|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać  Niee ma Ronniego. To chyba Dziad Trump. Ewentualnie Robertson? Trump też na razie bęcki zbiera 3-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
a Piast po małemu cichu może jeszcze namieszać  Craxa z Jagą powinni postrzelać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a Jimmy White jeszcze gra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
albo DING HUI swoją drogą fajne nazwisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
27:05 Goal for SC Heerenveen: 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a Jimmy White jeszcze gra ? gra, przegrał w kwalifikacjach do MŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a Jimmy White jeszcze gra ? gra, przegrał w kwalifikacjach do MŚ Pamiętam taką grę na Amigę miałem ![[Linked Image from upload.wikimedia.org]](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/69/Jimmy_White%27s_Whirlwind_Snooker_Coverart.png/220px-Jimmy_White%27s_Whirlwind_Snooker_Coverart.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki  Rajmo do kobiet trzeba mieć podejście  Stylem Senseja to raczej nie przejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a Jimmy White jeszcze gra ? gra, przegrał w kwalifikacjach do MŚ Pamiętam taką grę na Amigę miałem ![[Linked Image from upload.wikimedia.org]](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/69/Jimmy_White%27s_Whirlwind_Snooker_Coverart.png/220px-Jimmy_White%27s_Whirlwind_Snooker_Coverart.png) teraz jest na PS4 Snooker Dziś testowałem, ograłem Ronnym Stefanowa 2-1 (max break meczu 30  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobry wynik !  Dużo nauki przed tobą Akhu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki  Rajmo do kobiet trzeba mieć podejście  Stylem Senseja to raczej nie przejdzie tak czy siak uciekla, zarcie nie pomoglo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Spokojnie ! To proces długofalowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,243 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,243 Likes: 19 |
a Jimmy White jeszcze gra ? Właśnie wyleciał z MT jak nie dostanie dzikiej karty to raczej koniec kariery
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Szarakan jest ? Dziś Boston i San Jose i oby się udało bo do piątku będzie tylko mięsko ze świąt i sałatka jarzynowa !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Ajax dzis musi Totek tez
do tego Sevka czwartkowa +Lechia x2 do tego Pacyfek potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ronnie mega kot Miał spore problemy w życiu ale chyba z tego wyszedł Jimmy White ma już swoje lata Pamiętam Selbiego,Williamsa,Dohertego,Higginsa,Allena,Trumpa i JUNHUIA! kiedyś bardzo lubiłem oglądać na EuroSporcie bo był mega zajebisty komentarz sam nawet kiedyś pogrywałem ale bez większych sukcesów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piłka nożna - 1.Anglia - Watford - Southampton10063 Spotkanie/liczba goli 1/+2.5 3.15 23.4. 20:45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ronnie mega kot Miał spore problemy w życiu ale chyba z tego wyszedł Jimmy White ma już swoje lata Pamiętam Selbiego,Williamsa,Dohertego,Higginsa,Allena,Trumpa i JUNHUIA! kiedyś bardzo lubiłem oglądać na EuroSporcie bo był mega zajebisty komentarz sam nawet kiedyś pogrywałem ale bez większych sukcesów  Jewtuch - Kruk klasa komentarz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|