na artykule i zakładam, że autor wie co pisze. Chyba, że to nie był amator, a pismak to pseudo fachowiec.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
I przepraszam Cię foczka za wszystko. Ja kulturalny w stosunku do kobiet. Co złego to nie ja.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Originally Posted by Tigerrr
Foczka nie unoś się. Wiem, jak to wygląda np. w tenisie ziemnym (baaa nawet odbijałem raz z takim zawodowym tenisistą i widziałem co robił z amatorskimi mistrzami). Podejrzewam, że w snookerze różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą jest podobna. Taki Sullivan to nieraz, czy nie dwa potrafi przy pierwszej okazji wbić wszystkie bile, a taki amator to może mu wyjdzie raz w życiu.
Opieram się na artykule i zakładam, że autor wie co pisze. Chyba, że to nie był amator, a pismak to pseudo fachowiec.

Masz takie pojęcie o snookerze jak ja o balecie chińskim kończe temat bo mi życia szkoda i tuszu w klawie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Originally Posted by Warren
Jak kolorek ?
[Linked Image from img.gta5-mods.com]
niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Nerwowa ta foczka.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
jazda Lubin

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
No strzelać jeszcze 2 w Gliwicach!

Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
Jak kolorek ?
[Linked Image from img.gta5-mods.com]
niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie
do rozowego by nie wiadl

Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
nie wsiadl*

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
nawet sam szefo dziś wszedł na forum wow

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
640 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Warren
640 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.

639 i Pacyfek

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech

pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje

zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało


a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rymoholik
nie wsiadl*
wsiadłbyś smile
[Linked Image from i.pinimg.com]

Strona 5 z 138 1 2 3 4 5 6 7 137 138

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1