Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 83 1 2 11 12 13 14 15 82 83
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
ale ten zapata cienias

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Originally Posted by quincy
Dla Galaty niech coś wydrukują.

Bo jak tak dalej pójdzie to ja będę musiał banknoty drukować.
u turka to jak już drukują to dla gospodarzy
to tylko u nas drukarnia dla gości, drukarz nawet butelka w łeb nie dostał i nie został obrzucony setką rac i pół stadionu nie zostało zdemolowanego, a u turasów tak mogła by się skończyć drukarnia i nie czekali by na opinie pseudo działaczy ani pseudoznawców laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Galata ładować boks

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Originally Posted by quincy
Dla Galaty niech coś wydrukują.

Bo jak tak dalej pójdzie to ja będę musiał banknoty drukować.
u turka to jak już drukują to dla gospodarzy
to tylko u nas drukarnia dla gości, drukarz nawet butelka w łeb nie dostał i nie został obrzucony setką rac i pół stadionu nie zostało zdemolowanego, a u turasów tak mogła by się skończyć drukarnia i nie czekali by na opinie pseudo działaczy ani pseudoznawców laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Engel co opowiada haha

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
3 karne widzi

Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Basaksehir nie chce, Galata nie chce czyli wychodzi na to ze Besiktas bierze mistrza

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by pawel01979
Pacyf ostatnio strasznie nerwowy jestes. Beneq zniknal, wiecej luzu

dokładnie

Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126
Likes: 9
po fatalnym weekendzie u buka to wszyscy nerwowi

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by baranwodzu
Originally Posted by quincy
Dla Galaty niech coś wydrukują.

Bo jak tak dalej pójdzie to ja będę musiał banknoty drukować.
u turka to jak już drukują to dla gospodarzy
to tylko u nas drukarnia dla gości, drukarz nawet butelka w łeb nie dostał i nie został obrzucony setką rac i pół stadionu nie zostało zdemolowanego, a u turasów tak mogła by się skończyć drukarnia i nie czekali by na opinie pseudo działaczy ani pseudoznawców laugh

Dokładnie, gdyby ten pedał Stefański coś takiego odwalił w Turcji to by ze stadionu nie wyjechał żywy!!!



Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,476
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,476
I lipa z gala

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
gdzie nerwowy

tylko wkurwia mnie głupota

przyszedl zjeb do studia to zabierz regulamin i czytaj krok po kroku do sytuacji Jędzy a nie wymyślaj bajek

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by rymoholik
po fatalnym weekendzie u buka to wszyscy nerwowi
\

dzisiaj też chujowizna

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
a u nas nawet na jeden mecz go nie zawieszą bo to mafia z PZPN kryje. Pan rudy prezes przeprosi i po sprawie. Kurde za fryzjera nie było takich wałów!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
gdzie nerwowy

tylko wkurwia mnie głupota

przyszedl zjeb do studia to zabierz regulamin i czytaj krok po kroku do sytuacji Jędzy a nie wymyślaj bajek

Pacyf szkoda już na to nerwów
i tak L będzie mistrzem

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Galata prawdziwe kurwy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
gdzie nerwowy

tylko wkurwia mnie głupota

przyszedl zjeb do studia to zabierz regulamin i czytaj krok po kroku do sytuacji Jędzy a nie wymyślaj bajek

Pacyf szkoda już na to nerwów
i tak L będzie mistrzem

niech sobie będzie tylko ja jestem za uczciwa ocena

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by pacyfista
gdzie nerwowy

tylko wkurwia mnie głupota

przyszedl zjeb do studia to zabierz regulamin i czytaj krok po kroku do sytuacji Jędzy a nie wymyślaj bajek

No od kilku dni jestes nie do wytrzymania grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Szpaku zamiast wyjasniac to City puszcza Rostkowskiemu

kurwa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,546
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,546
Likes: 10
Originally Posted by Gustawo Lima
Originally Posted by haczyk
Tomek w TVP zawiesza dożywotnio Stefańskiego.

bo tak powinno być, przecież koleś na chama wydrukował ten mecz na oczach całej Polski. Nawet Pan prezes to przyznał. W 3 minucie ewidentny karny i czerwo dla Jędzy. W drugiej połowie drugi raz koleś zatrzymał piłkę ręką w polu karnym. Do tego przymykanie oka na brutalne faule Legii i gwizdanie wszystkiego pod L.

Fakt Lechia dała dupy w drugiej połowie ale sędzia bardzo się do tego przyczynił. Ja dzięki temu pedałowi z gwizdkiem już więcej nie pójdę na mecz polskiej ligi, już żygać się chce tymi przekrętami aby L była mistrzem. A potem ten wielki kupiony mistrz dostają baty od Macedońćzyków i Luksemburga, takie to mocarze bo tam już nikt im nie daje karnych i nie drukuje na chama !!!
no, w końcu ktoś to powiedział wink

Strona 13 z 83 1 2 11 12 13 14 15 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, Sensei, rafal08, burbon, aker, Lukasz111, Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, $-man, kamel, bukma, 11kera11), 2,802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1