Witaj pacyfku. Przejrzałem poprzednie wpisy i widzę że walczysz z wiatrakami.
Od dwóch dni, na temat meczu Lechia - Legia tylko temat kontrowersyjnych sytuacji.
Kurwa, Lechia w tym meczu była słaba jak ...Lechia.
Nawet jakby Stefański źle zinterpretował tę sytuację na początku meczu i by była bramka z karnego, to by się od razu cofnęli,tak jak po bramce Harasina.
Prezes PZPN przeprasza Lechię.
A dlaczego robi taki wyjątek i przeprasza ?
Bo na trybunach w szaliku Lechii siedzi Kurski, a TVP dużo może w obecnym układzie politycznym.
A dlaczego Boniek nie przeprosił choćby Pogoni, po błędach sędziego na korzyść Lechii w poprzedniej kolejce ?
Bo Legia najbogatsza, a dowalać bogatemu ładnie się sprzedaje w mediach. A Pogoń... Kto się o nią upomni?
4 wygrane z rzędu udało się gospodarzom 5,5 roku temu, za czasów Nawałki... wg mnie bardziej opłaca się postawić Sosnowiec. W piątek Górnik, również u siebie, gra z Wisłą i tam o wiele łatwiej o punkty (grają praktycznie o nic, młodzieżą)
Witaj pacyfku. Przejrzałem poprzednie wpisy i widzę że walczysz z wiatrakami.
Od dwóch dni, na temat meczu Lechia - Legia tylko temat kontrowersyjnych sytuacji.
Kurwa, Lechia w tym meczu była słaba jak ...Lechia.
Nawet jakby Stefański źle zinterpretował tę sytuację na początku meczu i by była bramka z karnego, to by się od razu cofnęli,tak jak po bramce Harasina.
Prezes PZPN przeprasza Lechię.
A dlaczego robi taki wyjątek i przeprasza ?
Bo na trybunach w szaliku Lechii siedzi Kurski, a TVP dużo może w obecnym układzie politycznym.
A dlaczego Boniek nie przeprosił choćby Pogoni, po błędach sędziego na korzyść Lechii w poprzedniej kolejce ?
Bo Legia najbogatsza, a dowalać bogatemu ładnie się sprzedaje w mediach. A Pogoń... Kto się o nią upomni?
Sorry chłopaki ze Szczecina.
C
Wydawało mi się ,że jesteś niepijący.Jak to pozory mylą.
Legia zdemolowała Lechię i tego trzeba sie trzymać
tak jak Akagi pisze wypaczony wynik to był w Szczecinie
w Gdańsku było jeszcze 90 minut gry
ja dalej nie chce żeby przy takiej sytuacji dyktować karnego a o czerwonej to już jakis żart ,karny i czerwo tylko gdyby Jędza łapał stopa i obroniłby piłkę a tu ewidentnie został nastrzelony przez panienkę
piłka odbija sie od Jędzy i dopiero pózniej od ręki i nie widze tam celowości zagrania a pierdolenie Bońka że będzie sobie przyjmował ciałem i ręką to juz nawet nie komentuje bo to nie ta sprawa.
Legia zdemolowała Lechię i tego trzeba sie trzymać
tak jak Akagi pisze wypaczony wynik to był w Szczecinie
w Gdańsku było jeszcze 90 minut gry
ja dalej nie chce żeby przy takiej sytuacji dyktować karnego a o czerwonej to już jakis żart ,karny i czerwo tylko gdyby Jędza łapał stopa i obroniłby piłkę a tu ewidentnie został nastrzelony przez panienkę
piłka odbija sie od Jędzy i dopiero pózniej od ręki i nie widze tam celowości zagrania a pierdolenie Bońka że będzie sobie przyjmował ciałem i ręką to juz nawet nie komentuje bo to nie ta sprawa.
Wydawało mi się ,że jesteś niepijący.Jak to pozory mylą.
Pacyf, widzę, że dalej nie rozumiesz, po tylu głosach...Parada obronna, karny, czerwona kartka, koniec tematu. Wynik spotkania jest wypaczony. Nie ma znaczenia, Że Legia była klasę lepsza.
Witaj pacyfku. Przejrzałem poprzednie wpisy i widzę że walczysz z wiatrakami.
Od dwóch dni, na temat meczu Lechia - Legia tylko temat kontrowersyjnych sytuacji.
Kurwa, Lechia w tym meczu była słaba jak ...Lechia.
Nawet jakby Stefański źle zinterpretował tę sytuację na początku meczu i by była bramka z karnego, to by się od razu cofnęli,tak jak po bramce Harasina.
Prezes PZPN przeprasza Lechię.
A dlaczego robi taki wyjątek i przeprasza ?
Bo na trybunach w szaliku Lechii siedzi Kurski, a TVP dużo może w obecnym układzie politycznym.
A dlaczego Boniek nie przeprosił choćby Pogoni, po błędach sędziego na korzyść Lechii w poprzedniej kolejce ?
Bo Legia najbogatsza, a dowalać bogatemu ładnie się sprzedaje w mediach. A Pogoń... Kto się o nią upomni?
Sorry chłopaki ze Szczecina.
C
Czytać się tego nie da. W ogóle ledwo strawny się zrobiłeś, pomijam fakt, że po za pieprzeniem na temat Legii to mało masz do powiedzenia, typów, a to forum ponoć bukmacherskie, też jakoś nie można się doszukać. Twierdzisz, że przejrzałeś temat, śmiem wątpić bo jakoś znaczna większość komentujących mecz po za karnym wyraźnie twierdziła, że Legia była lepsza, zwłaszcza w 2 połowie, i raczej obśmiewali Lechię i Stokowca, a chwalili grę Legii, ale tego jakoś nie zauważyłeś?
Poluzuj gumę, bo na hasło Legia w jakimkolwiek kontekście dostajesz małpiego rozumu, sam wpadasz jak Don Kichot i w myśl tego swojego śmiesznego tekstu akcja - reakcja próbujesz ustawiać innych wedle własnego światopoglądu w którego centrum masz eLkę.
Przestań pić to niesmaczne Królewskie bo Ci zdecydowanie nie służy. Podaj jakiś typ, wyjdź trochę na słońce, zjedz snickersa, zrób cokolwiek innego co nie ma związku z Legią bo lata lecą, młodszy się nie robisz i zejdziesz na zawał przy komputerze bawiąc się w dozorcę stołecznego legionu. Weź przykład z chłopaków z Białegostoku, są za swoimi ale starają się być obiektywni, a to coś czego nie potrafisz ogarnąć.