Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 137 z 138 1 2 135 136 137 138
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
[Linked Image from wykop.pl]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Biczu a to ?


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
to ja już wolę to

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Zobaczcie to haha


Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by wafe(L)nica
Biczu a to ?

nie zdatne
gangsta rapy do sebixów spod klatki
wszyscy sztywni do pierwszej powałki , aż kipi hipokryzją
wybacz Wafel

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by wafe(L)nica
Zobaczcie to haha



najgorsze co może spotkać Polaka zagranicą to drugi Polak

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Witaj pacyfku.
Przejrzałem poprzednie wpisy i widzę że walczysz z wiatrakami. smile

Od dwóch dni, na temat meczu Lechia - Legia tylko temat kontrowersyjnych sytuacji.

Kurwa, Lechia w tym meczu była słaba jak ...Lechia. grin

Nawet jakby Stefański źle zinterpretował tę sytuację na początku meczu i by była bramka z karnego, to by się od razu cofnęli,tak jak po bramce Harasina.

Prezes PZPN przeprasza Lechię. grin

A dlaczego robi taki wyjątek i przeprasza ?

Bo na trybunach w szaliku Lechii siedzi Kurski, a TVP dużo może w obecnym układzie politycznym.

A dlaczego Boniek nie przeprosił choćby Pogoni, po błędach sędziego na korzyść Lechii w poprzedniej kolejce ?

Bo Legia najbogatsza, a dowalać bogatemu ładnie się sprzedaje w mediach.
A Pogoń...
Kto się o nią upomni?

Sorry chłopaki ze Szczecina.

C

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
WIELKI boks

4 wygrane z rzędu udało się gospodarzom 5,5 roku temu, za czasów Nawałki... wg mnie bardziej opłaca się postawić Sosnowiec. W piątek Górnik, również u siebie, gra z Wisłą i tam o wiele łatwiej o punkty (grają praktycznie o nic, młodzieżą)

p.s. skończcie klepać już temat karnego

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by akagi
Witaj pacyfku.
Przejrzałem poprzednie wpisy i widzę że walczysz z wiatrakami. smile

Od dwóch dni, na temat meczu Lechia - Legia tylko temat kontrowersyjnych sytuacji.

Kurwa, Lechia w tym meczu była słaba jak ...Lechia. grin

Nawet jakby Stefański źle zinterpretował tę sytuację na początku meczu i by była bramka z karnego, to by się od razu cofnęli,tak jak po bramce Harasina.

Prezes PZPN przeprasza Lechię. grin

A dlaczego robi taki wyjątek i przeprasza ?

Bo na trybunach w szaliku Lechii siedzi Kurski, a TVP dużo może w obecnym układzie politycznym.

A dlaczego Boniek nie przeprosił choćby Pogoni, po błędach sędziego na korzyść Lechii w poprzedniej kolejce ?

Bo Legia najbogatsza, a dowalać bogatemu ładnie się sprzedaje w mediach.
A Pogoń...
Kto się o nią upomni?

Sorry chłopaki ze Szczecina.

C

Wydawało mi się ,że jesteś niepijący.Jak to pozory mylą.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tak jak akagi pisze, po tej żenadzie sędziego w meczu Pogoń - Lechia cisza jak po śmierci organisty, bo my już o nic niby nie gramy.

Dzień dobry.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Z przeprosinami to sie Boniek ośmieszył

Legia zdemolowała Lechię i tego trzeba sie trzymać

tak jak Akagi pisze wypaczony wynik to był w Szczecinie

w Gdańsku było jeszcze 90 minut gry

ja dalej nie chce żeby przy takiej sytuacji dyktować karnego a o czerwonej to już jakis żart ,karny i czerwo tylko gdyby Jędza łapał stopa i obroniłby piłkę a tu ewidentnie został nastrzelony przez panienkę

piłka odbija sie od Jędzy i dopiero pózniej od ręki i nie widze tam celowości zagrania a pierdolenie Bońka że będzie sobie przyjmował ciałem i ręką to juz nawet nie komentuje bo to nie ta sprawa.


Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by pacyfista
Z przeprosinami to sie Boniek ośmieszył

Legia zdemolowała Lechię i tego trzeba sie trzymać

tak jak Akagi pisze wypaczony wynik to był w Szczecinie

w Gdańsku było jeszcze 90 minut gry

ja dalej nie chce żeby przy takiej sytuacji dyktować karnego a o czerwonej to już jakis żart ,karny i czerwo tylko gdyby Jędza łapał stopa i obroniłby piłkę a tu ewidentnie został nastrzelony przez panienkę

piłka odbija sie od Jędzy i dopiero pózniej od ręki i nie widze tam celowości zagrania a pierdolenie Bońka że będzie sobie przyjmował ciałem i ręką to juz nawet nie komentuje bo to nie ta sprawa.


Wydawało mi się ,że jesteś niepijący.Jak to pozory mylą.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Pacyf, widzę, że dalej nie rozumiesz, po tylu głosach...Parada obronna, karny, czerwona kartka, koniec tematu. Wynik spotkania jest wypaczony. Nie ma znaczenia, Że Legia była klasę lepsza.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by akagi
Witaj pacyfku.
Przejrzałem poprzednie wpisy i widzę że walczysz z wiatrakami. smile

Od dwóch dni, na temat meczu Lechia - Legia tylko temat kontrowersyjnych sytuacji.

Kurwa, Lechia w tym meczu była słaba jak ...Lechia. grin

Nawet jakby Stefański źle zinterpretował tę sytuację na początku meczu i by była bramka z karnego, to by się od razu cofnęli,tak jak po bramce Harasina.

Prezes PZPN przeprasza Lechię. grin

A dlaczego robi taki wyjątek i przeprasza ?

Bo na trybunach w szaliku Lechii siedzi Kurski, a TVP dużo może w obecnym układzie politycznym.

A dlaczego Boniek nie przeprosił choćby Pogoni, po błędach sędziego na korzyść Lechii w poprzedniej kolejce ?

Bo Legia najbogatsza, a dowalać bogatemu ładnie się sprzedaje w mediach.
A Pogoń...
Kto się o nią upomni?

Sorry chłopaki ze Szczecina.

C

Czytać się tego nie da. W ogóle ledwo strawny się zrobiłeś, pomijam fakt, że po za pieprzeniem na temat Legii to mało masz do powiedzenia, typów, a to forum ponoć bukmacherskie, też jakoś nie można się doszukać.
Twierdzisz, że przejrzałeś temat, śmiem wątpić bo jakoś znaczna większość komentujących mecz po za karnym wyraźnie twierdziła, że Legia była lepsza, zwłaszcza w 2 połowie, i raczej obśmiewali Lechię i Stokowca, a chwalili grę Legii, ale tego jakoś nie zauważyłeś?

Poluzuj gumę, bo na hasło Legia w jakimkolwiek kontekście dostajesz małpiego rozumu, sam wpadasz jak Don Kichot i w myśl tego swojego śmiesznego tekstu akcja - reakcja próbujesz ustawiać innych wedle własnego światopoglądu w którego centrum masz eLkę.

Przestań pić to niesmaczne Królewskie bo Ci zdecydowanie nie służy.
Podaj jakiś typ, wyjdź trochę na słońce, zjedz snickersa, zrób cokolwiek innego co nie ma związku z Legią bo lata lecą, młodszy się nie robisz i zejdziesz na zawał przy komputerze bawiąc się w dozorcę stołecznego legionu.
Weź przykład z chłopaków z Białegostoku, są za swoimi ale starają się być obiektywni, a to coś czego nie potrafisz ogarnąć.

bez odbioru


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
a co miał patrzec jak Sobiech strzela i nie robic parady obronnej

to 2 sytuacja to też karny bo tez parada obronna.

parada obronna sie zgadzam ale piłka nie trafia bezpośrednio w rękę


Strona 137 z 138 1 2 135 136 137 138

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1