Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 138 1 2 4 5 6 7 8 137 138
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Biczyk sprawe mam odblokuj se priwa tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Tazen
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech

pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje

zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało


a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk
Tazen zapytam wprost
Kto MP 2018/2019 ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dzieki Forty smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by latajaca_holenderka
Biczyk sprawe mam odblokuj se priwa tongue
Zrobione Pani Kierowniczko ! smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Tazen
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech

pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje

zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało


a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk
Tazen zapytam wprost
Kto MP 2018/2019 ?

Oj tam oj tam już tak nie narzekaj jakby nie ten cyrk to byś Imaza jeno w telewizji oglądał tongue

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Tazen
Obejrzałem se na spokojnie powtórkę Jaga-Lech

pomijając, że sam mecz fajny do oglądania to praca Imaza jako napastnika to szok, cofka do rozegrania, podania w punkt, idealnie wychodzi na pozycje

zastanawiałem się czy jest warty właściwie największej kasy w historii klubu, teraz można cieszyć się że już trochę lat na liczniku, bo latem byłby nie do utrzymania. I ewidentnie jego pozycja, super to grało


a dziś jeszcze poczytałem o Wiśle..... kurwa nigdy w życiu nie postawiłbym nogi w młynie po ostatnich dniach, cyrk
Tazen zapytam wprost
Kto MP 2018/2019 ?
Legia Warszawa i cieszy mnie, że nie będzie to Lechia

MP do Warszawy, Puchar do Białegostoku, Wicemistrz do Gliwic (no to ostatnie to może, może)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
Jak kolorek ?
[Linked Image from img.gta5-mods.com]
niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie

literka S robi robotę, to już podchodzi pod GT-Ra smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Warren
Jak kolorek ?
[Linked Image from img.gta5-mods.com]
niestotny kolorek, nie wybrzydza się przy takiej maszynie

literka S robi robotę, to już podchodzi pod GT-Ra smile

Zaś te samochody idę w piz frown

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Tigerrr
Foczka nie unoś się. Wiem, jak to wygląda np. w tenisie ziemnym (baaa nawet odbijałem raz z takim zawodowym tenisistą i widziałem co robił z amatorskimi mistrzami). Podejrzewam, że w snookerze różnica pomiędzy amatorem, a profesjonalistą jest podobna. Taki Sullivan to nieraz, czy nie dwa potrafi przy pierwszej okazji wbić wszystkie bile, a taki amator to może mu wyjdzie raz w życiu.
Opieram się na artykule i zakładam, że autor wie co pisze. Chyba, że to nie był amator, a pismak to pseudo fachowiec.


Z tego co czytałem to ten amator nie do końca jest takim amatorem. Ma taki status bo z jakichś przyczyn nie ma go w rankingach, ale przez kilka lat był i zawędrował do 85 miejsca w rankingu.

Więc jeśli bawisz się w porównania do tenisa (które są kompletnie z dupy), to trochę tak jakby teraz z Federerem wygrał zawodnik który przez parę lat kręcił się w okolicach setki rankingu, a nie żaden Jasiu prosto ze szkółki, który pierwszy raz wyszedł na główny kort.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from 3.bp.blogspot.com]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Zostań Holenderko !
Zaraz będę wklejał żarcie smile
Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dzieki Biczyk smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,185
Likes: 19
Originally Posted by Warren
Zostań Holenderko !
Zaraz będę wklejał żarcie smile
Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki

Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from s2.best-wallpaper.net]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Warren
Zostań Holenderko !
Zaraz będę wklejał żarcie smile
Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki

Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać tongue
hahah ok smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Warren
Zostań Holenderko !
Zaraz będę wklejał żarcie smile
Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki

Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać tongue

po tym co się stało do południa, to już jakiś Challenger a nie mistrzostwa świata frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from dollarsandsense.sg]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Heerenveen
wake up

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from chowstatic.com]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Warren
Zostań Holenderko !
Zaraz będę wklejał żarcie smile
Może być ? Może wtedy i Okrasa z Pabianic AKA Burbon się pojawi jak dżin z butelki

Ide snookerka oglądać nie poto urlop brałam na mistrzostwa żeby Okrase z Pabianic wypatrywać tongue
Niee ma Ronniego.
To chyba Dziad Trump. Ewentualnie Robertson?

Strona 6 z 138 1 2 4 5 6 7 8 137 138

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1