|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19 |
Biczyk sprawe mam odblokuj se priwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech
pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje
zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało
a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk Tazen zapytam wprost Kto MP 2018/2019 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19 |
Dzieki Forty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk sprawe mam odblokuj se priwa  Zrobione Pani Kierowniczko ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19 |
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech
pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje
zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało
a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk Tazen zapytam wprost Kto MP 2018/2019 ? Oj tam oj tam już tak nie narzekaj jakby nie ten cyrk to byś Imaza jeno w telewizji oglądał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech
pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje
zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało
a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk Tazen zapytam wprost Kto MP 2018/2019 ? Legia Warszawa i cieszy mnie, że nie będzie to Lechia MP do Warszawy, Puchar do Białegostoku, Wicemistrz do Gliwic (no to ostatnie to może, może)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jak kolorek ? ![[Linked Image from img.gta5-mods.com]](https://img.gta5-mods.com/q95/images/2017-mercedes-benz-c63-amg/3b6176-24524438468_ef2e0fb10d_k.jpg) niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie literka S robi robotę, to już podchodzi pod GT-Ra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19 |
Jak kolorek ? ![[Linked Image from img.gta5-mods.com]](https://img.gta5-mods.com/q95/images/2017-mercedes-benz-c63-amg/3b6176-24524438468_ef2e0fb10d_k.jpg) niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie literka S robi robotę, to już podchodzi pod GT-Ra  Zaś te samochody idę w piz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Foczka nie unoś się. Wiem, jak to wygląda np. w tenisie ziemnym (baaa nawet odbijałem raz z takim zawodowym tenisistą i widziałem co robił z amatorskimi mistrzami). Podejrzewam, że w snookerze różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą jest podobna. Taki Sullivan to nieraz, czy nie dwa potrafi przy pierwszej okazji wbić wszystkie bile, a taki amator to może mu wyjdzie raz w życiu. Opieram się na artykule i zakładam, że autor wie co pisze. Chyba, że to nie był amator, a pismak to pseudo fachowiec. Z tego co czytałem to ten amator nie do końca jest takim amatorem. Ma taki status bo z jakichś przyczyn nie ma go w rankingach, ale przez kilka lat był i zawędrował do 85 miejsca w rankingu. Więc jeśli bawisz się w porównania do tenisa (które są kompletnie z dupy), to trochę tak jakby teraz z Federerem wygrał zawodnik który przez parę lat kręcił się w okolicach setki rankingu, a nie żaden Jasiu prosto ze szkółki, który pierwszy raz wyszedł na główny kort.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19 |
Dzieki Biczyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,173 Likes: 19 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać  hahah ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać  po tym co się stało do południa, to już jakiś Challenger a nie mistrzostwa świata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Zostań Holenderko ! Zaraz będę wklejał żarcie  Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać  Niee ma Ronniego. To chyba Dziad Trump. Ewentualnie Robertson?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|